Какъв_цвят_е_банята_ви?

  • 18 625
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Стените, мивката и тоалетната + казанчето - > бежавичко,а пода е с преливащи се от бежавичко към кафеникавичко....... Wink
Само да поясня,че ако мога да сменя интериора, ще е във весели цветове нещо жълто, оранжево може би или изцяло бяло с малко закачки в допълненията -закачалки, огледало, четката за тоалетна и т.н...

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Жълто и бяло.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ярката баня е супер готина, според мен..........

# 18
  • Мнения: 7 474
Светло синьо! Но днес в Бриколаж гледах страхотни комбинации !

Едниственния цвят за баня който не харесвам е бежаво и кафяво  Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 771
За малко помещение са подходящи по-светлите тонове.

Нашата баня е със сини плочки по пода, същия цвят латекс на тавана. Плочките по стените са бели, фризовете са с картинки от сини, светлозелени и светлолилави рибки, има и няколко декоративни плочки пак със същите рибки. Банята ни е в леко детски стил, но при правенето на следваща баня имам съвсем други желания. Определено си падам по червения цвят.

# 20
  • Мнения: 202
Зелено и бяло

# 21
  • Мнения: 451
Бебешко розово и бяло !

# 22
  • София
  • Мнения: 39 762
Моята баня е черна Simple SmileSimple SmileSimple Smile - черни стени и врата, пода е с червен, пръскан теракот.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Нашата е като в Софияленд Laughing-жълто и синьо...Направо се изумих като влязох за пръв път там във WC-то Laughing. Когато я правихме я исках червена с бяло/любимо ми е за баня/, но такива плочки имаше само в Мартинели и цените бяха доста солени...

# 24
  • Мнения: 1 612
Бежово, охра и кафяво.
Не мога да я опиша точно. Но в бежовата гама.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Синя, ама аз искам ярко зелена или червена. Мъжът не дава и дума да се издума хеле пък за червена - като филм на ужасите му звучало.

# 26
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
зелено + бяло

# 27
  • София
  • Мнения: 1 228
Нашата е като в Софияленд Laughing-жълто и синьо...Направо се изумих като влязох за пръв път там във WC-то Laughing. Когато я правихме я исках червена с бяло/любимо ми е за баня/, но такива плочки имаше само в Мартинели и цените бяха доста солени...

И нашата Simple Smile
Жълти малки плочки почти изцяло, около душкабината и зад тоалената сини фризове, санитарният фаянс е син.
На нас си ни харесва  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 539
Кармъзъ Mr. Green
Жестоко се получи, като я правехме преди 2 години
Испански теракот цвят гранатово червено, същия фаянс до около метър височина, фриз и после млечно бял фаянс с тънки гранатови нишки.

# 29
  • Мнения: 1 180
Едната баня ни е "скучновата" - размазано розовяво - фриз- на горе бяло със същото розово, пак размазанки. Втората баня я правихме миналата година и много й се радвам - аз се развихрих както си знам! Плочките са разхвърляни без никаква последователност - бяло и електриково зелено /самите плочки все едно са намачкани/, фризовете са комбинация от същото зелено и аранжево/много щури/, но са сложени вертикално! Майстора се хвана за главата, но аз му начертах схемичка и той за всяка плочка гледаше в нея. Стана мнооого свежо, жалко, че апарата не е в мен, щях да я покажа. Нещо подобно видях като купувахмe плочките от SIGNO, та от там ми дойде музата.

Общи условия

Активация на акаунт