Подготви кожата си за летни емоции с Batist

  • 10 054
  • 173
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 886
Мечтаната почивка за мен е на екзотичен остров, с малки къщурки върху водата, където с отварянето на очите и виждаш синьото море. Разбира се ще го споделя с моите приятелки. Ще добавя и хубави коктейли за разхлаждане, докато говорим за безброй неща. Избирам с мен да взема олиото за след депилация

# 151
  • Мнения: 912
Обичам да се излежавам на плажа и бих взела със себе си  Лосион за след депилация.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 885
Wear BikiniМечтаната почивка за мен е в южната ни съседка Гърция. На брега на морето в спретната къщичка с райграс, непосредствено след който започва и бреговата линия. Мястото е осамотено, не е като нашите курорти , на които няма как да си починеш, по-скоро ще се натовариш допълнително. Водата е кристална и топла, няма водорасли и отпадъци. Изгрева и залеза са божествени. Това, което искам да взема с мен е oлиото след депилация/епилация на Batisthttp://www.batist.bg/olio-sled-depilatsiaepilatsia . Не съм използвала продукта, но презентацията му е внушаваща. Все пак епилацията на всяка седмица нарушава епидермиса и той има нужда от възстановяване. Маслата , които съдържа продукта притежават всички свойства , от които кожата има нужда. Дори и да не съм сред печелившите, ще пробвам този продукт. Nature High Brightness

# 153
  • Мнения: 123
Мечтаната дестинация е Рио де Жанейро, бих взела олио за след епилация.

# 154
  • Мнения: 1 622
Олио след депилация в Италия:)

# 155
  • Мнения: 283
Мечтаната почивка е в Испания,Лорет де мар или Тоса де мар с любимия.И двете места съчетават почивка и красива природа и забележителности.Бих взела със себе си два от продуктите
1.Душ-гел за тяло и бръснене
2.Крем за контрол на растежа

# 156
  • Мнения: 630
Мечтаната ми ваканция е в Тайланд. Бих взела крема за контрол и забавяне растежа на космите.

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 15:28 от Пока777

# 157
  • София
  • Мнения: 803
Meчтаната ваканция за мен е дълги разходки на интересни места с много забележителности и интензивен и забързан ход на действието Simple Smile бих взела с мен Крема за контрол и забавяне растежа на космите Simple Smile

# 158
  • Лясковец
  • Мнения: 772
Мечтана почивка е в Италия,Венеция,Рим,Неапол със семейството ми и бих взела  крема за контрол и забавяне растежа на космите

# 159
  • Мнения: 453
За моята ваканция в планината бих си взела Лосион след депилация.

# 160
  • Мнения: 130

Бих пробвала олиото след депилация за почивката на морето тази година.

# 161
  • Сливен
  • Мнения: 4 250
Мечтаната ми ваканция е в Дубровник .За тази цел бих взела Олиото след депилация от Batist . Ще стане добра комбинация от ароматите на продукта и прекрасната природа на Дубровник.

# 162
  • Мнения: 261
Много ми се ходи във Виго, Испания и бих взела със себе си oлиото след депилация.

# 163
  • София
  • Мнения: 564
За мечтаната ваканция в Италия, бих си взела Лосион след депилация.

# 164
  • Мнения: 101
Бих взела олио за след депилация при почивка във Валенсия

Общи условия

Активация на акаунт