Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 69

  • 87 050
  • 771
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 114
Има ли нужда Медрола да се спира по схема, след като съм го пила две седмици?

# 691
  • Мнения: 268
Може и да те е забравила. Обади й се да я питаш.
Аз като се обадих да питам, след 3 седмици чакане, кога ще ги изпрати, каза че ги е пуснала веднага след разговора ни преди 3 седмици 😃
Попитах я тогава къде са, да каже товарителницата да ги потърся и тогава каза че направо ще ги пусне на ново...
Явно ме беше забравила.
Успех 🤗

п.п. Може и да има мн работа след отпуската.
Ох края на миналата седмица и звънях, пак ли да звъня, предстои ми да замина скоро за Англия и трябва да го оправя тоя фонд Sad
Какво ти каза, края на миналата седмица, като й се обади?

# 692
  • Варна
  • Мнения: 703
Момичета, относно болничните след пункция искам да ви кажа, че дават 5 дни. Казаха ми, че след трансфер ще ми дадат пак, още 30 дни 😲 Да, но аз съм ползава вече 14 дни от личната,,,, Някой по - запознат може ли да коментира? Реално тези 5 дена от пункцията ми СЪВПАДАТ с последните 5 от този болничен, който ми издаде личната. Ще мога ли според вас да ползвам и след трансфера?

# 693
  • Кърджали
  • Мнения: 136
Момичета да ви питам на 19.09 изпих последно Дуфастон. Все още нямам цикъл. При вас как беше? Да чакам ли още или да звъня на докторката?

# 694
  • Мнения: 165
Момичета да ви питам на 19.09 изпих последно Дуфастон. Все още нямам цикъл. При вас как беше? Да чакам ли още или да звъня на докторката?
Обикновено на 2-3 ден идва. Но и до 5, 10 е възможно да се забави.

# 695
  • Мнения: 578
Може и да те е забравила. Обади й се да я питаш.
Аз като се обадих да питам, след 3 седмици чакане, кога ще ги изпрати, каза че ги е пуснала веднага след разговора ни преди 3 седмици 😃
Попитах я тогава къде са, да каже товарителницата да ги потърся и тогава каза че направо ще ги пусне на ново...
Явно ме беше забравила.
Успех 🤗

п.п. Може и да има мн работа след отпуската.
Ох края на миналата седмица и звънях, пак ли да звъня, предстои ми да замина скоро за Англия и трябва да го оправя тоя фонд Sad
Какво ти каза, края на миналата седмица, като й се обади?
Че най-късно в събота ще ги прати ,миналата събота Thinking Угре ще и пиша пак имейл, ако не в понеделник пак ще звъня и ако пак не, някой знае ли на кой имейл се подават оплаквания ?

# 696
  • Мнения: 1 659
Има ли нужда Медрола да се спира по схема, след като съм го пила две седмици?

Спира се постепенно, намали го в рамките та 3-4 дни. Мина ли теста ?

# 697
  • София
  • Мнения: 8 114
Не, днес ще ходя.

# 698
  • Мнения: 329
И аз отивам на тест... късмет Flowers Four Leaf Clover

# 699
  • София
  • Мнения: 8 114
Благодаря ти! И на теб ти желая от сърце +.

# 700
  • Мнения: 260
Успех момичета.

# 701
  • Мнения: 1 659

Успех и не го мисли медрола

# 702
  • Мнения: 51
Здравейте момичета.Едно въпросче имам.след положителен тест колко прегледа има преди записването за жк.

# 703
  • Мнения: 19 688
Много. На жк си чак от 12-та седмица.

# 704
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Зависи при кой лекар. Стаменов преглежда всяка седмица, Персенска - за точка, за сърце и максимум още веднъж, т.е. горе-долу 6гс, 8гс и 10гс. За другите лекари не знам.

Общи условия

Активация на акаунт