Почивка на Малдивите /Тема 3/

  • 66 575
  • 773
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 323
Екстра, аз ги следя и по-малко от 400 Е не съм видяла и то само веднъж.

# 691
  • Мнения: 775
Здравейте! Искам да питам тези, които са пътували с дете, на колко години заведохте детето за пръв път? Моето бебе е на 7 месеца, тази година планува пътуване до Куба, но ще сме без него, защото искам вече да ходи самостоятелно, а и ще се притеснявам много от здравословна гледна точка. Но за до година обмисляме отново да посетим Малдивите, тогава ще е на годинка и 10 месеца. Рано ли ще е?

# 692
  • Мнения: 3 589
Здравейте. Как е като цена Милано- Мале 350 евро двупосочен, но само с чекиран багаж?

През кой сайт е това? 🙃

# 693
  • Сф
  • Мнения: 4 766
AirItalia, но се вдигнаха цените.

# 694
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ние летяхме от БГ - за 400 с катарците. Като сложиш пътя до Милано и престой или смяна на летище и....

# 695
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Да, в крайна сметка и аз затова се отказах- като сложиш полетите до Милано, трансфера между летищата, нощувки в двете посоки... и не излиза кой знае колко евтино.

# 696
  • Мнения: 12 473
Спонтанно букнах хотел за 13-19.01 и сега си търся хубави билети за 12-19..
Ама турците много скъпи..((
А катарците - дневен полет..😡

# 697
  • София
  • Мнения: 1 948
Сега цената на Катарците е около 550 евро. Имат някакво намаление след Черния петък. Дали през януарските намаления може да се очаква да падне повече?

# 698
  • Мнения: 1 323
До преди месец - два, катарците имаха цени от 400 Е за двупосочен билет. Аз по-ниски цени за това направление не съм виждала.

# 699
  • Мнения: 29
Здравейте, кога според вас е добре да се планира екскурзията до Малдивите, колко рано са изгодни билетите и хотелите? Мислим да отидем другата година и се чудим дали отсега ще са най-добри цените или да изчакаме два, три месеца преди самото пътуване? Трима сме, с дете втори клас. Може ли да ми  препоръчате ризорт, подходящ и за деца. Гледахме в някакъв Гал, че цените са добри, но не ни хареса самото място.
Simple Smile)

# 700
  • Мнения: 1 115
Според моите наблюдения цените повече се влияят от сезона - не толкова от времето на закупуване, но за някои ризорти може и да има значение.

# 701
  • Мнения: 356
Ние ще сме с емирейтс

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние летим на 13.01 за Курамати. Чета отзиви, че интернета е много слаб. Има ли някакви карти например, които да си купим от летището с интернет и за обаждания? Каква валута си носехте кеш и прието ли е да се даваш бакшиши?

# 703
  • София
  • Мнения: 3 045
Ние летим на 13.01 за Курамати. Чета отзиви, че интернета е много слаб. Има ли някакви карти например, които да си купим от летището с интернет и за обаждания? Каква валута си носехте кеш и прието ли е да се даваш бакшиши?
Продават карти на летището - на поне два оператора. Някъде назад съм писала какво сме ползвали ние.
Долари.
Бакшишите са добре приети.

# 704
  • Мнения: 1 464
На Курамати нета е идеален. Нямате нужда от карти. Вземете си дребни за бакшиши, ние не бяхме обменили, като си мислех, че ще можем на място и ме беше яд.

Общи условия

Активация на акаунт