Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 40

  • 31 751
  • 752
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 844

Честит рожден ден на милото Шуши,да е здрава,да расте щастлива и да е ваша радост и гордост,Джулс🎊🎂🎈🎊🎂🎁😜🎊

# 556
  • Мнения: 2 107
Джулка, нека е здрава и много щастлива порасналата рожденичка
Heart Heart Heart

# 557
  • Мнения: 2 107
Преди малко писах, писах и два пъти всичко изчезна, за това поздравих рожденичката и се отказах. Сега пак опитвам  hahaha
Деси, днес трети ден и вече не усещам аромата на масло в кафето, а много ми харесва, но пък конете препускат чудесно  hahaha .
Деми, както казваше журито в Х-фактор-пълниш сцената, много ме радваш винаги  Heart Eyes
Мимозке, какво по-голямо щастие от това да отидеш с порасналата си дъщеря на почивка "по женски", направо ви завиждам  Hug
Майче, страхотни снимки, граби с пълни шепи и зареждай батериите  Heart Eyes
Във ФБ групата на А. Узунов какви резултати гледам...УАУ!!!! Но пък сега е сезонът на плодовете, грехота е човек да не ги яде, вие как успявате  newsm78
Мими, ти както не обичаш плодове, си идЯлна за тоз режим  Joy
Ето и отчет:
З- кафе с краве масшо
О- пилешко филе и салата зеле+лраставици
В- лодка от патладжан ( ако успея ще кача снимка Simple Smile ), сирене и таратор

# 558
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Джулс, да ви е жива и здрава Шушка! Да расте все такава нежна, чаровна, прекрасна, малко непослушна и мноооого обичана!

Да почерпя и аз - единствения ми и мнооого любим племенник днес става на 8!

Не съм ви чела - целия ден бях на вилата да помагам да оправяме след приключването на майсторите, а сега отивам на РД Simple Smile
До утре Hug

# 559
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Жул, да е жива и здрава рожденничката😇 да расте здрава и безгрижна😚

Наядох се като попско чадо но Задушница...не мога да дишам😂

# 560
  • Мнения: 28 464
Заната, за жалост щерката е на тримесечен летен договор, не може да си позволи да взима отпуск, такова нещо не влиза в офертата......беше болна дори болнични не взе! Още кашля дано се оправи! Praynig Иначе като бяха по малки с една дружка с друго кашлящо дете що почивки на Трявна сме изкарал и заради тях! Flutter
Деско, да ти е живо и здраво племенничето! bouquet
Режимът без плодове и на мен ми харесва, но колежките които го карат се оплакват от конете.....така че не става за мен тази работа! Sad Wink

# 561
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Благодаря ви много, много, на всички!!! Напълнихте ми сърцето, така, както шушка го изпълва!!! Two Hearts Two Hearts

Изкарахме много хубаво в гората. Crazy
Скрит текст:
Чеверме имаше, салати, различни разядки, пататник и разбира се, торта. И на края-кафе на жар...  Heart Eyes

Деска, да ти е жив и здрав племенника!  Hug  bouquet

Благодаря за прекрасните морски снимки!  Heart Eyes  Heart Eyes

# 562
  • USA
  • Мнения: 2 149
Джули, честит рожден ден на сладката ти Шушка. Никога не съм я виждала, но си я представям като малка, ефирна фея
Много ме впечатли почерпката в гората, ама да беше онагледиха нещо за любознателните нас
Деси, да е живо и здраво на леля момчето❤

Аз съм на басейна и закусвам с ментов сладолед... ми то в тая жега Що пък не

Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 06:05 от SkyBlue

# 563
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Деси - да ти е живо и здраво племенничето! Много здраве и радост!

# 564
  • Мнения: 28 464
Аз пък имам ново фенерче за балкона, синичко, като се стъмни светна, много е сладко! Simple Smile

# 565
  • USA
  • Мнения: 2 149
Мими, солар ли ти е фенерчето? Точно такива си търся и аз за патиото, всичко синичко ми е любимо Heart

# 566
  • Мнения: 28 464
Мими, солар ли ти е фенерчето? Точно такива си търся и аз за патиото, всичко синичко ми е любимо Heart
Да има фотосоларче на капачето, ейййй дай ми такива бръмбъзлъци и джиджавки- gadgets подходящо ли е да се употреби за такива неща! ooooh!

# 567
  • Мнения: 3 347
Жулке здрава и палава да е Шушка!
Деско и твоя племеник!

# 568
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Скайче, Мамекс, благодаря виии,  Hug  Hug

Скайче, фея е да, но ефирна не бих казала.  Laughing Ще има мощните баджаци на мама, кат гледам прасците й,  Mr. Green  Joy

Ето малко снимки,
Скрит текст:




# 569
  • USA
  • Мнения: 2 149
Хаха, и аз съм тъй Имам си едни такива сини птичета, от тези дето се забучват в земята, ама сега и фенерчета искам❤❤
Като казах синичко, да ви покажа съботната ни маса, която спретнах, без  повод

...

Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 06:07 от SkyBlue

Общи условия

Активация на акаунт