Шкорпиловци или другаде

  • 17 463
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
... А плажът хубав ли е.

 newsm10





Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 13:21 от Никол

# 16
  • Мнения: 4 195
Никол точно на този плаж и ние ходихме, имах страхотни снимки които мъжът ми изтри от камерата два дни преди да си тръгнем #2gunfire #2gunfireа точно тея дни беше бурята и морето беше ужасно и нищо не снимах и адски ме е яд, защото спокойствието и красотата на плажа са незаменими, ходихме и до Обзор единия ден - никога повече, гадовете руски щяха да ме смачкат, три пъти във водата удариха детето с топка.....абе ад......

# 17
  • Мнения: 4 176
Както каза един мой познат :
- озпратих жената на море на Шкорпиловци.
- Къде е това ? Попитах аз.
- Шкорпиловци е световно известен курорт Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 070
хехее, кажете сега един актуален телефон,че май и ние за там сме се запътили, ама да видим места дали ще има newsm78 Пишете ми на лични!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 816
Тук може да разгледаш Hug http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3360#pic

# 20
  • Мнения: 4 195
точно този хотел не е това, което се вижда на снимката, поне не и за тези космични цени, все пак това е Шкорпиловци и за същите условия може да се спи за по 5-6 лв Crazy

# 21
Здравейте, всички които имате намерение да ходите на Шкорпиловци.
от 1993г. съм там всяко лято.

Прибрах се на 06 август. Има комари, но както и другите са писали Джонсън офф и др. подобни много помагат.

Сега да направя реклама на Шкорпиловци:
1. Плажа е голям 12км. непрекъсната плажна ивица с хубав пясък и всеки ден се почиства (с машина и ръчно).
2. Има сърф училище и бар леко в дясно от входа на централния плаж. Сърф учителя е много готин. 15лв./час.
3. Евтино е - в селото има квартири и бунгала със собствен санитарен възел за 6лв. на легло. В курорта бунгалата са малко по-скъпи, но е хубаво защото са близо до морето и повечето са разположени в дъбова гора. Препоръчвам Панорама, на СБХ, Джордаш, Съни. До 15 авг. е заето на после винаги има много свободни места.
4. Има лятно кино 3лв.

Най-големият недостатък - чалгата.

Откъде знам толкова много - имам моето късче от рая там - малка къща във Вилната зона.

За съжалени още нямам цифров апарат и не мога да приложа снимки! Но идете на това място преди да бъде брутално застроено.


# 22
  • Мнения: 3 715
На мен Шкорпиловци не ми харесва. Била съм там преди няколко години и няма да повторя. Но ако си падате по села с море, става. Аз как пасат крави  и прасета мога да гледам и на селото на баба ми и дядо ми и то без пари. Да не говорим, че от животински лайна трудно се вървеше по подобието на улица, която стигаше до вилата, където бяхме.

# 23
  • Мнения: 4 195
На мен Шкорпиловци не ми харесва. Била съм там преди няколко години и няма да повторя. Но ако си падате по села с море, става. Аз как пасат крави  и прасета мога да гледам и на селото на баба ми и дядо ми и то без пари. Да не говорим, че от животински лайна трудно се вървеше по подобието на улица, която стигаше до вилата, където бяхме.
сигурна ли си че говориш за Шкорпиловци - имам снимки на които се виждат идеално и улиците и плажа - цялото село и тн - що ли не видяхме крави и прасета и защо ли на нас не ни миришеше на обор, сигурно защото сме от село и ме свикнали, нали Thinking

# 24
  • Мнения: 3 715
Писах, че съм била преди няколко години там и не съм споменавала кой от къде е. Нали все пак темата е, който има мнение, да си го каже. Не съм длъжна да ми хареса, както и не задължавам другите да са на моето мнение. Това за миризмите ти го казваш, аз не съм го споменавала. Но преди 3-4 години беше така. И все пак да уточня, че не говоря за центъра, а за района след него с вилите. Вече може и да няма такива неща, но на мен лично такива места не ми допадат.

# 25
Здравейте, всички които имате намерение да ходите на Шкорпиловци.
от 1993г. съм там всяко лято.

Прибрах се на 06 август. Има комари, но както и другите са писали Джонсън офф и др. подобни много помагат.

Сега да направя реклама на Шкорпиловци:
1. Плажа е голям 12км. непрекъсната плажна ивица с хубав пясък и всеки ден се почиства (с машина и ръчно).
2. Има сърф училище и бар леко в дясно от входа на централния плаж. Сърф учителя е много готин. 15лв./час.
3. Евтино е - в селото има квартири и бунгала със собствен санитарен възел за 6лв. на легло. В курорта бунгалата са малко по-скъпи, но е хубаво защото са близо до морето и повечето са разположени в дъбова гора. Препоръчвам Панорама, на СБХ, Джордаш, Съни. До 15 авг. е заето на после винаги има много свободни места.
4. Има лятно кино 3лв.

Най-големият недостатък - чалгата.

Откъде знам толкова много - имам моето късче от рая там - малка къща във Вилната зона.

За съжалени още нямам цифров апарат и не мога да приложа снимки! Но идете на това място преди да бъде брутално застроено.



bravo Мавро tova e nai qkoto mqsto az sum tam ot 18 godini sqka godina bez propu6tane ska hodina hodim 4ak do rezovo na granicata i obikalqme moreto  no nqma drugo kato 6korpilovci ;]]] su4etanie planina s more e tva e super ;] spokoistvie, vse pak otiva6 na po4ivka  smile3503 SUPER QKO E i vsqka godina stava vse po qko ;]

Общи условия

Активация на акаунт