на плодово разтоварване

  • 14 294
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Вчера ми беше 1-ви ден, издържах геройски и с огромно главоболие, но имам въпрос нормално ли е след първия ден да имам свалени 2 кг.? newsm78
Просто не ми се вярва, а кантара показва точно това #Crazy

Нормално, всичко е вода  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 269
ПО4вам от днес.Само 4е без кафе как ще издържа незнам. newsm78
Какъв 4аи пиете моми4ета?А плодовете всякакви ли могат да бъдат?

# 17
  • Мнения: 2 550
ПО4вам от днес.Само 4е без кафе как ще издържа незнам. newsm78
Какъв 4аи пиете моми4ета?А плодовете всякакви ли могат да бъдат?

Хубаво е чайчето да е билково, но не от тези пакетираните, ами тези дето ги продават по пазарите или по планините - липа, мащерка, жълт кантарион и тн. Но може и обикновен билков пакетиран чай.
Плодовете може да са всякакви, но е хубаво все пак един ден да ядеш едни плодеве, друг други и така. Може да не са до килограм, и два да са - няма проблем. Хубаво е да се избягват бананите, защото са калорични.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 220
Vivi,ти къде повече ще отслабваш?Спомените ми са за едно много деликатно,слабичко гадже.Хайде,и мен ме зариби,макар че можеш да отслабнеш само като гледаш цената на плодовете тук.На 10 дневно гладуване,колко дни се прави захранването?Хайде,пусни ми го на лични,pls,заедно с повече новини от теб.И аз ще пиша,много съм несериозна в това отношение. Embarassed

Дааа, спомени, споменииии......  Sad
След малко ще потърся книгата на Лидия Ковачева и ще ти сканирам страниците за захранването и ще ти ги пратя по мейла-ако я нямаш. Не ме бива много-много по обобщенията, защото всъщност не съм чак толкова навътре с гладуването и захранването.

# 19
  • Мнения: 522
Вчера ми беше 1-ви ден, издържах геройски и с огромно главоболие, но имам въпрос нормално ли е след първия ден да имам свалени 2 кг.? newsm78
Просто не ми се вярва, а кантара показва точно това #Crazy

Нормално, всичко е вода  Grinning
А, до кой ден се изхвърля вода?

# 20
  • Мнения: 1 153
А зеленчуци не може ли вместо плодове Rolling Eyes и само 1 кафе на ден Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 550
Деси, пръвите няколко дни е това сваляне.
След това темпото ще се забави - по 200-300гр на ден.

# 22
  • Мнения: 522
Деси, пръвите няколко дни е това сваляне.
След това темпото ще се забави - по 200-300гр на ден.
Ясно!
Нещо постоянно ми е замаено и отпаднало.

# 23
  • Мнения: 2 550
Хапвай мед.
Ако не ти понесе гладуването - почвай да се захранваш (макар че е нормално първите дни да си така).
Да не стане беля.

# 24
  • Мнения: 2 550
А зеленчуци не може ли вместо плодове Rolling Eyes и само 1 кафе на ден Mr. Green
Ми лечебния глад на Лидия Ковачева мисля включва и зеленчуци.
По-добре ги съчетай и двете.

# 25
  • Мнения: 1 153
А зеленчуци не може ли вместо плодове Rolling Eyes и само 1 кафе на ден Mr. Green
Ми лечебния глад на Лидия Ковачева мисля включва и зеленчуци.
По-добре ги съчетай и двете.
Аха така смятам и да направя Peace

# 26
  • Мнения: 522
Хапвай мед.
Ако не ти понесе гладуването - почвай да се захранваш (макар че е нормално първите дни да си така).
Да не стане беля.
Хапнах една лъжица мед и май се поосъферих  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 037
ще може ли и на мен да пратите захранването,моля.И още нещо как успявате да се удържите като се захранвате,аз лично така не настървявам че все не успявам да го направя това захранване както трябва

# 28
  • София
  • Мнения: 3 988
Браво, браво по събрахме се, ще си даваме кураж!
Мира, много добри  резултатите  Hug

Днес ми е 14-ти ден и от три дни не съм мръднала на кила, но ще изкарам до 20-ти ден и ще се захраня. Писнаха ми ябълките, черешите и ягодите и вчера ядох пъпеш и един детски сок на ХИП - ябълка и грозде. Общо 9 кила съм надолу до тук. Ходя обаче на процедури в БОДИЛАЙН ( целутрон и вибросауна), че иначе много се отпуска кожата. Мед ядях само първите 4-5 дни, после ми писна, пък и не ми е ставало лошо. ЧАй не пия, пия само вода и малко фрешове.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 988
А има ли ограничение в количеството на плодовете? Може ли да се пие кафе?

Ами можеш да ядеш по кило-кило и половина плодове, абе първите дни яж колкото ти се яде, без банани, след това ще спре да ти се яде, аз ямпо по 500-700 грама в момента, просто ми писна от сладко....За кафето - не може, пий чай!

Общи условия

Активация на акаунт