Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 10

  • 44 599
  • 741
  •   2
Отговори
# 660
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Добро утро 🤗☕☕☕ Петък е 😊😊😊
Велви много хубаво да си изкараш 🤗
Тези кои са, Велви твоят човек ли е? Харесва ми двойката
https://www.instagram.com/p/Bl--bMPHs1X/?utm_source=ig_share_she … shid=8b2xzimxbb5t

Йееее мога да качвам снимки, я вижте номер едно сме 😊

# 661
  • Мнения: 3 378
Здравейте всички! На почиващите приятна почивка и много слънце, на работещите-не забравяйте, че е петък!

























Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 10:45 от Цвети &

# 662
  • Мнения: 3 378
Afra Saraçoğlu - в очите има прилика с Амине

# 663
  • Мнения: 10 489

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Two Hearts

Yum

Two Hearts


...*Достатъчно Хафизе, извини се на Нур..ще уважаваш ли съпругата ми както подобава..
моята съпруга не може да ти бъде господарка,защото моята съпруга е твоя племенница..
сега се извинете на Нур..срещу вас стои съпругата ми..моята законна съпруга..Нур Козан .!*




...-*Чувствам се странно..толкова лесно ли е било да признаем..не вярвам..
- Понякога най -страшните неща се оказват най-лесни..*
Yum Hands V



Hands V

# 664
  • Мнения: 14 370

     
Здравейте, момичета!


Започни деня с усмивка и го завърши с нея!



Йееее мога да качвам снимки, я вижте номер едно сме 😊
     Миши, радвам се, че сериалът, който ни събра в темата е №1. Заслужено! Та с този сериал ние живяхме месеци наред, коментирахме, спорехме, радвахме се и плакахме! Ние преживявахме съдбите на героите заедно! Ние станахме екип - обедини ни надеждата, вярата и любовта! Обедини ни магията на незабравимите Нур и Ийт Козан!


„Любов от пръв поглед? Не, не е така. Имахме буря от пръв поглед! От този ден до последния ... до последния, тази буря не преставаше да бушува.“
 Нур Козан

"Животът ми ще мине в страх да не те изгубя. Любовта ми е сприхава и унищожителна, защото е изпълнена със страхове. Не обещавам, че няма да те ядосвам, но ти обещавам, че когато си до мен светът ще бъде едно по-хубаво място“
Ийт Козан


"За някои нашата история беше приказка, други си мислят, че това е позор. Може би животът беше просто сън и бяхме събудени....“ 
Нур Козан


„Има смисъл да обичаш дори, когато много силно боли“
Нур Козан



# 665
  • Мнения: 10 489
YumFlowers HibiscusМомичета*много усмивки има днес в снимките и колажите,
невероятни са!

ЕМИ* в кой епизод Ийт и Фарат плуваха в басейна на имението,
разменяха си любезности* и  бяха мноого секси,  ако се сещаш
пусни стоп кадри от там,моля те!!
Hands Pray



Hands V
Yum



...* Къде си Ийт, къде си..
 Аа-а нее.. вече не съм длъжна да търпя това..**
Yum


# 666
  • Мнения: 3 378






Кенан




Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 17:13 от Цвети &

# 667
  • Мнения: 14 370


ЕМИ* в кой епизод Ийт и Фарат плуваха в басейна на имението,
разменяха си любезности* и  бяха мноого секси,  ако се сещаш
пусни стоп кадри от там,моля те!![/b][/color]Hands Pray
     Софи, мисля, че става въпрос за епизод 8 от сезон 2, но аз съм извадила снимки само на Ийт. Ако имам време довечера ще се поиграя, за да извадя и Фърат от този момент.









     Намерих и тези колажи



# 668
  • Мнения: 1 042


Йозге Гюрел



 Озан е добър актьор . Симпатяга е .
 

 Нади     смях не смях  така е  Joy  

За теб  bouquet
Ама е красив тоя Бурак!!! Само на мен ли така ми изглежда, кажете момичета...

# 669
  • Мнения: 1 042

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Two Hearts

Yum

Two Hearts


...*Достатъчно Хафизе, извини се на Нур..ще уважаваш ли съпругата ми както подобава..
моята съпруга не може да ти бъде господарка,защото моята съпруга е твоя племенница..
сега се извинете на Нур..срещу вас стои съпругата ми..моята законна съпруга..Нур Козан .!*




...-*Чувствам се странно..толкова лесно ли е било да признаем..не вярвам..
- Понякога най -страшните неща се оказват най-лесни..*
Yum Hands V



Hands V

Благодаря ти, че ми припомни този момент, много го обичам, връщала съм го хиляди пъти

# 670
  • Мнения: 10 489
НАДИ* красив е Бурак, сега се сетих откъде ми е познат,като написахте цялото му име,
гледала съм го във *Великолепния век - историята на една любов*
опитвах се да си го представя как изглежда артиста без чалма и ето..сега го видях,
мноого е готин, и той бил модел,сладур.
Yum Heart Eyes



Малкочоолу Бали Бей*Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 27 922
Цитат
Какъв труп, с такова тяло той е готов
 поне за главния спасител на плажа Малибу..омекнаха ми коленцата,ша са давя с мерак..Animal Heart Eyes Cat
 Yum Yum

   Joy Joy Нареди се на опашката . И аз се нареждам с такъв спасител


 Миши  Hug  Зимаме Велви с нас   мъжете ни кво ще ги прайм не знам   луди ще станат с нащИ сериали  Joy #Silly 

 

Гаджето на Арас  

По утверждению издания Güneş Gazetesi в настоящее время Бурак Озчивит лечится от синдрома выгорания. Актеру пришлось обратиться за профессиональной помощью после того как он потерял вкус к жизни. Он больше не может радоваться самым простым вещам. Его супруга Фахрие Эвджен полностью поддерживает мужа. Именно поэтому пока Бурак и не появляется на экранах, так как напряженные съемки в сериале могут негативно сказаться на его психическом здоровье.

   Нади прочете ли това ?

Последна редакция: сб, 04 авг 2018, 13:45 от femmi2

# 672
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Femmi, трябва да сформираме една група за Истанбула. Мъжа ми каза да ходя където си искам, на него не му се ходело. Тъкмо няма да знае с каква цел ще е посещението 🤣😅, ама за сега си изгърмях патроните, заради морето, трябва да мине малко време.
Горкият Бурак, дано синдромът го напусне скоро, искам да го видя пак на екран.
Нагласям се аз да гледам последната серия на Черната перла, че вече нерви нямам. Последните серии са пълна боза, с извинение, едно такова спокойствие, никакво движение.

# 673
  • Мнения: 14 370

     velvet, записвам се веднага в групата за Истанбул! Без мен да не тръгвате!


     Фемиии, искам в тази къща да ме отведете! При Толга!

Скрит текст:





     Нещо не ми се вярва това да е къщата на Толгахан, пък чак и обзавеждането ни показват. Май някой си прави реклама на недвижими имоти, а ние феновете ... въздишаме!

# 674
  • Мнения: 3 378
Добро утро!


Малко красота












Общи условия

Активация на акаунт