На море в Турция - тема 52

  • 110 326
  • 762
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 271
valerkoАми разбира се че пречи.След като групата е затворена.Как ще чете?Еххх

Не съм член на Алания Турция, що чета?
Първо пишеш за групата 'Почивка в Турция " която е затворена група .Сега пък казваш 'Алания Турция"

# 136
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте!  Не мога да разбера как точно се използва този роуминг на мтел за два лева на ден. Всеки ден ли се начисляват по два лева или само ако говоря с някой в България?

Мога да Ви кажа как е при бизнес план на МТЕЛ, който ползвам. Там обаче е по 5лв. на ден, като в тях се включват неограничени разговори + 500 МВ интернет на ден. Като свършат тези 500 МВ,  интернета автоматично се изключва и се подновява на следващия ден, т.е. след 0ч. При бизнес плана няма значение дали говорите или не, 5лв. се начисляват всеки ден от влизането в друга държава до напускането и. При другия план Europe&Balkan, който е за 2лв. мисля, че само когато използвате роуминг се начисляват, т.е. не за целия престой, а само за дните, в които сте го ползвали. При него разговорите са 1000мин, а интернета 200МВ.
Ее, това е много гадно. Мислех да занимавам лидера на корпоративната група да ми активира роуминга, но поста ти ме отказа. Че аз за месец плащам 5 лв. такса, а те за ден ще ми ги вземат. А за 9 дена 45 лв.? Благодаря!

# 137
  • София
  • Мнения: 1 422
valerkoАми разбира се че пречи.След като групата е затворена.Как ще чете?Еххх

Не съм член на Алания Турция, що чета?
Първо пишеш за групата 'Почивка в Турция " която е затворена група .Сега пък казваш 'Алания Турция"
Абе какво се правиш на ощипана. В Почивка в Турция съм добавен, член съм, мога да публикувам. В Алания Турция не съм...и в двете мога да ЧЕТА. Не ми трябва да са ме вкарали в групата за да чета. Ако има забрана за четене е друг въпрос. Как да го обясня другояче. Или си руса.

# 138
  • Мнения: 6 833
Ах, на къде така с този тон? Изключително грозно изглежда, особено пък от мъж...

Коментара беше относно групата “Почивка в Турция”, която е затворена и явно само членовете й може да виждат постовете.
Това, че някаква друга група, която ти споменаваш Алания Турция е публична и постовете й са видими за всички, е съвсем отделен въпрос. Или си рус?

# 139
  • София
  • Мнения: 244
https://www.facebook.com/groups/pochivka.v.turcia/ - от 24.06.на Valeri Tonchev розовко и оранжевко фонче на темата.
Да се включа и аз, че тази група е затворена. Преди няколко дни поисках да се присъединя и ме приеха. Преди да ме приемат не можех да чета и затова поисках присъединяване.
Група Алания, Турция, може да имаш предвид групата АНТАЛИЯ-Почивки,Хотели,Забележителности, но тя също е затворена група. Ако не си присъединен не можеш да четеш.
Може да прочетеш внимателно още веднъж последния пост на mimi0505 и ще видиш, че ощипания си ти и пишеш за различни групи!

# 140
  • София
  • Мнения: 1 422
Ми явно съм рус щом не мога да обясня.

# 141
  • Мнения: 1 710
Скрит текст:
Здравейте!  Не мога да разбера как точно се използва този роуминг на мтел за два лева на ден. Всеки ден ли се начисляват по два лева или само ако говоря с някой в България?

Мога да Ви кажа как е при бизнес план на МТЕЛ, който ползвам. Там обаче е по 5лв. на ден, като в тях се включват неограничени разговори + 500 МВ интернет на ден. Като свършат тези 500 МВ,  интернета автоматично се изключва и се подновява на следващия ден, т.е. след 0ч. При бизнес плана няма значение дали говорите или не, 5лв. се начисляват всеки ден от влизането в друга държава до напускането и. При другия план Europe&Balkan, който е за 2лв. мисля, че само когато използвате роуминг се начисляват, т.е. не за целия престой, а само за дните, в които сте го ползвали. При него разговорите са 1000мин, а интернета 200МВ.
Ее, това е много гадно. Мислех да занимавам лидера на корпоративната група да ми активира роуминга, но поста ти ме отказа. Че аз за месец плащам 5 лв. такса, а те за ден ще ми ги вземат. А за 9 дена 45 лв.? Благодаря!

Аз за три разговора с асистант компания и два разговора с лекари в Турция, платих точно 145 лв. сметка. Това е без да имам активиран някакъв специален план за роуминга. По стандартната тарифа за разговори в Турция.
Едва ли вече ще тръгна на почивка там, без да се погрижа да имам включени някакви минути. Защото на фона на 145 лв. сметка, 45 изглеждат доста по-поносимо.

Ванилия Hands Clap Подкрепям!
 

# 142
  • Мнения: 6 833
Ми явно съм рус щом не мога да обясня.

Това си е твой проблем, не ни се карай на нас.



viki_1974, поинтересувай се за другия план, който споменаха - начисляват 2лв само ако ползваш нещо, ако нямаш потребление, не те таксуват. На мен ми звучи приемливо и бих се възползвала, ако бях на Мтел.

Иначе подкрепям Марги, на мен също миналата година ми се наложи да се обаждам на застраховател, но по-малка сума навъртях.

# 143
  • София
  • Мнения: 244
Аз също мисля да се възползвам от този план за 2 лв на ден за нашата почивка през Септември. Още повече пише, че се начисляват само ако са провеждани разговори в роуминг. Излиза изгодно.

# 144
  • Мнения: 518
Аз искам да попитам коя е ТА (турската) посрещаща ви в хотелите в Анталия.Ние преди няколко години почивахме в Йоздере Кушадасъ и там ни посрешна представител на Анеа травел.Момичето беше българка която отговаряше за няколко хотела в този район.

# 145
  • Мнения: 6 833
Аз искам да попитам коя е ТА (турската) посрещаща ви в хотелите в Анталия.Ние преди няколко години почивахме в Йоздере Кушадасъ и там ни посрешна представител на Анеа травел.Момичето беше българка която отговаряше за няколко хотела в този район.

Всяка агенция работи с различни представители на място, зависи вие с коя ще пътувате.

# 146
  • Мнения: 186

Здравейте !
Моля, помогнете ми!
Мисля,  че в предишната тема се коментираше за лекарства от Турция.
Някой беше дал и приблизителните цени.
Не можах до намеря този коментар.
Ако  някой си спомня и помогне,  ще съм благодарна.
[/quote]Да не е било в темата за Одрин? Там постоянно се коментират лекарства.
[/quote]
Ходи във фейса, там има обширни коментари...мисля Почивка в Турция се казва. От преди 10-15 дни.
[/quote]
Мног благодаря !

# 147
  • Русе
  • Мнения: 7 057
viki_1974, поинтересувай се за другия план, който споменаха - начисляват 2лв само ако ползваш нещо, ако нямаш потребление, не те таксуват. На мен ми звучи приемливо и бих се възползвала, ако бях на Мтел.

Иначе подкрепям Марги, на мен също миналата година ми се наложи да се обаждам на застраховател, но по-малка сума навъртях. [/i]
2 лв., ама не става. От декември сме към корпоративна група. Питах предната седмица в офис на А1 и там ми казаха за 4 лв. без ДДС. Само, дето ми спестиха тази подробност, че не е както при частните клиенти да плащаш само ако ползваш.
Боже, какъв спор се е разразил заради една фейсбук група...

# 148
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Това е към А1(Мтел), а към Теленор или Виваком някой знае ли как е роуминга? Нека спазваме добрия тон. Тук сме да се помагаме и споделяме, не да се караме. Valero може би не си разбрал за коя група става на въпрос?!

# 149
  • Мнения: 518
Аз искам да попитам коя е ТА (турската) посрещаща ви в хотелите в Анталия.Ние преди няколко години почивахме в Йоздере Кушадасъ и там ни посрешна представител на Анеа травел.Момичето беше българка която отговаряше за няколко хотела в този район.

Всяка агенция работи с различни представители на място, зависи вие с коя ще пътувате.

Интересно,явно всеки курорт е различно.Добре да речем че сме избрали най популярните Емералд или Тез тур.Като цяло от Варна и Бургас избора е малък Simple Smile аз лично не съм запозната със самолет да организират други фирми

Общи условия

Активация на акаунт