На море в Турция - тема 52

  • 110 161
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
valya_bl Благодаря за хубавия разказ за хотела.И на мен лично Сиде много ми харесва.Почивала съм в Камелия Фулия и Хорус Парадайз.И пред двата плажа е  страхотен .По- добър от този в България и Гърция.

# 31
  • София
  • Мнения: 244
Марги Благодаря за новата тема и за усилията, които полагаш, за да оформиш по този начин. Simple Smile
slavei4e скоро ли сте били в Horus ? Той беше един от набелязаните то мен хотели, тъй като ми излизат реклами за него във Фейсбук, както и за Sherwood.

П.П. Сега видях, че отзива на първа страница е от твоя престой в Horus Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 19:53 от NaniG

# 32
  • Мнения: 41
Ние накрая се спряхме окончателно на Ефталия Марин и резервираме dublex swim up, от 19.09. Надявам се да останем доволни. А като се върнем ще разказвам.

Някой пътувал със собствен транспорт до Анталия може ли да подскаже кой е най-добрия маршрут?
В края на май пътувахме до Ефталия Оушън.Хотела е съседния на Марин. Пътувахме по магистралата през Истанбул през 2мост на Босфора от там по магистралата към Анкара и след Сапанча излизаме към Анталия : Биледжик, Кютахя,  Афионкарахисар, Испарта не се влиза в Анталия а се продължава към Алания.Пътя е прекрасен.На отиване минахме Истанбул за около час сутринта между 9.00 и 10.00ч. Но На връщане улучихме тапа на мол Истанбул 3 часа но беше ок.17.00 ч.Общо таксите отиване и връщане бяха около 50 лири./Моста се плаща само в посока Азия/

# 33
  • Мнения: 335
Търся някакви отзиви за ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB в Кемер!Благодаря предварително!

# 34
  • София
  • Мнения: 574
Здравейте, ние ще пътуваме до Кушадасъ началото на август и според Вас  от къде е по- изгодно да се вземе екскурзията до Памуккале, от агенцията (Емералд) или някъде там на място. Някъде бях срещнала, че на място е по- добре, но ако е така, от къде и как става? Благодаря!

Аз и сина ми миналата седмица ходихме до Памуккале,организирано от хотела където бяхме настанени/43 евро +30 за дете от 7-12 г.и 5 евро за дете от 0-6 г.Обяда беше,на шведска маса/голямо разнообразие/ в ресторант ,,Сейр,,/Seyir Restaurant/

# 35
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.translate
Този преводач е офлайн,предварително си изтеглете езика,на който ще общувате.Може да пишете,може да сканирате надпис от снимка,може и при разговор да превежда.Супер съм доволна.Немски,гръцки,италиански,турски-няма проблем никъде.

# 36
  • Мнения: 3 638
Бихте ли ми казали, колко е намалението на човек, ако вместо автобусна програма пътуваме със собствен транспорт? Специално Ориент 99 ме интересува, но може да споделите и за други агенции. Двама възрастни и две деца на 7 и 2 г.

# 37
  • София
  • Мнения: 574
Бихте ли ми казали, колко е намалението на човек, ако вместо автобусна програма пътуваме със собствен транспорт? Специално Ориент 99 ме интересува, но може да споделите и за други агенции. Двама възрастни и две деца на 7 и 2 г.

130 лв.е транспорта до Кушадасъ

# 38
  • София
  • Мнения: 9 293
Вижте в сайта на Емералд ориентировачна цена за същия хотел и дати само за нощувка и ще видите каква е разликата. Аз лично от Емералд съм най-доволна като цени за собствен транспорт.

# 39
  • Мнения: 1 710
Търся някакви отзиви за ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB в Кемер!Благодаря предварително!

Много приятен хотел, един от хубавите в Кемер. Аз много го харесвам. Територията му е много зелена, направо като гора. Никаква жега не се усеща.
Стаите са мънички. Преди 3-4 години им е правена реновация, така че са скромни, но прилични на вид.
Има 4 водни пързалки, два или три басейна, плаж, който като за Кемер е доста добър - пясъчно-чакълест, но камъчетата не са чак толкова много.
Освен в основния ресторант, през деня може да се хапне гьозлеме, печен картоф, сладолед, има разбира се снек бар и сладкарничка. Има достатъчно барове. Алкохолът е местен и вносен, но в никакъв случай не разчитайте да е марков.
До Кемер са десетина километра. Има долмуш, така че може да се разходи човек. Около хотела не е интересно за излизане.
В началото на сезона го гледах на доста добри цени. Беше един от най-евтините добри хотели в Кемер. Ако все още има изгодни цени, значи си заслужава напълно.


# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.translate
Този преводач е офлайн,предварително си изтеглете езика,на който ще общувате.Може да пишете,може да сканирате надпис от снимка,може и при разговор да превежда.Супер съм доволна.Немски,гръцки,италиански,турски-няма проблем никъде.
[/quote
Благодаря

# 41
  • Мнения: 3 638
Бихте ли ми казали, колко е намалението на човек, ако вместо автобусна програма пътуваме със собствен транспорт? Специално Ориент 99 ме интересува, но може да споделите и за други агенции. Двама възрастни и две деца на 7 и 2 г.

130 лв.е транспорта до Кушадасъ
130 лв е цената, но нея ли приспадат? Питам, защото преди няколко години ценатана транспорта беше пак горе-долу същата, но приспадаха 90 лв. на човек.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Бихте ли ми казали, колко е намалението на човек, ако вместо автобусна програма пътуваме със собствен транспорт? Специално Ориент 99 ме интересува, но може да споделите и за други агенции. Двама възрастни и две деца на 7 и 2 г.

130 лв.е транспорта до Кушадасъ
130 лв е цената, но нея ли приспадат? Питам, защото преди няколко години ценатана транспорта беше пак горе-долу същата, но приспадаха 90 лв. на човек.
Ориент 99 до Кушадасъ приспадат 70 лв. на човек. Т.е. за четиримата 280 лв.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 839
Марги, браво за усилията и за разнообразяването на темата с нови идеи Peace.
Моля те допълни на първа страница в новите отзиви за хотели отзива ми за Суено делукс от тема 48, пост 1010, от 13 януари 2018год. Той е достатъчно дълъг и изчерпателен и мисля, че ще е полезен за тези, които се интересуват от хотели в Белек

# 44
  • Мнения: 69
Ние накрая се спряхме окончателно на Ефталия Марин и резервираме dublex swim up, от 19.09. Надявам се да останем доволни. А като се върнем ще разказвам.

Някой пътувал със собствен транспорт до Анталия може ли да подскаже кой е най-добрия маршрут?
В края на май пътувахме до Ефталия Оушън.Хотела е съседния на Марин. Пътувахме по магистралата през Истанбул през 2мост на Босфора от там по магистралата към Анкара и след Сапанча излизаме към Анталия : Биледжик, Кютахя,  Афионкарахисар, Испарта не се влиза в Анталия а се продължава към Алания.Пътя е прекрасен.На отиване минахме Истанбул за около час сутринта между 9.00 и 10.00ч. Но На връщане улучихме тапа на мол Истанбул 3 часа но беше ок.17.00 ч.Общо таксите отиване и връщане бяха около 50 лири./Моста се плаща само в посока Азия/
Може ли да споделите впечатления от хотела. На нас ни предстои да посетим същия хотел, но през септември. Преди две години бяхме в Ефталия Марин и останахме много доволни. Тогава тъкмо строяха Ocean.

Общи условия

Активация на акаунт