Дванадесети клас 2019/20 - тема 78

  • 63 090
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Казаха листовки пред ДАИ на 17 и 11 м, кормуване на 18 г.

# 676
  • София
  • Мнения: 3 610
Казаха листовки пред ДАИ на 17 и 11 м, кормуване на 18 г.
Като за целта трябва да има и изкарана нова лична карта, ако старата изтича. Росен така тамън да се яви на изпит и датата беше след срока на изтичане на личната карта, та чака още месец, за да му излезе новата.

# 677
  • София
  • Мнения: 8 932
Казаха листовки пред ДАИ на 17 и 11 м, кормуване на 18 г.
Като за целта трябва да има и изкарана нова лична карта, ако старата изтича. Росен така тамън да се яви на изпит и датата беше след срока на изтичане на личната карта, та чака още месец, за да му излезе новата.
Моят си подаде документи за ЛК и книжка в един ден. Изпита го изкара със старата, която изтичаше 15 дена след рожденния му ден, а изпитът беше 10 дена след РД.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Девойката ми каза, че в понеделник са на училище. Не точно, но присъствен ден било.
Аз сега прочетох тук друго:
http://www.moreto.net/novini.php?n=407090
Ще видим накрая.

# 679
  • Мнения: 47 983
Дали са декларация, че ще ходят на театър, нищо че няма да ходят Wink

# 680
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
При моята ще си учат, много е нещастна. В тяхното училище не се гласува.

# 681
  • Русе
  • Мнения: 1 514
А нашите щели да ходят на заведение да се черпят.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Голяма тъпотия е с този неучебен, но присъствен ден. Особено за по-малките. За големите е все тази, оправят се сами, нямат нужда от водене и вземане, но за дребосъците е хипер неудобно.
Моята изобщо не смята да ходи където и да е било. Не разбрах с какво смятат да ги занимават на 28-ми.
Има вече подписан договор за стаж, че даже и по някой лев ще ѝ дават за свършеното. Хем да види дали този тип работа ѝ харесва. Ако ли не, да се преориентира на време за друга специалност. И няма да си губи времето във фирмите,  в които ги изпращат на стаж от училището. Поне миналата година беше така.
Чакаме в училище да се натуткат за групата за подготовка за ДЗИ по МАТ. Търпение се иска.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
dundi73, каква е тази група за подготовка за ДЗИ? Кой учител ще я води? Не съм питала сина ми знае ли нещо по въпроса, но мисля че е много добра инициатива от страна на училището, ако се осъществи. Нашите, в един от дните през седмицата, се готвят за ДЗИ МАТ, но би било добре и още малко да се поработи в тази насока.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
AlexaS, нашите са при Симеонов и с него са говорили за това. Иначе и те работят по ДЗИ веднъж седмично.

# 685
  • Мнения: 1 263
Моят младеж днес е на дерматолог, не се справихме сами с акнето.
Той ще ходи на допълнителната подготовка по МАТ, но не заради ДЗИ а защото единият от университети има изпит, на материал, който не се изучава в гимназията.
В понеделник има намерение да не ходи.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 6 873
охлювчетоо , дано да е подходящия дерматолог и да намери решение. Ако се сетиш по-нататък сподели какво е диагностицирал и искал ли е изследвания. И как върви лечението.
Моята дъщеря също има този проблем за съжаление, не помня вече на колко доктора ходи, поне трима. Ходи в една клиника от 'естетичните' и за мен те влошиха нещата. Иначе на обещания са един път.

# 687
  • Мнения: 1 263
Той също ще ходи в "естетична" клиника, ще видим.

# 688
  • Русе
  • Мнения: 1 514
И моят син ходи няколко пъти на дерматолог заради акнето. Ефект нулев. Първо започнахме сами със Зинерит по препоръка но форума. Докторката каза, че било грешка, защото Зинерит стягал порите и капсуловал гнойта под кожата и тя не можела да излезе, а си стояла като подкожна пъпка. Препоръча Скинорен крем. Този крем е толкова хвален, но и на моята кожа го мазах, също не видях ефект. После препоръча др. неща и пак няма ефект. На козметичка го прати, тя маха пъпките с комедоночистач или там както се казва, но пак не виждам ефект. Уж се мие и маже редовно, но пък е момче и не съм сигурна, че е съвсем редовен.
А какво се прави в Естетичната клиника, че явно съм назад и не знам.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Някакъв химически пилинг навярно!? 🤔 Аз мисля, че на този етап е рано за процедури, все още хормоните им бушуват. След 20-те...

Освен специфична дерматологична, ежедневна обработка, трябва да се откажат и от доста храни и напитки, а те са в движение по цял ден и е почти невъзможно да си организират изчистен режим на хранене. А някои въобще пък не са навити да се ограничават. А и стреса точно сега..., пък и липсата наааа “гаджета”😉, има време- цял живот ще са красиви, сега е на дневен ред да стават умни 🤣🤣.

Общи условия

Активация на акаунт