Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (76) - юли'2018

  • 117 649
  • 1 786
  •   2
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 874
И за наградите от Капи са пратили същите декларации...

# 1 381
  • sofia
  • Мнения: 1 945
На кола не се ли пращат винаги такива декларации, защо се чудите, аз нямам проблем и си попълвам всичко, не се притеснявам, то някой иска ли да разбере егн-то ми и личните ми данни, Кола ще е последното място,от където ще успее да ги намери Simple Smile

# 1 382
  • София
  • Мнения: 1 476
Попълнете нещо подобно на вашите данни...променете някоя цифра от номера на ЛК, както и от ЕГН, нито куриера ще ги сравни, нито  някой друг ще се занимава с това.

# 1 383
  • Мнения: 11 738
Да, даваш ги на куриер, на хвърчащи листи. Това е проблемът. А не че кока-кола ще ти има данните.

# 1 384
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
На кола не се ли пращат винаги такива декларации, защо се чудите, аз нямам проблем и си попълвам всичко, не се притеснявам, то някой иска ли да разбере егн-то ми и личните ми данни, Кола ще е последното място,от където ще успее да ги намери Simple Smile
Преди се престараваха от кока кола и искаха такива данни за награди, които не се декларират и ги искаха за декларация, че си я получил, а не за служебна бележка. След промените май месец нямат право обаче

# 1 385
  • sofia
  • Мнения: 1 945
На кола не се ли пращат винаги такива декларации, защо се чудите, аз нямам проблем и си попълвам всичко, не се притеснявам, то някой иска ли да разбере егн-то ми и личните ми данни, Кола ще е последното място,от където ще успее да ги намери Simple Smile
Преди се престараваха от кока кола и искаха такива данни за награди, които не се декларират и ги искаха за декларация, че си я получил, а не за служебна бележка. След промените май месец нямат право обаче


Еми да, ама си продължават и явно не им пука много от това дали е редно или не. Кола могат да си позволят да си правят каквото си искат Wink бълха ги ухапала за една глобичка. Имаше куриери прибираха грижливо в плик документа и го затваряха пред мен.....ама после ако искат и имат за цел да видят данните ми....дали могат да видят мислите 😁 за торбичка, за тениска....пълни данни и това е.П.С. не одобрявам 😊

# 1 386
  • Мнения: 7 287
За имащите котета(Таня67-за теб се сетих първо Wink) от 01.08 https://promomars.bg/Whiskas_bila_2018/ou.php#wrapper

# 1 387
  • Мнения: 1 970
Телефон на подателя на продуктовите награди на Капи - Велислава Ганчева - 0882 270033

# 1 388
# 1 389
  • Мнения: X
Във Фейсбук станиците на Бг Радио и Туборг са пуснали игри с награди билети за МТВ Варна.
Като гледам наградите и тези без котки ще се включат в играта на Уискас. Stuck Out Tongue Winking EyeДано успея да се вредя все пак. Дано храната за награда е по избор, защото с моите претенции не можем да се разберем напоследък.

# 1 390
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
 newsm44 newsm44 newsm44 Печеля слушалки от спаркса!

# 1 391
  • София
  • Мнения: 13 154
За имащите котета(Таня67-за теб се сетих първо Wink) от 01.08 https://promomars.bg/Whiskas_bila_2018/ou.php#wrapper
Благодаря! Непременно ще се включа и то няколко пъти. Дано да ги пуснат и на промоция.  Laughing

Silveti, най-вероятно ще са готови пакети. Обаче моите лами ядат Уискас във всякакъв вид. Жалко, че не е добра храна. Sad

Днес регистрирах бяла капачка от Фанта, но системата ми я прие като капачка от Кока-Кола. Яд ме е, защото ме интересуват предметните награди, а не билети за събития. Sad

# 1 392
  • София
  • Мнения: 14 708
За колата - за топката се разправях с някаква жена по телефона от товарителницата, тя каза само имената да се пишат на протокола за получаване. Но, защо не са си преработили протоколите и да махнат искането на лични данни, не знам.

# 1 393
  • Мнения: 1 970
Игра за билети за концерта на Енрике Иглесиас на 06.11.2018 г. в София:
https://web.facebook.com/waterbachkovo/photos/a.423572357748865. … ype=3&theater

# 1 394
  • Мнения: 855
Много ми харесва седмичната награда на Капи, благодаря че споделихте. Мислех да не се включвам, че соковете не вървят много сега - има много плодове... Ик ще се включа Simple Smile Все ще се оползотворят - ще им ги сервирам на закуска и по чаша по две ще се изпият Simple Smile
Едва сега ми остава време за компютъра - в събота бях в Лекси на Пещерско - наградата на самобръсначки Суордс е кафе машина. Има и нова игра на бисквити Роден Край - купуваш бисквити за 2 лева и се пуска касовата в кутия - наградата е хладилна чанта Simple Smile
Това са игрите с касови за момента, Стелата също върви, но скреч картите са само с кодове Simple Smile
Харесва ми много наградата на Уискас, но нашата глезла яде само Феликс... Обмислям варианта да проверя на две от приятелките ми котките им какво ядат - те не се интересуват от игри, ще им предложа да им купя храна в замяна на отстъпване на касовата Simple Smile Или, ако и техните не ядат ще прежаля някакви пари и ще се облажат уличните котки Simple Smile
Този робот многооо го искам Simple Smile
За пазаруващите във Фантастико:
https://postbankffpromo.com/?utm_source=Facebook&utm_medium= … t=Post_engagement

Последна редакция: пн, 23 юли 2018, 22:11 от Villy_Na

Общи условия

Активация на акаунт