Спам тема (предваканционна) 18.06. - 24.06.2018

  • 15 498
  • 228
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 699
Добро утро. Споко Янче, направихме вечерна проверка и личния състав е почити на лице с изключение на търчащите бутчета и една със стегнато дупИ дето плочки носи в дъжда. Ама днес да се надяваме че всички ще са на линия.
 Весел Еньов ден на всички и бъдете живички и здрави !

# 196
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Някой прави ли се на самодива през нощта?! Joy

# 197
  • Мнения: 10 699
Нинам, не съм ходил да дебна на поляната за самодиви. Па може да е имало, еле някоя нимфа на плажа... требе ида да проверя.

# 198
  • Мнения: 11 505
Плочките са пренесени и заключени на сигурно място. Почнала съм да мятам по нЕкоя дрешка у раницата за морето. Обратното броене започна! Върти ми се една еротична мисъл в главата.... кво ше стане ку не си сменя зимните гуми с летни (не ме питайте що още съм със зимни)... ще прецакам ли зимните ако миткам с тях цяло лято? Blush

# 199
  • Мнения: 15 619
ДУ
Май, май се прецакваха... ама и ад толкоз съм наясно по въпроса...

# 200
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
ДУ!
На първото кафе съм, полека-лека влизам в ритъм. Направих една баница на домашните, а за после съм обещала и с други неща да ги гостя Wink.
Времето е разкошно, само за разходки и плаж.
До малките часове продължи снощната фиеста. Много го тачат празника тук. Е, целият град беше в пушек и си миришеше на изгоряло, ама и това минава.

# 201
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Плочките са пренесени и заключени на сигурно място. Почнала съм да мятам по нЕкоя дрешка у раницата за морето. Обратното броене започна! Върти ми се една еротична мисъл в главата.... кво ше стане ку не си сменя зимните гуми с летни (не ме питайте що още съм със зимни)... ще прецакам ли зимните ако миткам с тях цяло лято? Blush

прецакват се яко, те са пригодени за темепратура на асфалта под 7 градуса ... по лошото е че са нестабилни лятно време.

И да се пфала ... вчера треснах сичките мачове ... и си сипах Simple Smile

# 202
  • Мнения: 11 505
Уфффффффффф ок... начи шъ ги сменям Relieved

# 203
  • Мнения: 10 699
Кико, ти дей из морето ша одиш да са плацикаш ?

# 204
  • Мнения: 11 505
На плажа с потъналия кораб, Лане... между Равда и Несебър. Вика му се "Аурелия"

# 205
  • Мнения: 10 699
Както се казва, начи на север всичко ще е спокойно ! Да му мислят там до потъналия кораб кат цъфне Кика Stuck Out Tongue  За момент се уплаших и помислих ако си се запътила насам, че и ако онуй малкото пИро с голУемата томахавка и то дойде насам - спукана ний раУтата, и щях да ходя си лея куршум, ама страховете се разминаха ! 

# 206
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
На плажа с потъналия кораб, Лане... между Равда и Несебър. Вика му се "Аурелия"

Риспект ... и аз съм там Simple Smile

# 207
  • Мнения: 15 619
Щях да спя... Е, очевадно, не ми се получи. Обаче не пече. Приятно хладно е. Люлям се навънка.

# 208
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Изгоних домашните - кой на работа, кой на плаж. Пуснах всички щори, сега мързелуваме с кучето. Надвечер ще заседнем в някое заведение - на по бира, мъжете да гледат мача.
Сега се двоумя - дали да гледам Формула 1, или "Завръщане в бъдещето".

# 209
  • Мнения: 10 699
Що не сготвите по нещо вкусно вместо да мързелувате, м ?

Общи условия

Активация на акаунт