За сънищата.....

  • 3 971
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
О, ако не бяха сънищата ми направо не знам къде щях да съм. Те са ми един много голям помощник Flutter Несъмнено обаче човека, който ги е сънувал е най-подходящия тълковател Peace Обаче все не мога да се наканя да ги записвам, а би било толкова полезно.....

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сънищата изразяват неща от подсъзнанието.......не предричат бъдещето.......Показват нещо лично за теб.....някаква борба, която водиш.......По- принцип символните значения са закодирани в нас.................Ако си чела Юнг за колективното несъзнавано......................т.е. ти знаеш какво означават, преди да си ги осъзнала.....чрез тях подсъзнанието ти   изпраща послания..........
Водата е символ на пречистване, нещо ново, промяна, също и раждане...и други неща.....
Опитай да си го изтълкуваш и ще разбереш нещо повече за себе си

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също сънувам по много цветни и не винаги сънят ми е приятен, почти винаги ги помня, а на лошите сънища много се радвам, когато се събудя, че е било само сън.
Никога обаче не се замислям за значението им и дали имат връзка с някакво предстоящо събитие. Отдавам го на нервна система, ако съм напрегната, то и сънят ми е бурен и динамичен, ако съм спокойна, понякога даже не помня съня си.
Има много интересни теории за сънищата, но все още (до колкото знам) няма ясно и точно обяснение за тях.

# 18
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Вярвам-и в сънищата и в де жа ву.

# 19
  • Мнения: 431
За мен сънищата са важни, така подсъзнанието ни разговаря с нас и ни показва какво има навътре в нас. Това със съновниците за мен са измишльотини. Навремето четох една книга на Пиер Дако, той е известен психолог и в книгата си обясняваше, че било много полезно да се тълкуват сънищата, но интересното е, че друг човек не може да ти ги разтълкува - само ти си знаеш кой образ от съня какво значение има за теб като чувства. Напоследък обаче не се занимавам да мисля върху сънищата, знам, какво иска да ми каже подсъзнанието с тях, но нищо не мога да променя Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 221
Аз вярвам, че сънят се тълкува така както сам го усещаш. Имам сънища, които са впечатление от преживяване и такива, които си тълкувам сама и се случват.
Преди да се роди бебо, сънувах, че се ражда на 14-ти, 13-ти се падаше в петък и аз си казах насън "дано да не е на 13-ти, трябва да издържа още няколко часа'. Това сънувах някъде около 1-ви същия месец, а термина ми беше чак за 22. На 12 ме приеха в болница за планово секцио за 19-ти, но водите ми изтекоха на 14-ти и ме оперираха по-рано. В съня си видях бебето по същия начин както ми го показаха в действителност.
Този сън няма да го забравя никога Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 405
Чувала съм, че мътната вода са неприятности Rolling Eyes

A аз, че мътната вода е на късмет Simple Smile, а кристално чистата на неприятности.
За тълкуването, всеки както си прецени за себе си. Има много писано по въпроса - от съновниците до дядо Фройд и неговото тълкуване на сънищата Wink

# 22
  • Мнения: 639
аз много санувам и винаги си спомниам всичко все едно наистина сум го преживяла,а и ги преживявам пониакога,това което сум санувала ми се случва на следващия ден.От както сум бременна санувам много мъртавци,живите ги санувам мъртви,а мъртвите живи

# 23
  • Мнения: 182
Вярвам в сънища на 100%  Flutter Винаги сънувам , винаги сънувам и винаги сънищата са ми показателни . Например близо 8 месеца сънувах , че ми подаряват бижута , че си ги купувам , намирам и т.н. и накрая се ожених . За водата знам ,че когато е топла и приятна те чака боляст , когато е буйна и мътна означава , че ще превъзмогнеш трудности . Ако плаваш в спокойно и слънчево море те чака честит живот Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 353
 Аз пък съм забелязала, че сънувам "водни" сънища когато съм много напрегната - нова работа, изпити, трудности. Все сънувам как ме заливат огромни вълни, обаче всеки пък успявам да изплувам. Следващата стъпка е, че летя. Тогава вече наяве толкова ми е писнало, че съм теглила по една на всички и само искам да излетя.
  Много пъти съм сънувала баба ми и други починали хора и вярвам в предсказващите сънища. Естествено, някои сънища са просто за изпускане на парата. Днес сънувах, че една жена ни показва пешеходен маршрут от Несебър до края на Стара Планина за 20 минути Joy

# 25
  • Мнения: 54
аэ не вярвам

# 26
  • Мнения: 54
а ниакои эне ли какво эначи да сънуваш  лебеди

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък сънувах, че бия каката- голям бой й хвърлих- настървено и злобно... Shocked И докато сънувам, че я млатя, ме събуждат думите: Мамо, много те обичам! Отварям си очите и виждам усмивката й... #Crazy Не знам как да го тълкувам, но ужасно ме хвана яд на мене си Close

# 28
  • Мнения: 306
Ами и моите сънища много често се сбъдват.Имах един период,преди около 4-5г.,в продължение на седмица, се случваше всичко,което сънувах.Дори понякога се страхувах да заспя!Сега е на периоди-понякога се сбъдват,друг път-не.Но ги тълкувам както дойде,не се ровя в съновници.Не знам дали силата на мисълта също изиграва някаква роля,но е възможно.Определено не мога да си обясня как се случва.

# 29
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Според мен много от нещата които сънуваме са индивидуални за всеки човек. Аз например, като сънувам змия, винаги след това се разболявам. Бях много малка. Сестра ми трябваше да я оперират. Ставам сутринта и казвам на майка ми " лекарят изглежда така и така" Майка ми се хваща за главата и се чуди откъде знам, наистина изглеждал така. Случвало ми се е и друг път. Но никой не знае кои от нещата ще се случат и кои не...........

Общи условия

Активация на акаунт