С какво ви дразнят мъжете 2 тема

  • 50 817
  • 805
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 115
Има много мъже, за които всичко вкъщи е женска работа. Прибере се и тръшне на дивана, пред тв-то, а жената да готви, чисти и приготвя децата. То сега има много джаджи, но дали мъжа ще даде пари и съгласие да се купи. Просто като не го вършиш, защо да улесняваш другия? Един вид - ми ти си жена, как няма да миеш чинии, какво друго ще правиш, за какво ти е съдомиялна.
Има и жени, които като се приберат от работа, се затварят в кухнята от 18 до лягане... Няма филм, няма книга, няма нищо...

# 181
  • Мнения: 18 531
Тези джаджи  са лесни и бързи на момента, но имат поддръжка ,почистване после.
Не става въпрос всеки да се обслужва ,макар за дребните неща да е  добре .Думата е като има работа, а то винаги има ,да се включи и действа по което му допада.Ако можеше сами да живеем, нямаше да се женим.Деца от инкубатор и това е.

# 182
  • Мнения: 712

Казвам "така е", в смисъл че все си слугинствам и не можах да науча децата да помагат.
Викаш пробва се за варианта , мама ме остави , децата ме поеха , ама не ти се получи .
 

# 183
  • Мнения: X
Хахаха, много ме развесели тази тема. Joy И в духа на обсъжданото досега - ето един мъж като нашите, с разликата, че той не се срамува да си признае, че е бебе: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2309059579125080& … 0895&sfnsn=mo

# 184
  • София
  • Мнения: 38 475

Казвам "така е", в смисъл че все си слугинствам и не можах да науча децата да помагат.
Викаш пробва се за варианта , мама ме остави , децата ме поеха , ама не ти се получи .
 
Гениална логика!
Само дето аз оставих мама на 19 и до 29 се гледах сама, така че не се връзва.

# 185
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Такъв си го е взела. И се е съгласила да му слугува.
Поне издържа ли я? Или и за това не става. Боже, при мен щеше да е умрял от глад.
Разбира се, че не. Жената си ходи на работа, участва в семейния бюджет, той е с невисока заплата.
И при мен такъв ще умре от глад, гарантирано. Как има такива мързели, не знам. Че ги и търпят на всичкото отгоре.

# 186
  • Мнения: 3 115
Такъв си го е взела. И се е съгласила да му слугува.
Поне издържа ли я? Или и за това не става. Боже, при мен щеше да е умрял от глад.
Разбира се, че не. Жената си ходи на работа, участва в семейния бюджет, той е с невисока заплата.
И при мен такъв ще умре от глад, гарантирано. Как има такива мързели, не знам. Че ги и търпят на всичкото отгоре.
Аз досега го отдавах на факта, че хич не съм домакиня. Така де не се грижа за къщата много много. Да е чистичко ми стига. Веднъж бяхме на екскурзия с приятелка. И тя гледа на витрината май нещо като закачалка за гердани и ах, ох, колко е сладко. Аз: хубаво е, но кой ще му бърше праха. След известно време пак ах ох за нещо друго и аз пак за праха. На третия път ми вика, сигурно пак ще кажеш за праха и аз: дааа.
В апартамента на приятеля ми, най ми харесва, че... е малък и няма много натурии да чистя. хахахха На работа мога да съм по 12 часа, но да си седя в къщи като домакиня е филм на ужасите.

# 187
  • Мнения: 1 770
Ха, хубава темичка! Мъжът ме дразни с присъствието си!

# 188
  • Мнения: 4 611
Ха, хубава темичка! Мъжът ме дразни с присъствието си!
да си дойдем на думата Joy

# 189
  • Мнения: 3 115
Ха, хубава темичка! Мъжът ме дразни с присъствието си!
JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

# 190
  • Мнения: 1 184
Ми купете си по един вибратор и не се занимавайте с мъже като ви дразнят толкова. Сложно ли е ?

# 191
  • Мнения: 4 611
Защо така с лошо?

# 192
  • Мнения: 1 184

Не е с лошо. Тва много добро ли е ?

Ха, хубава темичка! Мъжът ме дразни с присъствието си!
да си дойдем на думата Joy

# 193
  • Мнения: X
Ми купете си по един вибратор и не се занимавайте с мъже като ви дразнят толкова. Сложно ли е ?
Пък вие си купете по една гумена кукла и сме фитка Grinning

# 194
  • Мнения: 1 770
Ми купете си по един вибратор и не се занимавайте с мъже като ви дразнят толкова. Сложно ли е ?

Ти го каза, не аз, какво е предназначението на мъжа. 🤔

Горе визирах моя мъж, а не чуждите. Особено при втори такъв, прага ми на търпимост е ужасно нисък. Не искам да правя почти никакви компромиси със себе си, децата си и нашето здраве и щастие. Именно затова обобщих, казвайки "с присъствието си", имайки предвид голям набор от дразнители, защото така го чувствам.

Общи условия

Активация на акаунт