Вас това вбесява ли ви???

  • 3 653
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
 #Cussing outДа се обединим!!! Mr. Green

# 16
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Абе не , че мене не ме дразни ама дали ще е така ако ние работим в телевизията !? Поставете се и от тази страна на монетата .

# 17
  • Мнения: 1 072
Абе не , че мене не ме дразни ама дали ще е така ако ние работим в телевизията !? Поставете се и от тази страна на монетата .
И какво, ако работим в ТV......................... Те едва ли си правят илюзии, че това привлича зрителите. Просто това е антиефект на реклама = антиреклама = пари хвърлени на вятъра = избягали зрители. Ако аз работех в ТV, това щеше да ме притеснява.

# 18
  • Мнения: 600
адски ме дразни! #2gunfire

кухнята е срещу детската и дребната ако заспива, рекламите скапват работата. ама ми отне време да се сетя, че е с цел. в началото все си виках 'тия хора толкова ли не могат да синхронизират звука newsm78

само казвайте и подписвам!

# 19
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Абе не , че мене не ме дразни ама дали ще е така ако ние работим в телевизията !? Поставете се и от тази страна на монетата .
И какво, ако работим в ТV......................... Те едва ли си правят илюзии, че това привлича зрителите. Просто това е антиефект на реклама = антиреклама = пари хвърлени на вятъра = избягали зрители. Ако аз работех в ТV, това щеше да ме притеснява.
Я веднага да се яви някой , който се занимава с реклама да поясни кака стоят нещата .   bouquet

# 20
  • Мнения: 696
Нищо не ме вбесява или дразни, освен собственото ми поведение и това на близките ми.
Естествено, че ще е по-силен звукът по време на реклами - нали трябва да ни привлекат вниманието, все пак от тях се печели.

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не че много гледам телевизия, но ако се случи почти винаги на рекламите им спирам звука....много ме дразнят- супер тъпи са

# 22
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Да,вбесява ме.20% по-силен е звука,за да привлекат внимание.

# 23
  • Мнения: 25 620
Всички вкъщи се дразним, включително и синът. Като гръмнат, който е най-близо до дистанционното, спира звука или сменя канала. В резултат на което нашето семейство е много назад с информацията за нашумелите продукти.  Mr. Green
Т.е. рекламодателите и телевизиите, вместо да изпишат вежди, вадят очи. Ако беше нормален звукът, щяхме да изтърпим глупавите реклами, но при това положение - никой не ги гледа и слуша. Crossing Arms
А жалко - някои са толкова невероятно тъпи, че ни разсмиват повече от най-добрите комици. Проблемът е, че много рядко ги гледаме и то само заради гърмящия звук.

# 24
  • Мнения: 431
Аз толкова рядко гледам телевизия - веднъж месечно за по час-два - че рекламите дори са ми интересни(колкото да видя новите веднъж, де).  Embarassed Но това със звука е наистина кофти номер, особено за майка ми, която обича да си подремва пред ТВ-то. Laughing

# 25
  • Мнения: 221
Да, аз обаче съм свикнала и веднага като усетя, че почват рекламите и намалявам звука.
Друго повече ме дразни - аз обичам да гледам български филми, но там винаги си говорят много тихо и изведнъж пуснат силна музика или нещо изтропа, та чак ти изкочи сърцето. Едва се чуват диалозите и се напрягам да схвана какво си казват, защото като усиля така, че да чувам нормално като пуснат музика ще се напукат прозорците. Скоро пускаха някакъв нов бг филм по тв и точно по тази причина не го гледах. Жалко наистина!

# 26
  • Мнения: 9 990
Е как да не се дразня-дразня се и още как!Остави, че аз се стряскам, ама понякога и детето буди този гръм!И аз съм се специализирала да отгатвам вече кога е време за реклами и намалявам звука предвидливо.Наистина се чудя-защо си мислят,че точно така привличат вниманието?На детето от сега му е досадно-казва-ох, писна ми от тези реклами!Какво остава като порасте?И още-никога до сега в съзнателният ми живот не съм се водила от такава реклама, най-са ми смешни тези за прах за пране.Но след като продължават да бълват такива-значи има защо...

# 27
  • Мнения: 3 457
и мен много ме дразнят Close

# 28
  • Мнения: 4 965
Да,вбесява ме.20% по-силен е звука,за да привлекат внимание.

Всъщност, 25% е усилването.
Ужасно гадно е - особено вечер, когато гледам някой по-лежерен филм, опитвайки се да се приспя пред ТВ-то и в следващия момент скачам все едно са ме фраснали с чук по главата.
Особено някой от кабеларките прекаляват - обикновено филмът не се чува и пускаш звука на МАХ, а после рекламата озвучава квартала и само МУТЕ-то спасява положението. Дори онзи ден гледахме серия от "Шотландски боец" и изведнъж се появи надпис РЕКЛАМА + скърцане, мучене, квичене и т.н., а шушулките се разпищяха (хем бяха в другата стая).

# 29
  • Мнения: 2 407
Какво да се прави рекламна икономика...

Общи условия

Активация на акаунт