ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 6

  • 20 305
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 465
Димитрова, нали се разбрахме, че той ше го иска бебето. Може да й бие два шамара, ако не забременее веднага Wink

# 76
  • Мнения: X
Ами Марио показа доста висок праг на търпимост. Аз лично на няколко пъти очаквах да избеснее, а той не реагира. Така че даже не мога да си представя какво може да направи Зорница, та да го ядоса.

Ако трябва да сме сериозни, съм на същото мнение. Най-много да се ядоса, защото Зори е забравила да сложи сол на мусаката. Ама той си е виновен - защо я задява, докато прави мусака?

# 77
  • Мнения: 4 059
Ее и аз бях сериозна в по-предния ми пост. Мисля си, че може да избеснее нещо около здравето ѝ. Примерно са ѝ казали да не прави нещо, тя обаче е твърда глава и той полудява. Ама да чукнем на дърво нищо да ѝ няма.

# 78
  • Мнения: X
Ели, стига си лайквала, включи се с някой безалкохолен коктейл Wink Че нали...няма обяд още Joy

dd - да, има логика, нещо за здравето ѝ, тя да не се пази. А той нали има опит в това. Ама пак...колко да избеснее

# 79
  • Мнения: 9 628
Оставих сладките да се пекат Grinning
И аз не мога да се сетя за нещо, което да го изкара извън релси. Очаквах в случая с Мона да реагира остро към нея, ама не го направи и наистина не знам какво да стане за да е толкова бесен.

Вие се шегувате, ама хипотетично ако реагира зле, не мисля че втори път ще си причини да се раздели с детето си, без значение тъпия му баща Grinning

Ее и аз бях сериозна в по-предния ми пост. Мисля си, че може да избеснее нещо около здравето ѝ. Примерно са ѝ казали да не прави нещо, тя обаче е твърда глава и той полудява. Ама да чукнем на дърво нищо да ѝ няма.
Даже и в този случай ще я хока внимателно

# 80
  • Мнения: 2 714
Димитрова, нали се разбрахме, че той ше го иска бебето. Може да й бие два шамара, ако не забременее веднага Wink
Ами Марио показа доста висок праг на търпимост. Аз лично на няколко пъти очаквах да избеснее, а той не реагира. Така че даже не мога да си представя какво може да направи Зорница, та да го ядоса.
За това последното - ако ги оставим сами, ще има да чакаме още 16 сезона да й се разсърди за нещо Joy Затова трябва да вземем нещата в свои ръце Joy Да направим от нищо нещо.
Моята идея за забременяването е мааалко по-различна...Нали помните, че аз съм по драмите? Wink
И така, Зорница един ден леко му подхвърля, че вече от 2 месеца не се пази, а не забременява Simple Smile И той с типично свиване на рамене и крива усмивка: И кво? Тя: Ми аз вече знам, че нямам проблем, дали да не се прегледаш ти?
Той: Моля?!? Абе ти чуваш ли се? и се почва Simple Smile
Нали, сега, уточнявам, че това е разговорът много на кратко предаден, и второ - абстрахираме се, че те са лекари, когато става въпрос за лични неща, всички сме хора и забравяме и логика, и разум Simple Smile

# 81
  • Мнения: 6 161
ДулсиДоне , какво дебнеш , трябва да излизам и си приготвям   надуваемите  ръкавчета за ръчищата Joy
Ето  ти безалкохолни /не съм ги опитвала , вредни са за мен  без алкохол.../



Аничка да не страда , винаги  има  свободно място в екипа Hands V
Майче , вчера  нали ви пуснах как се пази кола от градушка Joy
 
Марио може да се вбеси  ако Зори се постави в риск заради пациент /както беше Калин/ , тогава ще   гърми  и тряска

Това е за Майчето 

# 82
  • Мнения: 2 282
Марио да реагира зле, че Зорница е бременна-това и най-извратената сценаристка глава не може да го измисли. Аз не знам ама нещо им се  изчерпаха драмите с бременностите имахме трудно забремрняване, депресирана бременна, бременна не от мъжа си, болна бременна направо не знам каква драма могат да им измислят без да се повтарят.

# 83
  • Мнения: 4 059
Бременна от извънземно.

# 84
  • Мнения: 12 465
Марио може да се ядоса заради нещо, което поставя в опасност Зорница, но да се ядоса на нея не виждам как, освен ако наистина не се случи нещо със здравето й. Само че тя е отговорна и няма.да се налага да й бута хапчетата в устата.

Иначе за момента в бременностите не сме имали само - решават да си имат бебе, забременява и са щастливи. Grinning
Марио никога, ама никога няма да реагира лошо на новина за бременност, а още по-никога няма да остави Зорница да се оправя сама и детето му да расте без баща, предвид историята му.

# 85
  • Мнения: 1 190
 Аз не ги виждам Зорница и Марио как могат да имат големи скандали и проблеми. Първо, че и двамата така си изстрадаха любовта, че нито един от тях не би залитнал по друг/а. Второ толкова са сходни като характери - и двамата са аааааадски спокойни и премерени в действията си, че просто няма предпоставка за караници. За бременността този път ще е планирана или щастлива случайност. Просто са си един за друг двмата Heart

# 86
  • Мнения: 12 465
До момента като слабо място на Марио виждам само да избухне, щото някой го е вбесил и Зорница да се окаже на пътя му.
Все нещо ще има, няма да ги оставят да си живеят безметежно.
Освен това макар и не като двойка имаха доста качествени скандали, така че няма да се учудя да си се дърлят леко, на професионална тема. Могат да се хващат на басове, ама тоя път не на по тортичка, а да отварят работа на Дона да пише сценарии Joy

# 87
  • Мнения: 1 190
Точно, Москита, ще имат някакви спречкавания, то е ясно като бял ден, но няма да е нещо уау, а по-скоро ще са дребни спорове и ръфания, от които ще стоиш пред телевизора и ще се смееш с глас.  Grinning
 

# 88
  • Мнения: 2 714
Тц, Фифф, не сме в комедиен сериал, в драма сме... По-сериозно ще е Sad

# 89
  • Мнения: 1 190
 Перла, 5 сезона драма, айде малко да разведрим нещата, че рискуваме масова депресия тип Наталия Grinning

Общи условия

Активация на акаунт