Разхвърляни ли са мъжете ви

  • 6 924
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Лика-прилика сме си, и двамата сме разхвърляни Embarassed
С тая разлика, че аз не му връзвам кусури, докато той на мен да, предимно като е нервен и търси с кого да се заяде Twisted Evil. Но пък бързо му минава, както и на мен, всъщност Simple Smile.
Професиите ни също предполагат творчески безпорядък и това прави нещата още по-тежки Laughing.
Истината е, че обичам да ми е подредено, обаче на тоя етап, в почти напълно необзаведен апартамент това няма как да стане. Много неща се използват, а все още нито едно няма определено място. Нямам гардероб, нямам кухня, нямам дори шкаф някакъв - така че за момента съм се примирила, всичко по реда си. Но и да съм се обзавела вече, не смятам да правя трагедии от забравена на леглото хавлия или неприбрани на място чорапи. В живота се случват къде-къде по-гадни неща, освен това е и твърде кратък, за да се пилее безсмислено.
Обичайте се   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Моя е адски разхвърлян... няма по разхвърлян мъж от него Simple Smile

# 17
  • Мнения: 522
Моя е адски разхвърлян... няма по разхвърлян мъж от него Simple Smile
Моя със сигурност го конкурира.Буквално в къщи няма едно нещо което да е поставил на място,да си поастави чинията в мивката или да си събере трохите Naughty-абсурд,само след скандал #2gunfire

# 18
Не си само ти в това положение и моя е разхвърлян,но обича да му е подредено Wink

# 19
  • Мнения: 1 073
И моят е доста разхвърлян вкъщи, но в служебните си ангажименти - не Naughty- там пък е педант Grinning

# 20
  • Мнения: 1 107
Много е разхвърлян, но това изобщо не ми пречи  Heart Eyes
Подреждам след него, какво толкова  Wink

# 21
  • Мнения: 47 983
Споко, и аз си имам един такъв вкъщи. Peace.. дрехите са из цялата стая, мократа хавлия върху покривката на леглото, мръсните дрехи върху пералнята, а легена за мръсно бельо е точно до нея, чорапи отстрани на бюрото... много ме издразни онзи ден, когато не бях прибрала едни дрехи и той ми каза, че било кочина вкъщи.... #2gunfire
е това е и при нас-нищо не оставя на място,но си го търси на мястото,ама трябва аз да съм го прибрала!че и забележки прави! #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 336
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.
Знам един начин, ама е малко провокативен. Събираш мръсните мъжките дрежки,които са така небрежно подредени на пода или където там... После ги сгъваш най-внимателно и обратно при чистите -най-отгоре newsm48. Същото и с чорапките. Да видим дали ще му хареса

# 23
  • Мнения: 1 520
Разхвърлян е, да.
Веднъж месечно го удря нещо в главата и за два-три дни е подреден.

# 24
  • Мнения: 8 917
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.

Не, не си сама Mr. Green Но важното е после да се сеща да оправя - а и това е вярно Peace Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 474
Моят е много разхвърлян, където седне все остави по нещо  ooooh!

# 26
  • Мнения: 101
Не е разхвърлян , единствено като се наложи да ме няма за няколко дни , намирам къщата леко променена,но това не ме дразни определено.

# 27
  • Мнения: 1 992
И моят е доста разхвърлян вкъщи, но в служебните си ангажименти - не Naughty- там пък е педант Grinning

Моят е същият  Laughing И като го питам защо и вкъщи не е подреден, той казва, че не можело навсякъде да е перфектен. Мъже, кво да ги правиш...

# 28
  • Мнения: 179
Ужасно е разхвърлян!След баня хавлията му редовно е на някой фотьойл,а чорапите - винаги в любимия ъгъл.Редовно  не може да си намери нещата,за което аз помагам.Вече съм станала като "Гугъл".Никога не си подрежда гардероба или гаража.Единствените неща ,което прави по-добре от мен, е да глади ризи и да оправя легла.Обаче пък никога не е казал: "Защо има чинии в мивката?"или "Защо не е почистено?".
Щом за толкова години не се е научил,май и за напред така ще си живеем.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт