Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (76) - юли'2018

  • 117 655
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 1 350
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
На мен също ми искаха ЕГН и ЛК за подложката за мишка и отказах наградата.свързах се с изпращача и ми каза жената ,че е грешка не се попълват,сега чакам да се върне Спиди,ама ......дали ще се върне

# 1 351
  • Мнения: 132
Кога теглят Ариана, днес или утре?

# 1 352
  • София
  • Мнения: 3 015
И на мен ми иска ЕГН за Капи и аз понеже чакам слушалки от Спаркса казвам това е и си го дадох. После видях, че е от Капи.

# 1 353
  • Мнения: 11 739
В играта на Капи си пише, че при получаване на наградата, за удостоверение и бъдещи данъчни облагания, се изисква ЕГН и ЛК, но на Спрайт и Фанта не съм чела условията.

# 1 354
  • Мнения: 2 682
Много странно. Аз още не съм си получила пояса от Фанта, ама чак пък ЕГН да искат. Може би колонката е на по-висока стойност?

В mysparx участвах за първи път преди няколко дни, че мъжът ми си купувал някакви коли на работа и ми снима кодовете, но бутилките (с капачките) е хвърлил. Та въпросът ми е искат ли капачка при печалба на нещо? Май ми се върти, че бяхте писали, че не се иска, ама пак да питам. :/

# 1 355
  • Мнения: 11 739
Колонката е 5х5 см, не вярвам да струва чак толкова пари. Но те ми дадоха 3 декларации за получаване на награда. И за подложката, и за стекче спрайт.

# 1 356
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Тези от кока кола как не се научиха 2 години какво, кога и защо се прави с тези лични данни, не мога да си обясня. То бива да си бездарен и незнаещ, но не бива в счетоводството на такава голям а фирма.
Не могат да искат ЕГН, когато е друго освен служебна бележка. И но протокол или декларация, че си я получил нямат право.
Или взимайте наградите без да попълвате ЕГН и номер на лична карта (за справка, че си получава наградата този за когото е пратена, куриера има право да я види, но не и да се записват данни от нея) или ги отказвайте и натискайте организатора да я прати пак. Дано поне като платят двойни куриерски услуги се научат най-после какви са промените в закона.

# 1 357
  • Мнения: 2 863
Oт коя седмица носят на myspars наградите чакам една от 1.06

# 1 358
  • Мнения: X
Мъжа ми също е попълвал формуляр с лични данни за една обикновена торба от Фанта. Flushed Аз спечелих преди него от Спрайт-а, но още не съм получила нищо. Rolling Eyes

# 1 359
  • Мнения: 11 739
От последните 2 седмици на играта са моите.

# 1 360
  • Мнения: X
В условията на Фанта и Спрайт пишеше, че големите награди се декларират - колонка, пуф и играта (Нинтендо май беше). Но за малките пак се правят на интересни. Мен ме излъгаха за сака, че ще си го получа до петък. Все още нямам съобщение за доставка. Плачат за КЗП.

# 1 361
  • Мнения: 4 872
Изтеглени са потребителите, които печелят по една опаковка Elevit. Това са:

Пока777
Ya.Tsr
Melusine
Marsia_K
ioni_666
infiniТy
RiDa_
Fee
shannel
Pollly

Честито!

Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 27 юли на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Elevit" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон).

# 1 362
  • София
  • Мнения: 12 421
Включих се в играта на Якобс с ескимоса. Бяха на центъра на Приморско.

# 1 363
  • Мнения: 444
Здравейте! Някой има ли телефон за контакти на Кока кола? Ще им звънна да попитам какво става със спечеления сак от 16.05.  Минаха повече от 2 месеца. Торбичката от Фанта скоро беше спечелена не помня точната дата я получих.

# 1 364
  • Мнения: 14 799
Звъняха ми от Орбит за ваучера от последното теглене. Уточнихме адреса,че нещо не съм написала. Днес го пускат по Еконт и ще го чакам тези дни. Много са бързи,браво!

Общи условия

Активация на акаунт