Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 48

  • 70 047
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Крема с Невен на Арома ми действа отлично и наистина успокоява!
Не мога да повярвам,че е 2.50 Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ето ги серумчетата:

Розовото е със стволови клетки,но си е кремче в малка опаковка,нищо особено.
Синьото е хиалуронова киселина и съм много доволна,прави кожата мека,гладка и хидратирана.Аз от Лили съм ги вземала,но май и в Елитис има.

Ето и кремовете на bevola,за които писах снощи:

# 17
  • София
  • Мнения: 22 768
Благодаря за новата тема!  bouquet
mariqivanova799, чета с удоволствие коментарите ти и споделеното от теб. Винаги са много полезни!  bouquet

# 18
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Flowers Bouquet за темата
Днес ще съм на лов за декоративна козметика след вашите коментари за сенки.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Amiamo, благодаря!
Радвам се,че съм полезна!
Simple Smile

# 20
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Да се включа и аз в новата тема с още 1 глас за Makeup Rеvolution. Ползвам тяхна палитра повече от година и съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 1 050
Bevola  а Кауфланд явно е нова марка и се стараят като за начало. Аз взех от бебешките им продукти и съм доволна. Смятам, че и другите неща ще са прилични. Трябва ми и на мен крем за много суха кожа, тези серуми какво точно представляват, мазни ли са?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И моята кожа стана много суха.
Тези серуми не са мазни.Синия,с хиалуроновата киселина е за под крем, вечер се ползва.Веднага попива.Не са за самостоятелно ползване, допълнителна грижа са.
За много суха кожа става показания от мен крем на bevola за лице и тяло,аз за лице го ползвах,остава за есента,че сега ми е тежък като усещане,иначе веднага попива.
Друг крем,който много харесвам,е Арома 50+,идеален ми е.
Имам и така коментирания с невен,но не съм го пробвала.
И на Микса богатия маслен крем е много благотворен за лицето ми.
Серумът на Агива с маслина също.
И естествено синята(най-обикновената) Нивеа.
От тези продукти съм най-доволна.

# 23
  • Мнения: 5 998
Здравейте и от мен. Hug Идвам да похваля серума на Delia с хиалуронова киселина. Веднъж седмично правя и маска за лице на Талодерма, те са българска козметика, цените на продуктите им са много добри.

Видях, че тези Delia имат и кремове за лице, имате ли отзиви за тях?

# 24
# 25
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Мира,и аз се чудих на кремовете на Делиа,по-специално на този с хиалуронова киселина.
Може би по-нататък ще го пробвам,но засега имам много кремове.
Ако пробвате,ще се радвам да споделите мнение за кремовете.
Както казах, розовия серум на Делиа за мен е кремче,нищо особено,но попива и е приятно.
Може би кремовете ще са нещо подобно,но за сега само това мога да кажа.

# 26
  • Мнения: 2 805
mariqivanova799, кремовете от новата серия с алое на Балеа дали стават за суха кожа?Flowers Hibiscus
в момента ползвам гел кремчето на Балеа от тази серия. Охлажда много приятно и матира.

# 27
  • Мнения: 5 998
Аз на серума с ХК съвсем случайно попаднах, взех го само защото козметичката ми слага такъв в салона, даже нямах никакви очаквания за Delia предвид цената, но моята суха кожа го понася добре.
Ще разгледам и кремовете им.

По принцип на серума им пише да се нанася 1-2 пъти седмично, козметичката ми каза, че мога всеки ден, аз нанасям през ден. Grinning Вие как процедирате?

# 28
  • Мнения: 2 628
Значи, че не е най - подходящото ли?

# 29
  • София
  • Мнения: 87
Аз искам да похваля кремовете за лице на Арси козметикс. По-точно дневния с роза и арганово масло. Кожата ми често е доста суха и този крем я овлажнява, без да я омазнява, и общо взето не ползвам друг, въпреки че съм пробвала и то някои доста по-скъпи.

Цената е 8-9 лева, но доста трудно се намира. Козметиката с розово масло по принцип е толкова разнообразна и има купища марки, че е лесно да сбъркаш една опаковка с друга, но аз от опит знам, че другите кремове са много под нивото на този - поне за моята кожа. Дори другите кремове на същата фирма не са толкова хубави.

Общи условия

Активация на акаунт