София - Св.Троица, Банишора,Фондови жилища - 2 част

  • 16 424
  • 251
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 125
Много гадна работа....Юле...Стискам ви палци да се оправите бързо Hug Praynig

# 166
  • София
  • Мнения: 377
Такаааа, от днес почваме антибиотика - дадоха Зинат, ще го пие 10 дни, после ще направим контролна стерилна урина и след това ще даде друго лекарство / не антибиотик поне / за още 10 дни и би трябвало да преборим гадинките. Лекарката каза, че за месец, два, изменението в бъбрека трябва да се оправи и после ще правим контролен ехограф на 6 месеца. Мами следете мъничетата как пишкат и при най-малкото съмнение, консултация със специалист. Аз добре, че се усъмних, че има нещо, иначе както детенцето няма видими признаци да е болно, кой знае, какво можеше да ни дойде на главата ooooh!

# 167
  • Мнения: 1 284
как се скапа времето не можем да се видим, но това ни очаква вече

# 168
здравейте мами  Simple Smile
кажете някакви капки за нос много гадни сополи имаме и са упорити.
аз ще си имам още едно слънчице а другото ми е на годинка.
живея в 214-ти блок
благодарности предварително

# 169
  • София
  • Мнения: 377
Здравей, мама мишка 23 Laughing

Ние сме си точно комшийки - аз съм в 213, последния вход, точно откъм 214:) Даже мисля, че съм те мяркала:)

За нослето - слагам Виброцил, макс. 3 пъти дневно и то когато положението вече стане наистина гадно - беба не може да се храни и да спи добре. Иначе, слагам физиологичен разтвор, изчаквам малко и изтеглям с аспиратора.

# 170
  • Мнения: 5 103
Мами дайте да измислим някъде на закътано, да се видим бре newsm78

# 171
  • София
  • Мнения: 377
Мами, хайде срещичка следващата седмица Rolling Eyes

Дават го хубаво времето и може в Скайлайна с градината, ако пък е по-студено времето, може и в Скайлайна в Глобуса?

# 172
  • Мнения: 2 125
Здравейте и от мен  Hug Отдавна не съм се разписвала, ама като гледам и вие не сте много активни  Wink Хайде организирайте среща, пък после споделете новите клюки  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 4 473
Привет  Hug от още една нередовна съкварталка Blush И аз като stellina казвам - организирайте срещичка, пък ако мога ще дойда с голямо удоволствие Grinning . Някой ако ме информира на ЛС никак няма да му се разсърдя Blush  bouquet

# 174
  • Мнения: 2 196
И аз да се разпиша - ако е хубаво другата седмица времето съм на линия за среща. Peace
Васко ви е взел памперси за да им направите качествен контрол и да си кажете мнението.
Агиии,диетата ти е готова!!! Grinning

# 175
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Здравейте,

за пръв път ще ходя с бебо в БГ - майка ми живее до Ц. Гара/Транспортна полиция. Доколкото знам докато бебо няма ЕГН (сега ще се пробваме да го направим) се води чуждоземско бебе и не го покрива НЗОК (аз съшо съм извън тази паразитна институция).

Бихте ли ми препоръчали софийски педиатър от района (евентуално с посещения по домовете). Надявам се да нямаме нужда (за седмица сме), ама така ще съм по-спокойна.

Благодаря предварително.

Поздрави !

# 176
  • Мнения: 1 284
хайде и аз съм на линия за среща само да видим кога, че с това кофти време Peace

# 177
  • Мнения: 5 103
Само азвайте кога и съм на линия

# 178
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Момичета, кажете, ъгълът на Христо Ботев и Клокотница във вашия район ли е или да се преразпределям? newsm78

# 179
  • Мнения: 2 196
Мяуче,
хич не се сещам къде е Клокотница ,но и няма значение - добре си ни дошла Hug  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт