Пойраз Карайел след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоолу & колеги -новини, проекти, изяви Тема 8

  • 47 268
  • 735
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 135
Момичета, къде се загубихте? Наистина напоследък е затишие и е разбираемо, че и в темата е така.
 Затова да сложа един прекрасен изглед на залеза, публикуван от Илкер. Придружен от "Uçasım gelir." (Ще полетя или Полетът ми идва според гугъл Joy)



Не го разбирам този човек. Това реакция на ститиите за раздяла ли е Thinking Свободен ли се чувства, показва ни, че не е в депресия ли? Бурчин ли е фотографа? Идея си нямам, но е типично в негов стил.

Снимки от първи еп. на Can Kırıkları






Скрит текст:














# 571
  • Мнения: 3 747
Инна, мерси за всички снимки.
Фунда изглежда прекрасно. Малко остава до премиерата, дано имат успех.
А Илкер и аз не мога да го разбера. Какви полети са му в главата, само той си знае Joy
Комедията, която снимаха Али Ил и Башак Парлак ще бъде по кината в Турция от 26-ти октомври.
Постерът е много свежарски. People Baby  Misc Baby Bottle

# 572
  • Мнения: 7 902
Али, май му върви на бебета.
Обаче какво ли става в личния му живот, знае ли се- нещо севгили, това онова...
Какво става с наш Илкер, направо се чудя.

# 573
  • Мнения: 3 747
Али, май му върви на бебета.
Обаче какво ли става в личния му живот, знае ли се- нещо севгили, това онова...
Последното му гадже май беше Севда Ергинджи, с която играха в "Подай ръка любов". След нея и да има друга, не е станало публично достояние.
Нова, новеничка снимка. И той е с нова визия


Трейлъра на филма Bebek Geliyorum Demez Fragman - 26 Ekim'de Sinemalarda!













# 574
  • Мнения: 1 135
Здрасти момичета. Hug

Филмчето изглежда ще е готино и забавно. Харесвам подобни комедии, а Али се справя с такива роли чудесно.
Новата му прическа ми е малко странна, но тези сини очи така изпъкват Blue Heart

Ей ви го на,  ухилен зад кадър от снимачната площадка докато са снимали



И нова снимка от Бурчинка и дружката ѝ Синем. Този в средата е зъболекарят им, ако съм разбрала правилно. Да не си помисли някоя от вас, че е нова любов Wink Joy



# 575
  • Мнения: 3 747
И нова снимка от Бурчинка и дружката ѝ Синем. Този в средата е зъболекарят им, ако съм разбрала правилно. Да не си помисли някоя от вас, че е нова любов Wink Joy
Joy Joy Joy Не бих си го помислила никогИш. По-скоро малко ми заприлича на бащата на Бубето.



Резюме 1-ви еп. Разбити животи



В къщата на известния бизнесмен Джихан Карадаг, младо момиче умира по време на парти, падайки от терасата. Тази подозрителна смърт ще разтревожи не само пресата, но и ще избухне като бомба в живота на комисарите Лейла и Зейнеп. Съдбата ще  срещне Лейла, която иска законно да уреди сметки от миналото с Джихан Карадаг, с нейната  стара приятелка Зейнеп. Тайните от миналото сплотяват двете жени и ще ги превърнат в съучастнички в новото убийство, което  ще промени безвъзвратно живота им.


Падането от терасата и убийството в началото ме наведоха на мисълта, че са копирали идеята от друг сериал, който се излъчва в момента, но се оказва, че не е така. Сценаристите са взели основните идеи за сценария от книга

Скрит текст:





Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 20:37 от _Radi

# 576
  • Мнения: 1 135
Благодаря за преведеното резюме HugFlowers Cherry Blossom Flowers Tulip Flowers Hibiscus
Звучи ми все по-обещаващо и интересно. С удоволствие бих гледала подобна история. Вероятно книгата е интересна, но не вярвам да я следват стриктно.

Аз тази вечер си припомням Пойраз. Липсва ми вече. Гледам еп. 1




# 577
  • Мнения: 7 902
Ей заради това обичам да минавам по този мост.
Първия път станах свидетел на подобна акция, обаче още не бях гледала филма.
И когато го започнах, ми беше много истинско.
Обаче сега като имам съмнения за връзката на нашичките някак не ми се гледа.
Странно ми е ...

# 578
  • Мнения: 1 135
И когато го започнах, ми беше много истинско.
Обаче сега като имам съмнения за връзката на нашичките някак не ми се гледа.
Странно ми е ...
След като изгледах не само първи, а първите три, значи на мен продължава да ми е истинско, интересно и много приятно да си го гледам. В интерес на истината, дълго го препоръчвах на приятелка. Сега тя го загледа, и аз покрай нея. Уж да си припомня този и онзи момент, ама не мога да се спра. Може да ви изглежда много глупаво и странно, но гледам с по-голям интерес от преди. Blush

Днес е премиерата на Разбити животи. Пожелавам им успех и висок рейтинг



# 579
  • Мнения: 7 902
Инче, писах ти в другата тема, но и тук да кажа.
Айда Аксел играе в Гюлпери- по- нататък ще ви кажа като каква.

Да знаете колко трудно пиша тук- първо изтривам заглавието, пак го пействам и тогава публикувам.
Само в тази тема става така, само от този браузър и само от този компютър.
И това вече няколко месеца...
Не е ясно защо, ама карай...

# 580
  • Мнения: 1 135
Пепелче, а коя е Айда Аксел? Нищо не ми говори нито името й, нито пък Гюлпери. Thinking
А за писането в темата, аз нямам проблем и не знам на какво се дължи затруднението при теб. За сметка на това са ми изчезвали постове, ама ще го преживея.

Редактирам се- видях, че си написала, че е Невра. Имайки предвид актрисата, едва ли ролята й ще  е много положителна. Само предполагам Grinning

# 581
  • Мнения: 7 902
Гюлпери е нов сериал, доста приличен засега, с Нургюл Йешилчай в главната роля.
Скрит текст:
Хубаво играе тази жена във всичките си роли досега.

А има и един симпатичен адвокат- Тимучин Есен


Допълвам: Айда Аксел(Невра) е директор на банка, попаднала в ареста, заради дъщеря си ( също служителка в банката).
Да видим що за образ ще е....

Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 17:42 от pepel_ot_rozi

# 582
  • Мнения: 1 135
Пепелче, благодаря за разяснението. При толкова много сериали, няма как да сме наясно с всички.
 
Гюлпери е нов сериал, доста приличен засега, с Нургюл Йешилчай в главната роля.
Още тук обаче ме отказа. Знам, че е считана за една от добрите им актриси, че е доста харесвана, но за мен е антипатична и отблъскваща. Още преди не ме впечатляваше играта ѝ. Майка ми гледаше сериал с нея, който излъчваха по БТВ. Нещо за две разменени момичета Thinking Тя беше майката на едното, пък се влюби в биологичния баща на другото. Не помня точно, но помня, че направо ме хващаше офтиката, ако вечеряме на този сериал. А сега като гледам разни снимки /не тази, която ти си сложила/, след нескопосаните ѝ корекции и визуално не ми харесва.
Написах си всичко, както го чувствам, дано не се засегнеш, ако си от фенките ѝ. Пак казвам, може да е страхотна, просто аз не я харесвам.
Много се олях. Да мина на същественото- снимки от премиерата на Разбити животи. Не съм гледала онлайн, защото не разбирам, но ще помоля, ако го мернете с руски буквички, да споделите.
Ради, беше права и рейтингът им е потресаващо нисък
Total / 12 / 2.94
Ab / 19 / 1.78
Abc1 / 15 / 2.54









# 583
  • Мнения: 7 902
Инче, четох, че епизодът бил 2:45 ч.
Мисля, че и това е способствало за ниския рейтинг. Simple Smile
Шегувам се , ама колкото и да е хубав един сериал това е прекалено.
Нургюл я харесвам, но точно в онзи сериал ролята й беше тъпа пък и с Еркан Петеккая не се изтърпяха.
Тя даже го осъди.
Но не се сърдя, че на друг не е любимка. Simple Smile

# 584
  • Мнения: 3 747
Инна, Пепелче, привет. Повисях и аз малко на балконЯ Joy ама там било много удобно.
Интересни неща сте споделили. Първо за темата да кажа, че и на мен ми прави въртели (да не кажа, че и форума), но не се впечатлявам. Нямам представа на какво се дължи, но тъпо и упорито, когато искам да напиша нещо, докато не успея, не се отказвам.
За Разбитите животи, рейтингът май ще ги разбие още повече. Не съм гледала онлайн, но независимо от дължината на епизода, а според мен и от съдържанието му, просто избраха неподходящ ден за излъчване.
Видях, че има доста положителни коментари, а Фунда пак е предизвикала възхищение с играта, която е показала. Ще го изгледам със сигурност, пък дано не го спрат на втори или трети еп.
Това не само не ми е странно, а напълно те разбирам.
Уж да си припомня този и онзи момент, ама не мога да се спра. Може да ви изглежда много глупаво и странно, но гледам с по-голям интерес от преди. Blush
Всеки път когато съм била с нагласата " да си припомня този и онзи момент" съм се отплесвала и съм гледала в захлас по цели епизоди. Wink
И накрая за цвят на поста - един всеобщ любимец.

Общи условия

Активация на акаунт