на плодово разтоварване

  • 14 487
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 321
Здравейте и от мен WinkКато чете човек какви чудеса стават при вас с това плодово разтоварване как да не се навие да гладува? Peace
Мисля да се включа и аз защото напоследак не ми се яде много месо и други такива затова ще пробвам.
Интересувам се само дали спазвате часовете за ядене и ако пропускам някой от тях нещо ще навреди ли? newsm78
Благодаря и успех на всички Party

# 76
  • София
  • Мнения: 1 724
И аз искам да попитам след калко време мога да повторя гладуването с лечебна цел.В момента възнамерявам да гладувам 30 дни.

Мисля, че 30 дни са много, лекуваш ли нещо?

# 77
  • Мнения: 1 183
Boby_smm аз часове не спазвам, ям когато ми се яде и колкото ми се яде!
За повторението мисля, че може не по-рано от месец-два в зависимост от дължината на самото гладуване!

# 78
  • Мнения: 522
И аз искам да попитам след калко време мога да повторя гладуването с лечебна цел.В момента възнамерявам да гладувам 30 дни.

Мисля, че 30 дни са много, лекуваш ли нещо?


Киста на яйчника.Дали ще се повлияе от по-кратко гладуване?

# 79
  • Мнения: 412
Здравейте  Hug
Не знам защо до сега никой не е дал линкове към сайтовете на д-р Емилова и д-р Георгиева, но дори и всички да ги знаете, струва ми се важно да ги повторя  Embarassed емилова и георгиева
Мисля, че там могат да се изпратят конкретни въпроси като този на Деси  Simple Smile
Аз ще се присъединя към симпатичната ви компания от 17 юни, когато ще заведа наследника на село за 2-3 седмици, та няма да се налага да готвя  newsm78
Май нямам нужда от особено слабеене (е, то зависи от критериите  Wink), но пък искам да сваля малко диоптри и да се наям с череши  Mr. Green
Успех на всички   bouquet

# 80
  • Мнения: 5 647
С удоволствие се вклю4вам към вас,само ако може да ми дадете малко по-ве4е информация за схемата на Л.кова4ева и захранването.Имам нужда да сваля още 5 кила.Та пишете ме и мен.От утре по4вам

Аз заветните 5 кг. ги свалих с лунната диета. Е, наистина в продължение на няколко месеца, но за сметка на това е трайно. Сега я правя само за поддържане.

# 81
  • Мнения: 522
Мами, абе я кажете фрешове мога ли да пия?

# 82
  • Мнения: 1 183
Деси, не съм сигурна много за фрешовете, но мисля, че няма пречка стига да са без захар  Thinking

# 83
  • Мнения: 412
Емилова разрешава фрешове, но мисля, че ги приемаш вместо плод, а не вместо чай newsm78

# 84
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета какво става с гладуването?Похвалете се."veleva" какви резултати имаш?Споделете резултатите си,как се чувствате? Grinning
На мен ми е  9-ти ден и съм горе долу добре.Свалила съм 5кг. Но имам малко прегрешения Embarassed Confused Cry На 3-тия ден изпих една чаша пресно мляко Embarassed,а на 7-мия изядих едно малко парче домашно сирене Embarassed
Мислите ли,че това ще навреди на диетата ми?Мисля да изкарам 15 дни и се надявам прегрешенията да не са ми навредили много Embarassed

# 85
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета да не се стопихте Wink

  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 4 029
Ей ме на, днес ми е ден 20, започвам да се захранвам, свалила съм 8 килограма. Да ви кажа, след ден 12-13 спрях да свалям....Сега хапнах малко моркови и малко краставица...

# 87
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ей ме на, днес ми е ден 20, започвам да се захранвам, свалила съм 8 килограма. Да ви кажа, след ден 12-13 спрях да свалям....Сега хапнах малко моркови и малко краставица...

Браво на теб  bouquet
А имаше ли прегрешения като мен Embarassed и мислишли,4е моите са сериозни и съм си провалила диетата newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 4 029
Ей ме на, днес ми е ден 20, започвам да се захранвам, свалила съм 8 килограма. Да ви кажа, след ден 12-13 спрях да свалям....Сега хапнах малко моркови и малко краставица...

Браво на теб  bouquet
А имаше ли прегрешения като мен Embarassed и мислишли,4е моите са сериозни и съм си провалила диетата newsm78

Ми не.... Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 1 183
Петя, за провал в диетата не може да се говори въобще  Naughty нали не си натъпкала като прасе!
Друг е въпроса, дали правиш диетата да лекуваш нещо или просто да се прочистиш и да свалиш килца?
Ако е второ няма проблем!
На мен днес ми 13 ден, и аз малко се издъних изядох малко рибка, но към 30 гр., обаче продължавам напред!
Смятам да изкарам още толкова поне, но ще видим!

Общи условия

Активация на акаунт