ОКТОМВРИйските деца, те са нашите слънца ! - Тема 10

  • 43 390
  • 754
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за следващата тема

Опции:

# 45
  • Мнения: 94
Заспа душицата, сложих й кул пач на челцето и се унесе. Лошото е, че може да е настинала. Днес бяхме на плаж и беше доста ветровито и може да я е надухало. Слушам я как диша и леко похърква, а и от време на време кашля леко. Ако се окаже настинка май ще приключим морето и после ММ пак ще ми соли на главата, че съм я била облякла с рокля вечерта Confused
Всъщност при настинка освен Панадол друго дава ли се или основно в хомеопатия?

# 46
  • Мнения: X
По една ампула вит. Ц дневно можеш да даваш 4-5 дни.
Дано да са зъби, макар че има сега вирус, за съжаление.

# 47
  • Мнения: 94
Благодаря момичета Hug
Жани, ампулите от колко милилитра са 2 ли?

# 48
  • Мнения: 35 069
От 2,да. Аз давам поовината сутрин, половинаа вечер. Понякога капя и в носа

# 49
  • Мнения: 94
Благодаря, Peacock Hug
От снощи сме без температура, но леко кашля от време на време и е по-кисела. Подозирам, че може да я боли гърлото Sad макар, че хрема няма, има апетит и като яде няма признаци да я боли нещо, само от време на време проплаква сякаш нещо не е наред. Незнам ако е гърло какво се дава? Сега ще търся аптека тук наблизо и дано имат витамин ц на ампули, че сме в Гърция Confused

# 50
  • Мнения: X
Аз давам цялата ампула веднъж дневно, иначе все си мисля, че половинката, която остава в ампулата ще се замърси до следващото даване. А и д-рът каза цяла да давам. Simple Smile
Ако е гърло - сироп. Аз давам Стодал, но и Хеделикс е много добър.

# 51
  • Мнения: 94
Благодаря, Жани Hug
Като за капак тук заваля и го дават така цял ден Sad

# 52
  • Мнения: 1 872
И в София го дават да вали следобед. Бързам да излезем сега, че бебо и кучо ще издивеят вкъщи.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 606
Ужасно е навън, много ме подтиска това време. Следобяд трябва да излизам за мляко, мрън.

# 54
  • Мнения: X
При нас спря да вали, ама малкия заспа и не мога да мръдна. В късния следобед съм на лекар, трябваше да отида 6 месеца след раждането, аз чак сега се наклечих. Дано всичко е наред, нещо ми се е свила душичката.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 606
На АГ ли? И аз не съм ходила..

# 56
  • Мнения: 18 268
Tanto, бързо да се оправяте! Тъкмо днес като е кофти времето и не става за плажове и дълги разходки ще се закрепи дребното.

У нас днес е голямо мрънкане. И откакто сме се върнали, през деня няма заспиване. Ми и аз искам да си спя на плажа, ма няма вече.

Днес правих пилешка супа за нас с каката и ѝ отсипах и на нея преди да сложа сол. Ми то рахат да яде от нашата храна.

# 57
  • Мнения: X
Да, на АГ. Притеснява ме пак да нямам полип или някакви други проблеми.

# 58
  • София
  • Мнения: 685
Тук вали, тамън се облякохме, излизаме пред входа и заваля, егати късмета. Сега малкия лази и мрънка, а аз броя минутите докато дойде време да спи или да спре да вали...
Аз ходих през април да ме видят и да ми сложат спирала, в петък пак ще ходя , защото май се обзаведох с гъбички, сърби, зачервено и имам течение...а в понеделник заминаваме на море.

# 59
  • Мнения: 94
Благодаря, poppy Hug
Днес сме кисели, но пеем, хапваме по малко по-често, преди малко ми се стори топличка, но няма температура играе си пее, но сякаш е леко прегракнала и си покашля, но не я свърта на едно място и иска нещо да се случва, та я разхождам из къщата. Гледа как вали и се сцепи да се смее, явно е много смешно Joy
Аз на АГ ходих през март. Стискам палци всичко да е наред, Жани Heart

Общи условия

Активация на акаунт