Искам да кажа ... (148) през юли 2018

  • 266 285
  • 6 054
  •   1
Отговори
# 4 365
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз работех в интернет клуб ( един от първите в града ) и бях и геймърка и висях в КЮ-то по цял ден
и аз тъй,ама без да съм геймърка.Просто на тогавшаната работа висях в маргаритката,както на сегашната-вися в бг-мамата  hahaha.

# 4 366
  • Мнения: 4 290
 ДжеНа, баш де. Виж, че има млади люде дето не знаят що е то ай си кю.

Ееее, Айче, как не знаеш айсикюто бре Laughing Аз нали съм по привързването ...-

по онова време към друго общуване бях привързана, но не искам да изпадам в подробности публично  Laughing
 Embarassed

# 4 367
  • София
  • Мнения: 18 679
КАжи, кАжи, тука сме си наши Laughing

# 4 368
  • Мнения: 4 290
КАжи, кАжи, тука сме си наши Laughing
и терасите на Семирамида и те са наши , барабар с туристите.  Laughing
Страх ме , че някоя ще си познае мъжа и ще си развалим седянката  Joy

# 4 369
  • Мнения: X
КАжи, кАжи, тука сме си наши Laughing
и терасите на Семирамида и те са наши , барабар с туристите.  Laughing
Страх ме , че някоя ще си познае мъжа и ще си развалим седянката  Joy
Я кажи, пък тези с шавливите мъже да си ги разпознават. Но знаейки кои съфорумки са от нашия вилает ...си викам да си мълча по-добре Wink

# 4 370
  • Мнения: 4 290
 Абе Конти, ти веднага с лошо тръгваш, шавливи били. Всеки е бил ерген по някое време, някои още са макар и с няколко деца и тъща  Laughing
Обаче като надникна в СО и видя как ги гонят от вкъщи горкичките, само дето са пили кафе в офиса с колежка,  и си мълча.



# 4 371
  • Мнения: X
Абе Конти, ти веднага с лошо тръгваш, шавливи били. Всеки е бил ерген по някое време, някои още са макар и с няколко деца и тъща  Laughing
Обаче като надникна в СО и видя как ги гонят от вкъщи горкичките, само дето са пили кафе в офиса с колежка,  и си мълча.




Шавливи са ми.
Аз таквиз работи не прощавам. Ни като ергенин, ни като ергенин. А камо ли като женен. Simple Smile
Та кажи си де що, а другите ако се разпознаят да са готови с мерките. Simple Smile

# 4 372
  • Мнения: 22 443
Ай си кюто много си го обичах. Още си помня номера там. Simple Smile

# 4 373
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
От кюто минахме на едно QIP, си спомням:

Коте, да много е вълнуващо. Взех да правя грешки, да не мога да се концентрирам. Тръпка си е да срещнеш виртуален познат на живо случайно.

# 4 374
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
И аз от почитателите на Кю-то.
И аз като Джена там се запознах с ММ 😁.
Джена, радвам се, че мина безпроблемно и си се заситила доволно с Фафла и бисквити 😁.
Сега се прибирам, сипах си биричка, да ви кажа наздраве!
Имаме крилца, филенца, мезенца. Отделно ММ е сготвил от КФС 😊. За какво? Някаква сделка е имало с децата най-вероятно 😂.

# 4 375
  • София
  • Мнения: 18 679
И моите се бяха засилили да пицят, обаче аз съм се засилила да изпразвам фризера за почистване и ги отсвирих. Телешко с картофи, точка. И пъпеш. Козуначко яде и от двете, много съм доволна!
Лошото е, че намерих вътре и една кайма, която грам не помня кога е купувана, няма етикет - в пликче съм я прибрала. И сега съм в размисъл да рискувам ли да я сготвя или да я метна за всеки случай в кофата Rolling Eyes Ако е развалена, ще ми замирише, след като се размрази, нали?

# 4 376
  • Мнения: X
Аз имам сварено пиле и ще направя пилешка супа със зеленчук за обяд.

Иначе преди два дни направих убийствени тиквички и патладжани с млечен сос и понеже много се харесаха вчера купих още патладжани и ще взема и тиквички и ще направя пак утре.

Просто ги нарязах на филийки, посолих и поръсих със зехтин и настърган Пармезан и запекох на фурна като полу-чипс. След обръщането им и запичането и от другата страна им сложих сос от кисело мляко, чесън , краставички и копър и мням Heart

# 4 377
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз клъвнах малко от пицата и я проводих обратно на моите,щото като изстине ми замирисва на картон,а и не ща да ми вмирисва "къщичката" на пица.ОБАЧЕ сега пак см гладна...ръфам тука някакви неща,ама незадоволително.Много ми е рехав долапът Crossing Arms
И какъв е тоя постоянен дъжд  Twisted Evil.Аз смятах да Опвам кълки на припек тия дни.

# 4 378
  • София
  • Мнения: 18 679
До 10-ти август четох, че все дъждовно ще е... Направо да си пререже вените човек  Persevere
Не че след 10-ти ще се оправи, ами нямаше прогноза за след това!

# 4 379
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
До 10-ти август четох, че все дъждовно ще е... Направо да си пререже вените човек  Persevere
Не че след 10-ти ще се оправи, ами нямаше прогноза за след това!
Тъй обеща и сатиричният Емо Чолаков  Close.Е-ма-ха.Аз ще провождам синко към морето...и смятах и аз да ида натам,ама го планирах за преди 10.08.Мръх.  Crossing ArmsВъзразявам.

Общи условия

Активация на акаунт