С какво ви дразнят мъжете 2 тема

  • 50 829
  • 805
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Едни от най-дразнещите мъже са майсторите Grinning
Човек да не започва ремонт никога...

# 676
  • Мнения: 30 802
Защо първо не помислиш дали наистина те обиждат целенасочено индиректно или ти се филмираш?
Каква е трактовката на приятеля ти на изреченията, които ти си приела като обидни?


Предполагам, че се филмирам, но аз просто не съм възпитана по такъв начин...

С бившия ми мъж, години наред са ми изпращали неща като зелен лук и магданоз с репликата "измий ги, преди да ги сложиш в салатата". Не знам майтап ли беше или наистина съм изглеждала такава шматка, дето ще готви с немити продукти. Беше ми много сюрреалистично. Мисля, че са го казвали просто по навик.

# 677
  • София
  • Мнения: 24 839
Предполагам, че се филмирам, но аз просто не съм възпитана по такъв начин. Никога не бих се позволила да давам 'акъл' на някого или да изказвам мнение за професията им, какво ядат и как изглеждат. Освен това доста дискутирана тема бяха хората с обратна сексуална ориентация и различни раси. Аз съм изключително отворен и толерантен човек и такива неща изобщо не ги възприемам са странни, но имах чувството, че дори, когато помолих да не се дискутират такива крайни възгледи, го правеха нарочно. Но, както казваш - може и да се филмирам.

Нещо по-смешно, с което ме дразни моят приятел, е как забравя поне веднъж дневно да затвори капака на боклука Smiley
Прави ми впечатление следното в поста ти.

Пишеш, че си изключително толерантен човек, но излиза, че е само към това, което си решила да толерираш.
Различното от твоето виждане, не само не търпиш, а се опитваш въобще да спреш обсъждането, защото не ти допада.

От друга страна- теми за мнение по професия, храна, обличане, също не понасяш, щом мнението на другите се разминава с твоето.

Е, добре, при една среща на маса, какво се позволява на хората отсреща? newsm78
Какъв разговор би подела ти и поддържала, след като има толкова теми- табу за теб?

# 678
  • Мнения: 2 050
Не си вдига телефона, мизерника. Направо ме влудява. А спокойствието му е конско.

# 679
  • UK
  • Мнения: 93
Предполагам, че се филмирам, но аз просто не съм възпитана по такъв начин. Никога не бих се позволила да давам 'акъл' на някого или да изказвам мнение за професията им, какво ядат и как изглеждат. Освен това доста дискутирана тема бяха хората с обратна сексуална ориентация и различни раси. Аз съм изключително отворен и толерантен човек и такива неща изобщо не ги възприемам са странни, но имах чувството, че дори, когато помолих да не се дискутират такива крайни възгледи, го правеха нарочно. Но, както казваш - може и да се филмирам.

Нещо по-смешно, с което ме дразни моят приятел, е как забравя поне веднъж дневно да затвори капака на боклука Smiley
Прави ми впечатление следното в поста ти.

Пишеш, че си изключително толерантен човек, но излиза, че е само към това, което си решила да толерираш.
Различното от твоето виждане, не само не търпиш, а се опитваш въобще да спреш обсъждането, защото не ти допада.

От друга страна- теми за мнение по професия, храна, обличане, също не понасяш, щом мнението на другите се разминава с твоето.

Е, добре, при една среща на маса, какво се позволява на хората отсреща? newsm78
Какъв разговор би подела ти и поддържала, след като има толкова теми- табу за теб?



О, не извинявам се, ако е излязло така. Изобщо не казвам, че не понасям такива теми. Даже напротив, интересни са ми. Но примерно - те знаят, че от много малка ми е насадено, че съм (или по-скоро била) пълна и са ме наказвали и били за теглото ми. И като дойдат, винаги първо казват дали съм напълняла или отслабнала и след това се коментира какво ям. Нормално ли е? Ако е нормално, ще го приема, но ми е малко странно...

Примерно, бащата на приятеля ми не се понася с майка си и не се коментира тази тема. Аз разбирам защо и не искам да му става гадно, но защо само останалите трябва да се съобразяват?

# 680
  • Мнения: 4 871
Brondema, аз разбирам какво имаш предвид и не мисля, че ще срещнеш разбиране от Абсурт, защото тя разсъждава като родителите на приятеля ти по темите, които си посочила. Много пъти сме се засичали във форума в теми, където тя е против LGBT-обществото, а аз съм за и не разбирам войнстващата съпротива срещу мирни хора. Не знам защо трябва да има такова отношение към тях, ама нà.
За мен си подходила учтиво като си помолила да не се коментира повече, вместо да влизаш в конфликт.
Иначе виж как ще ти се развие връзката с момчето, но трябва да знаеш, че ще трябва тях да ги търпиш такива цял живот, ако се обвържеш трайно с него.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 197
Не си вдига телефона, мизерника. Направо ме влудява. А спокойствието му е конско.


И мен. Имал работа, вярно кола кара......... Но аз ако не му вдигна се сърди и звъни докато не вдигна. И после ми натяква една седмица. Направо полудявам

# 682
  • София
  • Мнения: 24 839
Brondema, аз разбирам какво имаш предвид и не мисля, че ще срещнеш разбиране от Абсурт, защото тя разсъждава като родителите на приятеля ти по темите, които си посочила. Много пъти сме се засичали във форума в теми, където тя е против LGBT-обществото, а аз съм за и не разбирам войнстващата съпротива срещу мирни хора. Не знам защо трябва да има такова отношение към тях, ама нà.

И аз не знам защо изопачаваш отношението ми към обратните, но по- важното е, защо си на мнение, че щом не ти изнася мнението на другите, те трябва да бъдат заставени да млъкнат? newsm78

И да, аз не съм съгласна еднополови двойки да осиновяват деца.
Единствено за това съм твърдо против, а с кого, как и какво правят под чаршафите, никога не ме е интересувало.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 14 541
За протокола , Мариус Куркински твърдо заяви , че е против отглеждането на дете от гей двойки . Мотивите му бяха убедителни , таланта и житейския му опит- безспорни.

# 684
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Моят мъж ме дразни, че постоянно забравя и то не защото има проблеми с паметта, а защото като му кажа нещо изобщо не ме слуша, какво му говоря. Например пращам го до една по-далечна аптека да купи скъпи лекарства. Специално му обяснявам, че трябва да отиде точно до тази аптека, защото от там пазаруваме с карта за отстъпка, а лекарствата са скъпи и отстъпката не е без значение. Пъхам му картата за отстъпка в рецептата. Отишъл, дал рецептата и забравил да даде картата. И е така за всяко нещо. Като го питам, не ме ли е чул винаги миотговаря с едно разсеяно "Забравих" сякаш е най-нормалното нещо на света да забравиш.
Освен това има една любима компютърна игра, играе повече от децата. Като седне пред компютъра губи представа за времето, не се сеща да отиде до тоалетна, да яде.

# 685
  • София
  • Мнения: 971
"Не помни" и "забравя", защото компютърните игри са зависимост, както алкохолът, наркотиците и хазарта. Акъла му е там денонощно. Все едно е в едно по-приятно измерение, където е всемогъщ и свободен да прави каквото си иска.

# 686
  • Мнения: X
Скрит текст:

Но това не ми е най-големият проблем. Най-много ме дразни, че изобщо не ме защива пред майка си. Родителите му бяха на гости преди седмица и ми изкара нервите. Не казвам изобщо, че са лоши хора или нещо такова, просто ги говорят едни, с които обиждат индиректно...

Защо първо не помислиш дали наистина те обиждат целенасочено индиректно или ти се филмираш?
Каква е трактовката на приятеля ти на изреченията, които ти си приела като обидни?

Предполагам, че се филмирам, но аз просто не съм възпитана по такъв начин.
Скрит текст:
Никога не бих се позволила да давам 'акъл' на някого или да изказвам мнение за професията им, какво ядат и как изглеждат. Освен това доста дискутирана тема бяха хората с обратна сексуална ориентация и различни раси. Аз съм изключително отворен и толерантен човек и такива неща изобщо не ги възприемам са странни, но имах чувството, че дори, когато помолих да не се дискутират такива крайни възгледи, го правеха нарочно. Но, както казваш - може и да се филмирам.

Нещо по-смешно, с което ме дразни моят приятел, е как забравя поне веднъж дневно да затвори капака на боклука Smiley
Не можеш да Превъзпиташ възрастни хора според твоите представи.
Просто приемаш, че те са Възпитани различно и се примиряваш с различията.
Ако не можеш, знаеш къде е пътя.... 

Аз например от няколко години не гледам новини, социални/политически програми, накратко, никак не ме вълнува какво става "По света и у нас."Обаче, свекърва ми гледа....като се видим, все подхваща къде какво станало, кого убили и т.н., въпреки, че знае, че със сина й не се интересуваме от новини.Ами, тя си е такава...."изключвам" си ушите, кимам, казвам по 1-2 "Аха...ясно....!" и това е.
Свиква се....

# 687
  • Мнения: 7 914
Преди няколко нощи стана да пусне щорите заради светещата тлъста луна и го чувам да ми говори "ааа, сега разбрах защо от няколко нощи не можеш да спиш - пълнолуние е..."
Добре, де - казвам - събуди ме, за да ми обясниш защо не съм можела да заспя???

# 688
  • UK
  • Мнения: 93
Brondema, аз разбирам какво имаш предвид и не мисля, че ще срещнеш разбиране от Абсурт, защото тя разсъждава като родителите на приятеля ти по темите, които си посочила. Много пъти сме се засичали във форума в теми, където тя е против LGBT-обществото, а аз съм за и не разбирам войнстващата съпротива срещу мирни хора. Не знам защо трябва да има такова отношение към тях, ама нà.
За мен си подходила учтиво като си помолила да не се коментира повече, вместо да влизаш в конфликт.
Иначе виж как ще ти се развие връзката с момчето, но трябва да знаеш, че ще трябва тях да ги търпиш такива цял живот, ако се обвържеш трайно с него.

Spring is my season, благодаря ти! Разбирам, значи няма да обръщам внимание на коментарите.

Иначе ние с приятеля ми си живеем заедно в Англия вече почти 5 години, но родителите му са в България и не се виждаме често. Просто ми е кофти, че не можем да се разберем, иначе са добри хора. Ще ги изтърпя, не е като да се виждаме често.

# 689
  • Мнения: 1 770
"Не помни" и "забравя", защото компютърните игри са зависимост, както алкохолът, наркотиците и хазарта. Акъла му е там денонощно. Все едно е в едно по-приятно измерение, където е всемогъщ и свободен да прави каквото си иска.

Така е и с любовниците... 🤪

Общи условия

Активация на акаунт