Януари ще е зима, но пък вкъщи ще сме трима, четирима

  • 45 956
  • 761
  •   1
Отговори

Анкета

Моля, гласувайте за име на следващата ни тема. Благодаря!

Опции:

# 750
  • Мнения: 469
Аз може да съм преди януари. Термин 03.01. , но трета бременност.

# 751
  • Мнения: 983
Аз може да съм преди януари. Термин 03.01. , но трета бременност.
Аз съм на 11.01,но лекарката каза 04.01 по ехограф и трета бременност,можело и по рано дори.Да сме очаквали подарък покрай нова година,ама не ми се вярва,чак толкова да избърза.С предните две дори преносвах с 2 дни!

# 752
  • Мнения: 469
Аз може да съм преди януари. Термин 03.01. , но трета бременност.
Аз съм на 11.01,но лекарката каза 04.01 по ехограф и трета бременност,можело и по рано дори.Да сме очаквали подарък покрай нова година,ама не ми се вярва,чак толкова да избърза.С предните две дори преносвах с 2 дни!
Да, уж така казват, но ще видим накрая. Иначе аз по ехограф съм 28/30.12.
П.П. За маста ... Използва се безсолна

Последна редакция: чт, 09 авг 2018, 15:22 от S and M

# 753
  • Мнения: 1 000
Моят лекар все ми се кара да я махам , а тя не ми пречи още , мила ми е и си я харесвам 😃 Както и да е когато корема порасне доста, пъпа "изхвръква" напред , а кожата се опъва силно и е възможно да стане грозна гледка явно , така ми обясниха .
Обеците за бременни са по -дълги и от друг по- мек материал , ако влезете в метъл шоп ще ги видите Simple Smile
Щом на никоя мама не са се сещали да й кажат , значи още е рано Simple Smile

# 754
  • Мнения: 127
Здравейте момичета, ето линк към прясно създадената ни нова тема http://www.bg-mamma.com/?topic=1055296
Благодаря на Dara_30 за прекрасните предложения за име.
Довечера ще дообработя първата ни страница и ще добавя новите мами.

Добре дошли при нас!

# 755
  • Мнения: 242
Момичета,тези,които вече са усетили бебчетата всеки ден ли ги усещате след това?Аз.го усетих,но после на следващият ден не.Или пък няколко дни подред,но само веднъж в деня.С баткото имам спомен,че беше по-често или просто е бил по-активен Grinning

# 756
  • Мнения: 16
Здравейте,искам да попитам първи болничен го внесах на 22.05.2018 изплатиха ми го на 12.07.2018,през това време имам внесени още два болнични листа за по 35 дни обаче нямам никакъв превод. Нормално ли е,до сега не съм взимала болнични!

# 757
  • Мнения: 11
Здравейте,искам да попитам първи болничен го внесах на 22.05.2018 изплатиха ми го на 12.07.2018,през това време имам внесени още два болнични листа за по 35 дни обаче нямам никакъв превод. Нормално ли е,до сега не съм взимала болнични!

Аз също съм в болничен от 22.05. всичко ми е изплатено до края на юли. По принцип ми се пада болничния да е от 20 число по 30 дни са.

# 758
  • София
  • Мнения: 9 097
Мисля, че болничните се изплащат месец за месец (т.е. в юли за юнските дни болничен) и то след като са подадени от работодателя в НОИ със заплатите за предходния месец обикновено. При нас става около 10 -то число, но за всяка фирма е различно.
Може да си извадиш парола и да си проверяваш на сайта на НОИ болничните - там пише суми, месеци и дали и кога са изплатени.

# 759
  • Мнения: 133
Здравейте,искам да попитам първи болничен го внесах на 22.05.2018 изплатиха ми го на 12.07.2018,през това време имам внесени още два болнични листа за по 35 дни обаче нямам никакъв превод. Нормално ли е,до сега не съм взимала болнични!
Не е нормално, от счетоводството ви бавят подаването на болничния към НОИ, по принцип входиран през май болничен лист се изплаща през месец юни.

# 760
  • Мнения: 1 327
Аз болничните ги получавам на два пъти понеже в един болничен има от двата месеца .Днес ми преведоха от 20/ти до 30 -ти ,накрая на месеца ми превеждат останалата част от 1-ви до 20-ти ,когато занеса новия болничен Wink .Една приятелка  така  не получи доста време болнични и установи ,че отиват в стара сметка която вече не ползва.Виж да не е това проблема.Обади де на Човешки ресурси.

# 761
  • Мнения: 16
Благодаря ви много! Ще ходя да се разправям Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт