Търпите ли половинката Ви,да ви обижда ?

  • 15 835
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 623

За обидни епитети, " много си глупава" " ще ти .. майката" "'много си проста" и т.н

Такива "епитети" считам за еднократни. Без шанс да станат многократни, камо ли пък и чести.

ПП Сега видях, че става въпрос за две години и половина...  ooooh!
Писах, писах, та се самоцензурирах. Не ми се иска да писнеш, че те обиждам и аз.

# 16
  • Мнения: 10 704
Едно е скандал ( без обидни епитети ) , съвсем друго е да обижда и да псува на майка. Не, не мога да приема мъж да обижда жена и да я псува. Случвало ми се е да повиша тон, обаче не съм обиждал или посягал. За да почне да псува мъж жена и да я обижда явно силно е комплексиран, липсва диалоги и не може да комуникира с нея. Същото е и в обратната ситуация - жена да обижда и псува мъж. Твърдо против съм такова отношение и страня от такива индивиди.

# 17
  • Мнения: 3 542

За обидни епитети, " много си глупава" " ще ти .. майката" "'много си проста" и т.н

Такива "епитети" считам за еднократни. Без шанс да станат многократни, камо ли пък и чести.

Не разбирам тезата ти.

Според мен това е поведение, което е начин на живот, няма начин да стане еднократно и това >
Но като всеки ден ти втълпяват , как е нормално,и как ти си виновна,че го ядосваш и затова те обиждал и човек започва да си мисли,че е нормално.

също не говори добре.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573

За обидни епитети, " много си глупава" " ще ти .. майката" "'много си проста" и т.н

Такива "епитети" считам за еднократни. Без шанс да станат многократни, камо ли пък и чести.

Не разбирам тезата ти.

Според мен това е поведение, което е начин на живот, няма начин да стане еднократно и това >
Но като всеки ден ти втълпяват , как е нормално,и как ти си виновна,че го ядосваш и затова те обиждал и човек започва да си мисли,че е нормално.

също не говори добре.


Предполагам, иска да каже, че веднъж ако я обидят- втори път няма да има, защото ще го е разкарала още след първия път.

# 19
  • Мнения: 25 623
Благодаря, Ери, спести ми обяснението.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10 704
При някой жени има известна доза мазохизъм - не знам на каква основа е. Казват, че обичат човека и му прощават и така ... до следващия път. 

# 21
  • Мнения: 3 542
Аааа, светнах сега Smile  Проблема е, че мацката 2 години и половина слуша това.

# 22
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Не бих търпяла. Паля от раз и подобни диващини не понасям.
С мм може да се караме понякога, но никога не премнаваме границата

# 23
  • Мнения: 10 704
Винаги съм се чудил мъж като почне да коментира " Мойта проста жена ..." , стоя от страни и се чудя, какъв трябва да е той за да се е оженил за нея. Нали все пак той си я е избирал, ухажвал, оженил се е за нея ? Недопустими са такива епитети от/към любимия човек до теб. Не знам как авторката търпи толкова време - за мен не е нормално. Това е тотално психическо мачкане на личността и тормоз.

# 24
  • Мнения: 9 196
Винаги съм се чудил мъж като почне да коментира " Мойта проста жена ..." , стоя от страни и се чудя, какъв трябва да е той за да се е оженил за нея. Нали все пак той си я е избирал, ухажвал, оженил се е за нея ? Недопустими са такива епитети от/към любимия човек до теб. Не знам как авторката търпи толкова време - за мен не е нормално. Това е тотално психическо мачкане на личността и тормоз.

Не само мъже. И жени го казват. И за децата си ги редят такива. Иначе със странични хора са много мили и любезни. Не ги разбирам тези неща, не се и опитвам.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Подобен израз ще бъде казан само веднъж. След това въпросния няма да ми е половинка.

# 26
  • Мнения: X
Скрит текст:
Винаги съм се чудил мъж като почне да коментира " Мойта проста жена ..." , стоя от страни и се чудя, какъв трябва да е той за да се е оженил за нея. Нали все пак той си я е избирал, ухажвал, оженил се е за нея ? Недопустими са такива епитети от/към любимия човек до теб. Не знам как авторката търпи толкова време - за мен не е нормално. Това е тотално психическо мачкане на личността и тормоз.

Не само мъже. И жени го казват. И за децата си ги редят такива.
Скрит текст:
Иначе със странични хора са много мили и любезни. Не ги разбирам тези неща, не се и опитвам.
Само дето хич не им минава през акъла що за "умник" би търпял около себе си (че и сам да си ги избира) основно простаци.....Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 4 303
Не. Никога не ми се е случило, а и няма да ми се случи повече от веднъж, максимум два. Ако човекът се е изпуснал еднократно може би мога да простя. Евентуално. След това излитам с 200

# 28
  • Мнения: 9 196
Не че никой не ме е псувал - псували са ме и то много Simple Smile, особено с разни шофьори си обогатяваме речника понякога по улиците, но някак си не мога да си представя мъжа ми да ме напсува, или пък аз него.

# 29
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това е тотално психическо мачкане на личността и тормоз.
За да се нахрани егото на тормозератора. Има ги такива, и то немалко, и предимно мъже - изучили се отнякъде, че "женската трее да слуша"  и затова трябва гърч, тормоз, обиди и подобни, и се чувстват много велики, като го прилагат. И, разбира се, винаги, ама винаги жената е виновна, задето ги е "предизвикала" и "ядосала".

Общи условия

Активация на акаунт