Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (76) - юли'2018

  • 117 689
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 1 740
  • София
  • Мнения: 3 099
Оказва се, че ме има в посланничките на Нивеа.  Какво съм гледала преди в списъка не знам. Обади се одеве куриер, че ми носи нещо на Нивеа и аз се сетих единствено за това, защото комплекта от форума вече го получих! Проверих пак списъка и се видях. 😊😊😊

# 1 741
  • при късмета
  • Мнения: 24 056
А аз моите вече не ги слагам на хладилника - там са само някои рекламни, но не и от пътувания...Защото от отварянето и затварянето на вратата строших няколко доста хубави магнита, освен това избеляват бързо...Сега искам да си монтирам нещо голямо и метално в някоя от стаите и да си ги събирам там - примерно шкаф Satisfied
И ние имаме страшно много магнити, предимно от места, които сме посетили. На всичко отгоре детето започна да събира магнитните книжки, с информацията за мястото или обекта, отделно от сувенирните.
Нашата идея е да направим една много голяма карта на България, която да е залепена на ламарина с тази форма и да я закачим на стената. Така ще може да слагаме магнитите на точното място. Имам свободна стена, с доста добри размери. С ламарината няма да имаме проблем, мъжа ми ще я направи, трябва да търся печатница, която да ми отпечата по-голяма от обичайните карти. Само да видим как ще осъществим идеята.
Извинявам са за отклонението

Иначе няма ме в Капи, отивам да чета бележката дали участва в други тегления.

Като за последен ден на Милка имам 2 бележки, някой ако има желание, може да разменим

# 1 742
  • Мнения: 36 656
И аз като твоето дете много харесвам магнитните книжки Joy - разбрах едва миналата есен за тях, така че имам само 4. Като бях малка сигурно щях да се побъркам по тях (обичах миниатюри) и да поискам да ги събера всичките - сега не съм такава страстна колекционерка, но като видя си купувам .
От тези колекции според мен, има смисъл само когато магнитите са купени на самото място - ако са от интернет или са подарени от някого, се губи основната идея..

Играта за ваучерите за пътуване от Лидл е до днес. Участвам, но с малко бележки. Не им вярвам особено. Все пак са 100 награди - дано да се похвали някой от форума! Simple Smile

# 1 743
  • София
  • Мнения: 3 025
Излезли са новите печеливши на Ариана.

# 1 744
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Аз пък имам много подарени, знаят познати, че събирам и са ми подарявали. Едва ли ще отива до Наса или в Нагазаки, но имам магнитчета от там Grinning Всичките са ми на хладилника. Но е факт, че избеляват като снимки , които са.

# 1 745
  • София
  • Мнения: 3 025
Случайно видях,че дъщеря ми печели спортен сак от Филикон..
Въпросът ми е кога пращат имейл?
Честито на Всички за хубаеите награди!
Във вторник е дошъл имейла, тегленето май е в понеделник.
От последното теглене печеля слушалки, нямам още имейл.
Моят син също печели слушалки,но от пред последното теглене, а нямам имейл. Ще се опитам да се свържа с тях за информация.
Ако някой намели имейл или телефон, на който да се свържа с тях, моля да ми даде. И синът ми е спечелил, но няма ни вест ни кост от тях.

# 1 746
  • при късмета
  • Мнения: 24 056
И аз като твоето дете много харесвам магнитните книжки Joy - разбрах едва миналата есен за тях, така че имам само 4. Като бях малка сигурно щях да се побъркам по тях (обичах миниатюри) и да поискам да ги събера всичките - сега не съм такава страстна колекционерка, но като видя си купувам .
От тези колекции според мен, има смисъл само когато магнитите са купени на самото място - ако са от интернет или са подарени от някого, се губи основната идея..
Миналата седмица сме направили 1200км., посещавайки 20 обекта в североизточна България и на доста места нямаше магнитна книжка на обекта. Например тази за Плиска я нямаха на място, взехме я от мадарския конник. Те са свързани обекти, заедно с тези в Шумен, ама все пак. Варна също нямаше в историческия музей, от където се взема печата за 100 НТО. На едно от местата на които нямаше (като ни кажат, че няма винаги питаме дали няма в момента, или няма обекта изобщо) ни казаха, че може да се поръчат или да се вземат от издателството. Като събереш 50 им пращаш снимка и ти пращат подарък. Сметката изобщ6о не излиза, защото магнитите са по 4лв., а казаха, че подаръците са от сорта на календар. Даваш 200 лв. за книжки, зад а получиш календар за 5 Joy но са много добра идея в интерес на истината, харесват ми и на мен. Остава ти спомен и ако забравиш нещо за някой обект или място, винаги може да си го прочетеш

# 1 747
  • София
  • Мнения: 9 850
Обадиха ми се от Фанта за тениската. Спечелих я първата седмица, сега я предават на куриер. Ще звъня после на безплатния телефон на Кока-Кола за другите неща, дето чакам, че ми се изчака чакалото.

# 1 748
  • Мнения: 36 656
Скрит текст:
И аз като твоето дете много харесвам магнитните книжки Joy - разбрах едва миналата есен за тях, така че имам само 4. Като бях малка сигурно щях да се побъркам по тях (обичах миниатюри) и да поискам да ги събера всичките - сега не съм такава страстна колекционерка, но като видя си купувам .
От тези колекции според мен, има смисъл само когато магнитите са купени на самото място - ако са от интернет или са подарени от някого, се губи основната идея..
Миналата седмица сме направили 1200км., посещавайки 20 обекта в североизточна България и на доста места нямаше магнитна книжка на обекта. Например тази за Плиска я нямаха на място, взехме я от мадарския конник. Те са свързани обекти, заедно с тези в Шумен, ама все пак. Варна също нямаше в историческия музей, от където се взема печата за 100 НТО. На едно от местата на които нямаше (като ни кажат, че няма винаги питаме дали няма в момента, или няма обекта изобщо) ни казаха, че може да се поръчат или да се вземат от издателството. Като събереш 50 им пращаш снимка и ти пращат подарък. Сметката изобщ6о не излиза, защото магнитите са по 4лв., а казаха, че подаръците са от сорта на календар. Даваш 200 лв. за книжки, зад а получиш календар за 5 Joy но са много добра идея в интерес на истината, харесват ми и на мен. Остава ти спомен и ако забравиш нещо за някой обект или място, винаги може да си го прочетеш[/spoiler]
Не знаех за това с подаръците - ще потърся на сайта им, за да прочета Smile Дали броят и тези с цитатите - имам една с Левски, тя ми е подарък? Наистина ги няма навсякъде - видях, че има книжка за Плевен, но не съм я виждала наживо по книжарниците.. Може би не съм търсила добре...Въпреки това, предпочитам да ги взема на място, а не от нета Simple Smile

# 1 749
  • Мнения: 444
Обадиха ми се от Фанта за тениската. Спечелих я първата седмица, сега я предават на куриер. Ще звъня после на безплатния телефон на Кока-Кола за другите неща, дето чакам, че ми се изчака чакалото.
От телефона на Кока Кола няма да ти свършат работа и аз им звънях за 1 сак и ми казаха да пиша в сайта на My Sparx защото те не можели да проверят данни по телефона.

# 1 750
  • Мнения: 2 867
Аз чакам от кола от 1.06 и още не съм получила наградата си минаха вече 2 месеца и нищо

# 1 751
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 603
Току що получих СМС от Спиди да чакам, пратка - награда от Интерактив Шеър-М ООД. Някой да знае на какво са организатори, защото аз не чакам нищо.

# 1 752
  • Мнения: 781
И мама е спечелила буксички от Ариана! Честито на всички!

# 1 753
  • Мнения: 982
Случайно видях,че дъщеря ми печели спортен сак от Филикон..
Въпросът ми е кога пращат имейл?
Честито на Всички за хубаеите награди!
Във вторник е дошъл имейла, тегленето май е в понеделник.
От последното теглене печеля слушалки, нямам още имейл.
Моят син също печели слушалки,но от пред последното теглене, а нямам имейл. Ще се опитам да се свържа с тях за информация.
Ако някой намели имейл или телефон, на който да се свържа с тях, моля да ми даде. И синът ми е спечелил, но няма ни вест ни кост от тях.
В правилата пише, че трябва да се свържат по мейл до пет работни дни. Ще изчакам да минат и после ще им пиша (има контактна форма).
Има ме в Ариана.

# 1 754
  • София
  • Мнения: 14 755
Имейл на Филикон, за играта с талантите
freshtalents.bg@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт