На море в Турция - тема 52

  • 110 775
  • 762
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 518
Здравей, на фона на всички коментирани хотели тук,Гранд Ефе е скромен хотел бюджетен както е модерно да се казва.И на нас преди 3 години ни беше първият хотел.Останахме очаровани от чистотата на хотела въпреки дизайна който имаше тогава малко "соц".Стаите бяха току що реновирани,банята  блестеше от чистота,басейните кристално чисти.Анимация имаше през целия ден около басейна и вечер след вечеря.Единствено морското дъно беше с камъни,аа до колкото си спомням имаше едино-две момчета от персонала говореха развален български и жена която работеше в магазинчето на фоайето.Много мили спомени

и още и още


# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Много благодаря за отговора и снимките  . Притеснихме се, защото намерихме доста противиречиви коментари за него, не само за обстановката , но и за  храната. Надяваме се и ние да останем доволни. Simple Smile

# 677
  • Мнения: 103

Още един глас за Гранд Ефе! Голяма веселба пада.

# 678
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Здравейте, някой попадал ли е на нещо интересно за 22 септември?

# 679
  • София
  • Мнения: 11 122
Привет!
Търсих един линк с турски лекарства, беше пуснал някой, потърсих го на първа страница и видях, че липсва моя пост за Палм Уингс Дидим от 2017г. Та така все още го търся линка, ако някоя добра душа го сподели пак ще съм много доволна. Благодаря!  Hug

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 11:15 от жгмъц

# 680
  • Мнения: 1 710
Аз харесвам Гранд Ефе. Виждала съм го и преди и след реновацията. И двата пъти имаше много българи, и двата пъти всички, с които говорих бяха много доволни от почивката си. Преди време в YouTube се въртяха клипчета от хотела, на които българи играеха на Бяла роза. Персоналът се отнася с внимание и уважение към българите.

жгмъц, коментара ще го издиря и добавя в новата тема. За лекарствата не се сещам...

# 681
  • Стара Загора
  • Мнения: 519
Привет!
Търсих един линк с турски лекарства, беше пуснал някой, потърсих го на първа страница .Та така все още го търся линка, ако някоя добра душа го сподели пак ще съм много доволна. Благодаря!  Hug

Здравейте, мисля че това беше линка:
http://www.ilacabak.com/
Дано да съм ви помогнала!

# 682
  • София
  • Мнения: 11 122
Привет!
Търсих един линк с турски лекарства, беше пуснал някой, потърсих го на първа страница .Та така все още го търся линка, ако някоя добра душа го сподели пак ще съм много доволна. Благодаря!  Hug

Здравейте, мисля че това беше линка:
http://www.ilacabak.com/
Дано да съм ви помогнала!

Да, благодаря!  Hug

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Момичета, много ви благодаря  Hug  . Не знаете колко много ни успокоихте . Като се върнем от там, ще разкажем с подробности Simple Smile

# 684
  • Мнения: 6
Здравейте! Искам да ви попитам от хотел Crystal sunset luxury в Сиде какви допълнителни екскурзии се предлагат и на кои ще ни препоръчате да отидем? Благодаря!

# 685
  • Мнения: 1 710
Има голям избор на допълнителни екскурзии, голям избор на агенции, които ги предлагат и съответно голямо разнообразие на програмите, по които се осъществяват.
Можете да отидете на разходка с корабче по река Манавгат и да видите водопадите. Корабите са тип пиратски, някои предлагат пяна парти на борда, други са с включен обяд, има и такива, които ви оставят в ресторантчетата покрай брага. Вариантите са много. Продължителността също е различна - от няколко часа, до цял ден.
Античния град Сиде и пристанището си заслужават. Ако не държите не екскурзоводска беседа можете и неорганизирано да ги посетите.
Можете да отидете на дневна или нощна разходка с яхта или пиратско корабче. Ако решите да отидете, проучете какъв ще е маршрута, защото около Сиде не е чак толкова живописно и интересно, колкото около Кемер или Алания, да речем.
Има възможност за посещение на крепостта и пещерата в Алания. Аз много харесвам Алания, така че винаги ми е приятно да се разходя там, но това е въпрос на лично предпочитание.
Може да ви предложат екскурзия до Демре-Мира-Кекова, но от Сиде е далече и ще пътувате прекалено много. Иначе си заслужава, но по-скоро ако сте в Кемер.
Разбира се има и рафтинг, турска вечер, джип "сафари", посещение на шоу с делфини и други подобни, които ги има навсякъде вече. Ако решите да посетите нещо от този тип допълнителни екскурзии, не забравяйте да проучите какво точно включва, каква е продължителността, къде ще се състои, защото всяка агенция предлага свой вариант и не всички си заслужават.

# 686
  • Мнения: 186
Здравейте!
Направих промяна в ранната си резервация в срока от 60 дни преди пътуването.
Анулираха почивката си в  Lujo Bodrum и резервирах за същия период Amara Sealight в Кушадасъ.
Цената в Бодрум е два пъти по - голяма от тази на Амара .
Изникнаха ми допълнителни, непредвидени,  големи харчове.
Имате ли скорошни впечатления от Амара?
Знам, че тази цена за Лужо, която намерих на ранни, никога не ще я има вече, но разликата беше драстична.
Сгреших ли?

# 687
  • Мнения: 310
Здравейте!
Направих промяна в ранната си резервация в срока от 60 дни преди пътуването.
Анулираха почивката си в  Lujo Bodrum и резервирах за същия период Amara Sealight в Кушадасъ.
Цената в Бодрум е два пъти по - голяма от тази на Амара .
Изникнаха ми допълнителни, непредвидени,  големи харчове.
Имате ли скорошни впечатления от Амара?
Знам, че тази цена за Лужо, която намерих на ранни, никога не ще я има вече, но разликата беше драстична.
Сгреших ли?

Вече си взела решение и недей да се чудиш дали не си сбъркала. Иначе и при най страхотната почивка (сигурна съм че ще ти е такава), ще се питаш а нямаше ли да е още по добре на другото място.

# 688
  • Мнения: 6
Благодаря много, Марги!

# 689
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте! Опитах се да извлека нужната ми информация, ползвайки търсачката, но вече съвсем се обърках, затова моля за помощ. Търся хубав, но по възможност не много скъп хотел за средата на септември в района на Алания с повече водни забавления за децата. Виждам, че почти навсякъде има водни пързалки, но предпочитам атракционите да са повече (обещани за РД на дъщеря ми). Синът ми отдавна попада в графа възрастен, така че ще сме 3+1. Евентуално се замислям за опцията да го настаня в двойна стая с още едно пораснало дете (това от гледна точка на удобството, не цената). Може и да не е в този район, просто сега съм се съсредоточила там. Ще пътуваме със собствен транспорт.
Разглеждах например http://www.eftaliahotels.com/tr/eftalia-splash-resort-hotel, но не е зле да намеря и други опции.

Общи условия

Активация на акаунт