Пойраз Карайел след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоолу & колеги -новини, проекти, изяви Тема 8

  • 47 167
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 135
Ани, доста търсих  и не намирам английския текст. Намерих това- същата информация преразказана на турски. Но тук пък пише 12.12 Rolling Eyes

Не разбирам турски, но разбрах, че е същото, защото е качено в една от руските фен групи на Чачо с превод
Hakan Muhafız (The Protector) с Чагатаем Улусоем будет опубликован на сайте Netflix ,12 декабря, я прочитал, что все 20 эпизодов будут опубликованы. Я надеюсь, что это правда.
Мы с вами Hakan Muhafız #TheProtector @cagatayulusoyy


Пак казвам, че ми изглежда измислица, защото се съмнявам да пуснат двата сезона наведнъж. Чакам инфо от Нетфликс.
Ради, мерси за линка. Довечера ще го гледам. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 25 350
Благодаря. И аз мисля, че това са фенски съчинения. Като му дойде времето ще обявят всичко в официалните акаунти на Нетфликс Турция.

# 677
  • Мнения: 1 135
Ани, явно са на етап звукови ефекти. Дано чакането да си струва.

Ради, Пепелче, къде се загубихте? Гледахте ли финала на Разбитите животи?
В Турция Пойраз още си е актуален, защото го излъчват по тв 2. Видях, че са стигнали до началото на 3-ти сезон. Сега ще го излъчват и по Dizi smart Max
#PoyrazKarayel Her Cuma 18.05'te #DizismartMax ekranlarında.

А вижте на колко готина идея попаднах. Всеки фен на сериала ще разбере смисъла Simple Smile
Скрит текст:













# 678
  • Мнения: 3 747
Инче, гледах. Измъкнали са се много ловко с този финал. Хем епизода беше интересен и през цялото време се ядосвах, че свършва, хем до последно чаках да видя как ще приключи и напълно одобрявам.
Имаше доста метаморфози за основните герои, единствено ми липсваше своеобразен финал на сюжетната линия Зейнеп-Шахин.
Общо взето, се е получило като в американските мини-сериали с отворен край. Можеше да си развият историята в прекрасен крими сериал, но не им дадоха шанс.По тази причина отвореният финал беше чудесно решение. Хареса ми.

Пойраз не го дават само в Турция. В момента го излъчват в Грузия, Парагвай и Аржентина. Wink
И аз съм попадала на подобни колажи. Този е от хърватските фенове Simple Smile





# 679
  • Мнения: 1 135
Здрасти Hands Wave За Разбити животи и съм съгласна, и не съм. Или по-точно приключен по този начин, сериалът не ми изглежда много завършен. Точно отворен финал си е. Останах с усещането, че гледам филм, който ще има продължение.
 Макар, че сигурно доста са се постарали, предвид факта, че го спряха от днес за утре, но с този финал, ако го закупи друга телевизия например, могат да си продължат историята без проблем.
Иначе ми хареса, че  двете приятелки успяха да се  сдобрят и да си простят,  хареса ми решителността и смелостта, която проявиха Керем и Джихан, одобрявам че разкриха по малко повече за всеки от образите, но наистина в рамките на два часа всичко изглежда много набързо. Затриха историята без време. Жалко.
Не предполагах, че ще го кажа, но го казвам. Не искам в близко бъдеще да гледам техните сериали. Определено ще си дам почивка и ще се преориентирам към 45-минутните епизоди на американците, от които пак казвам, не е зле да вземат пример. Толкова ли е трудно да направят 10 -15 епизода и да ги излъчат от-до. Изобщо не е честно да подвеждат зрителите по този начин.
Надявам се, че следващия път като си харесам нещо (дано е нов сериал с Бурчинка ) няма да го спрат за нула време.
Напълно разбираемо е, че доста актьори не искат да се снимат в нови проекти и търсят изява във филми или онлайн сериали.
От Бурчин, но не разбирам посланието.

# 680
  • Мнения: 3 747
Инна, права си. Наистина финала може да се счита и за липса на финал, но от днес за утре толкова Grinning За едно съм напълно съгласна с написаното от теб и то е, че пропиляха историята.
И аз възнамерявам да чакам нов проект от Бубето, а със сигурност ще изгледам и Протектора.
От Бурчин, но не разбирам посланието.

Някаква поема е. Ето я на руски

Скрит текст:
ВЕЛИКОЛЕПНАЯ ШТУКА:

Великолепная штука - жить,
Что там и говорить.
Да если погода ещё хороша,
А ты здоров и силён,
Если открыта душа,
Если светлая голова,
Да к тому же и совесть чиста,
Если хлеб у тебя в руках,
Если неведом страх,
Если ты уверен в друзьях,
Если ждёшь, что наступят счастливые дни,
Особенно если ты веришь в них,
Да к тому же погода ещё хороша...
Что там и говорить,
Великолепная штука - жить!

П.п. Турският вариант на This is us, за който Илкер беше получил предложение, но в крайна сметка ще играе Джелил e отложен за 2019г.




# 681
  • Мнения: 1 135
И аз възнамерявам да чакам нов проект от Бубето, а със сигурност ще изгледам и Протектора.
Това ме подсеща да те питам,  гледаш ли това, което ти препоръчах?
Поредна различна роля на Фунда. Филм, който ще бъде представен на кино фестивал във Варшава
Let's meet with the protagonists of Eden. Funda Eryiğit as Aras. @fundaeryigit #theedenmovie #WarsawFilmFestival  #wiff #aden #eden #barikatfilm



# 682
  • Мнения: 3 747
Фунда е страхотен хамелеон. Различна е във всяка роля.
За сериала, не просто го гледам. Страхотен е. Само ще ти кажа, че изгледах първите 8 епизода за един уикенд. Смятай колко се зарибих.  Simple SmileТом Елис направо ме покори. Докато от Нетфликс пуснат 4-ти сезон, ще успея да изгледам предишните трите. Все пак епизодите не са по 2 часа Grinning

За да не е спам пускам едно интервю на Емирхан от преди няколко дни.
https://neizledik.com/suskunlarin-yeri-bende-ayri-emirhan-akbaba … fli-bir-roportaj/
Доста неща е разказал за ПК и актьорите.Тези дни като имам малко повече време ще преведа поне основното Wink

# 683
  • Мнения: 1 135
Бурчин е доста активна напоследък, което може само да ни радва. Сега в сторито си е споделила моменти с приятелките й. Това, което ми е все по-любопитно е къде е Илкер






Ради, мерси за интервюто с нетърпение ще чакам превод.
Скрит текст:
Четвърти сезон на Луцифер се очаква в началото на 2019-та по Netflix.
Напълно разбирам, защо Том Елис те е покорил. Невероятен е в тази роля- наперен, самоуверен, ироничен, саркастичен, забавен, добър, зъл, секси, провокативен, справедлив, абе просто страхотен. Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 3 747
Бурчин е доста активна напоследък, което може само да ни радва. Сега в сторито си е споделила моменти с приятелките й. Това, което ми е все по-любопитно е къде е Илкер
Снимките с Мерве са от пътуването им в Америка миналото лято заедно с Илкер. Вероятоно и тези с Озен и Синем не са от сега.
Оставам с впечатлението, че от доста време Бурчин е в Истанбул или напред-назад с приятелки, а Илкер в Каш Thinking

Мерси за информацията в спойлера Kiss

Happy birthday на Фунда Flowers Rose Cake  Gift Balloon



# 685
  • Мнения: 1 135
Да, очевидно не са заедно. Дали е за  малко или са сложили край на връзката си, само те си знаят. Обаче и аз забелязах нещо- от известно време снимките, които публикува Бурчин са от дома й. Т.е нейната къща, а не тази, в която живееха с Илкер. И докато тя е все с приятелки, той явно е все с човечето от лего Joy


  ilkerkaleli Adam baktı.  https://www.instagram.com/p/Bp1oFJHHKfG/

Ч.Р.Д. на Фунда. Пожелавам й успешни проекти и много късмет. Другото красота, талант, качества, тя си ги има
Любимият ми нейн образ- Еда Heart


Хайде и партньорката на Илкер от Дъно не е останала по-назад Open Mouth Какво се случва напоследък всички се разделят
Скрит текст:
Прекрасная пара Беррак Тюзюнатач и Биркан Сокуллу, встречавшаяся 3 года, приняла решение расстаться. Актеры пока не прокомментировали новость. Но, по словам близкого окружения, Беррак тяжело переносит это решение, поэтому уехала за границу.
Жалко и двете двойки ми изглеждаха много симпатични заедно.

Последна редакция: вт, 06 ное 2018, 18:37 от Inna_Hristova

# 686
  • Мнения: 7 876
Привет,
Да си призная отдавна вече се убедих, че Бурчинка и Илкер не са заедно.
И това убеждение се засили след интервюто на И.,  в което нещо се заигра с търсене на себе си, ново начало и още куп щуротии.
Направо индиректно се оправдаваше за нещо.
И честно хич не ми стана по-симпатичен.
Аз ще взема женската страна. Simple Smile
А на него съм му сърдита и няма да го гледам. Simple Smile

А за Беркан малко съм доволна, щото Берак не я харесвам.

Да не ми се сърдите, моля.

# 687
  • Мнения: 3 747
Жалко за Биркан и Беррак. Не мога да кажа, че са били сред любимите ми двойки Беррак ми е на двата полюса- ту я харесвам, ту не, но изглеждаха щастлива и хармонична двойка. Биркан пък е чудесен актьор и го харесвам.
А според Бирсен точно той и Бурчин + Мелиса Шенолсун (Рюя от "Със затаен дъх") са подписали с BKM и ще играят в нов игрален филм "Портрет на красотата"



# 688
  • Мнения: 7 876
Ами хич няма да е лошо Биркан + Бурчин.
Във филм, де. Simple Smile

Мелиса Шенолсун как е като актриса?
Харесва ли ви, че аз нямам поглед върху играта ѝ?

Ради, Инче, привет!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз още не съм изгледала Душите докрай, но ще го направя.

# 689
  • Мнения: 1 135
Привет и от мен, момичета. Hug Hug
Страхотна новина! Биркан  Heart и Бурчин Heart просто прекрасно! И двамата много ги харесвам като актьори.
Ами хич няма да е лошо Биркан + Бурчин.
Във филм, де. Simple Smile
И в сериал биха били интересна комбинация според мен Simple Smile
Пепелче, Мелиса съм я гледала единствено във Със затаен дъх. По тази причина мнението ми няма да е много обективно, защото нямам сериозни наблюдения, не мога да я сравня как е в различни роли, но ми харесва- симпатична, млада, бих казала, че е от актрисите с потенциал. Със партньорът й успяха да докарат химия, а и  сериала беше интересен.
С други думи мисля, че  с Биркан и Бурчин ще направят хубав филм. Остава и сценарият да е интересен.
Въпреки, че едва ли ще го гледаме, но знае ли се, може пък да изскочи някой превод Simple Smile
Ради, слагам и текста от рускините. Единственото допълнение, е че историята  във въпросният филм ще разказва за  талантлив художник, явно Биркан Simple Smile


Бурчин Терзиоглу, Биркан Сокуллу и Мелиса Шенолсун подписали контракт с продюсерской компанией BKM Film.
Актёры снимутся в фильме #ПортретКрасоты, который расскажет историю одного талантливого художника.



Дори визуално това трио е много приятно за окото.



Въпреки, че Биркан най-го харесвам така

Общи условия

Активация на акаунт