Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 40

  • 31 762
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
      Гени, не го глезят, обгрижват го 🤪🤪🤪.  Аз слагам в ред нещата веднага, видя ли много глезотии и лигня. Харесва му, има топка и игрище, много деца и внимание. Какво повече му трябва на малкото човече.
      Да ви потам - ще ходя след два часа до. Лидл - какво прясно мляко да взема? Миналия път взех кутия био, но така и не ни хареса, някакъв специфичен вкус има 🤨.

# 511
  • Мнения: 28 482
      Гени, не го глезят, обгрижват го 🤪🤪🤪.  Аз слагам в ред нещата веднага, видя ли много глезотии и лигня. Харесва му, има топка и игрище, много деца и внимание. Какво повече му трябва на малкото човече.
      Да ви потам - ще ходя след два часа до. Лидл - какво прясно мляко да взема? Миналия път взех кутия био, но така и не ни хареса, някакъв специфичен вкус има 🤨.
Млякото и млечните продукти не са хубави в  Лидл! Hug

# 512
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
😛😛😛🤗🤗🤗 Мимко 😜😜😜😜.
    Пррпоръчайте марка тогава. Имаме и Т Маркет в града.

# 513
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Добър ден! Малко по задачки тичах тия дни, но ви хвърлях оченце. При нас малко захладня, разгеле! Взех да се завивам😁.
Гледам по културни мероприятия сте били. Едно време ходехме и ние, но сме спрели от години, на мен ми се ходи пак, ама не остава ред.
Долче, не ти разбрах въпроса за дали съм в Б, ама ако е това, което си мисля, съм в А.😁 Идвам си на 26-ти юли и ще остана 1 месец. А също така пропуснах и защо ще се връщате в БГ. 😐 Що малкото си ляга в 2-3? Не е уморена сигурно. Аз на моето, уморено, не уморено, един поглед да му хвърля само и след 2 минути се е приготвил за лягане , а след още 2 е заспал.
Инджи веднъж пробвах кафе с кокосово масло. Е, не се разбрахме. 😐
Аз го пия с бадемово или лешниково мляко. У нас прясно мляко не се пие, само за палачинки го ползвам. За сметка на това сирене се яде по 3 кг на седмица.
Аз в неделя бях с главоболие и повръщане, ама яко, през 2 минути. Реших, че е вирус, ама не е било, щот никой около мен не се е разболял. Обаче тогава видях, че съм яко нахапана от паяк /спахме в приятелката/. Прочетох, че може да се появят такива симптоми като реакция за няколко часа. Не ми беше известно да имам алергия, ама.. То пък в Англия да им се не надяваш на 2-та паяка сичко на сичко в тоя студ, ама единият е бая голям и мъхест -12 см.
Не ми върви на разделно хранене тия дни нящу, залитам на често и на все по-грешно😐.  Здраве да е!


# 514
  • Мнения: X
Благодаря ви сърдечно за пожеланията за моето космато детенце. От 1 шепичка бебче на 3 дни съм го отгледала, дано ми е здрав дълги години. Много си играят с "брат му". ☺

Гени, радвам се, че се появи! И браво за кг.
И за липсата на апетит! 😄😄

Долче, моят от бебе още ляга по нощите, умора няма. Снощи заспа в 2ч също.
На мен се е метнал и аз съм нощна птица, но обмислям скоро да започна да го будя рано в 7, че да свиква за градина. И пак преди 23ч няма да заспи, сигурна съм. Стигат му 8ч сън, а на мен не. 😀

Курдов, моят на 1г беше като му отказах адаптираното мляко, пострпенно в рамките на месец намалих количеството. Порева после, но му давах вода.
Имай в предвид, че и да не го пие киселото мляко, пак може да не яде
Моят цял ден кара на 1 филийка, цял ден, реве ми се вече с това неядене.

Жгмъцко, как си?

Жулс, ти? Как се живее в тия жеги, хич не издържам вече.

Бела, ужаас, как мразя паяци. От всички гадинки, най - много паяците мразяя.

Ир, много се радвам за вас. За колко време сте си тук?.

Майче, чакаме още снимки!

Деси, Инджи, Емче, Занатке, Мими, Иринитке, всички 😘😘😘

Деми, къде сии?

Айде, отивам да шетам и да излизаме малко.

# 515
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Привет, днес отново сме на Керос, но вятър много няма. Идеално за учене на унсърф, но аз съм земна зодия и морските спортове не ме вълнуват. А и имам страх от дълбоки води.

Ето го моя сърфист


Снощи не успях да ви пусна снимки на залеза и скромната ни вечеря на терасата ни - чаша вино със сушено манго и фурми.






Тук едни офчички самичък се прибират по баира

# 516
  • Мнения: 28 482
😛😛😛🤗🤗🤗 Мимко 😜😜😜😜.
    Пррпоръчайте марка тогава. Имаме и Т Маркет в града.
Ирко честно да ти кажа не знам коя марка е наистина хубава, напоследък взимам кисело на родопчанка, а прясно на Добротица! Сирене и кашкавал също на Добротица, ММ познава производителя и твърди, че са хубави! Heart Eyes
https://lakom.bg/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3-%D1%82%D0%B8%D0%BF-%D0 … D1%82%D0%B8%D0%B5

# 517
  • Мнения: 2 844
Да, Мими Heart Eyes Добротица се произвежда в едно селце до Добрич, производителят има затворен цикъл - със собствено мляко работи, и имам бивши колежки , които работят там и твърдят ,че не добавя сухо мляко и други "хубави" продукти - Ир Heart Eyes

# 518
  • Мнения: 28 482
Да, Мими Heart Eyes Добротица се произвежда в едно селце до Добрич, производителят има затворен цикъл - със собствено мляко работи, и имам бивши колежки , които работят там и твърдят ,че не добавя сухо мляко и други "хубави" продукти - Ир Heart Eyes
Да Инджи имал и зобствено земеделие....и продуктите са много вкусни, поне на мен, но киселото мляко малко редичко ми идва тяхното ,та взимам Родопчанка!

# 519
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Да, ама в нашата Средна гора едва ли ще ги намеря 🤨. Взех една кутия “ Верея” за да има, не че много се пие, ама ако поиска дзверо  мляко с какао да му направя.
    Опитах се да го сложа да полегне следобед, ама лежа точно петнадесет минути и скокна да играе. Довечера ММ пак ще го води да играе и да се поумори 🤪. Да ми е жив и здрав, ама ми взима силиците от раз. Снощи игра с една група деца, по-големи от него и в един момент всичките окапаха от умора, а той продължава да тича и да рита. Спа като котЕ нощес.
     Моите племеници все вкъщи стоят с нас децата, залисват го и му се радват. А аз ги гледам с умиление и от сега ми е мъчно, колко тежко ще ни е на всички след като си тръгнем за САЩ. Миналия път Иван бе на три години и повече от месец говореше за кака и батко и проплакваше за тях.  А на дечица им е толкова хубаво с нас, леля купува и прави “ страхотни вкусотии, лельо”.  
       Другата седмица има гостуващ театър и мисля с мама и снахата да си направим “ културно мероприятие” , а довечера започва Международен танцов фестивал в града ни. Ама щурането се пъне и не иска да ходи и да гледа, топката си търси 😒. Ще го измислим, ще трябва да го прелъжа нещо.

# 520
  • София
  • Мнения: 3 833
Идвам да покажа едни нокти и го бягам. После ще си седна на компа и ще ви прочета спокойно

# 521
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Страхотни ноктета, ама що не са лилави 😛😛😛?
       Моята следобедна баница на тиган ☕ за кафето. Два броя направих. И излизаме. Лека вечер.

# 522
  • Мнения: 27 540
писах, писах, изтри се два пъти, сега накратко....
Бела, и мен ме е страх от паяци, сега как си?
Сиси, Гени, откакто се е родила все се бори със заспиването, когато на две години отказа следобедния сън-мъчение бях много доволна. Час и нещо се приспивахме, всеки божи ден, само в количката заспиваше без проблеми, ама само ако е в движение де.....Kissing Heart

# 523
  • София
  • Мнения: 11 116
Добре съм, но нещо странно се случва, не мога да ям месо. Направо ме отвращава само мисълта, както и всичко мазно.
Ирче, не мисля че има истинско мляко в супермаркетите. Аз харесвам на Лидл млечните, прясно никога не съм взимала, но киселото и сметаната са много добри.

# 524
  • Мнения: X
Долче, и при нас е мъчение приспиването..

Мори, супер ноктенца.

Ир, оха тази баничка с едно айрянче ммм.
Кисело мляко взимам на Маджаров. Аз обичам "На баба" , но не е качествено, просто ми харесва. Прясно рядко купувам Верея например.

Майче, супер си! 😍

Инджи, Мими 🤗

Жгмъцко, ти нещо като чревен вирус ли изкара? Ако да е нормално да ти е кофти от месо и мазно, хапвай по - леки храни и си вземи пробиотик.

Общи условия

Активация на акаунт