Как се сменя памперс при момчета

  • 9 581
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 733
При смяна на памперса при момчетата накъде трябва да бъде пениса? Лекарите казват че трябва да се обръща нагоре, но каква е причината за това?
Мъжът ти накъде си слага пениса? Аз го слагам накъдето си е надолу. Нашия педиатър каза, че така си е добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 390
На мен детската сестра в родилното ми каза да го слагам нагоре и така да слагам памперса и я послушах. Не е имал някакви обриви по коремчето.

# 17
  • Мнения: 5 391
Аз също слагам нагоре Peace

# 18
  • Мнения: 4 406
Мъжът ти накъде си слага пениса? Аз го слагам накъдето си е надолу. Нашия педиатър каза, че така си е добре.
това едва ли е правилен пример- мъжът ти лежи ли постоянно по гръб както бебчо???
това дали ще се обрине изобщо зависи от чувствителността на кожата

# 19
  • Мнения: 56
Слагам го само нагоре. Така ми каза Педито, защото било по- физиологично. Иначе ,действително памперса отпред е пълен, а отзад остава сух, но това е положението! Никога не се е изривал по коремчето от урината, а и не е чак толкова надарен, че да му стърчи извън памперса!!!

# 20
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
никога не съм му слагала пишката нагоре.даже гледам да е надолу,защото в противен случай памперса се пълни само отпред и протича,а отзад си остава сух
И аз Peace

# 21
  • Мнения: 327
По съвет на педито го слагам нагоре, друг е въпроса дали така си остава като сложа памперса!!! Всички бг мъже са отгледани така и са си съвсем добре. Само вечер му го оставях преди надолу щото да не се окаже цяла вечер да е мокър.

# 22
  • Мнения: 1 555
Слага се нагоре, защото ако му стане пишлето ще му е некомфортно при стегнат и пълен памперс ! Друг е въпросът дали стои нагоре като го сложиш  Mr. Green  при това въртене и нон стоп мърдане !

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Слага се нагоре, защото ако му стане пишлето ще му е некомфортно при стегнат и пълен памперс ! Друг е въпросът дали стои нагоре като го сложиш  Mr. Green  при това въртене и нон стоп мърдане !


така е,но аз не оставям памперса толкова да се напълни.А и при смяна не гледам накъде е.Вземете по големи и по обли памперси(например Либеро или подобни)Тогава няма да имате притеснения:-)) Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 042
Никога педиатрър не ми е казвал пенисът да е нагоре, нито пък аз съм му го нагласяла.Слагам си нормално памперса,

 Peace и аз.

# 25
  • Мнения: 495
дами, посмях се от сърце Laughing
на моя мъж му е нагоре, затова и на бебчо го слагаме така, хаха Joy
предварително педито беше казала така Sunglasses

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нашата педиатърка ми беше казала нагоре и аз така си го слагам вече по навик.
Но пък като му го махам никога не го намирам в същото положение, така че не виждам какъв е смисъла ?!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт