Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юли 2018, 23:16 ч.

УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

• 38 100
  • 677
  •   1
Отговори
# 675
Съжалявам за случилото се. Аз бях с много рискова бременност. Обиколих много лекари в Бургас и Стара Загора и най-накрая родих в Пловдив. Лежах 8 ми месец за задържане и ме оперираха в първият ден от 37 седмица. Доктор Георгиоски ме прие в 35 седмица, когато бях на ръба. Моят лекар беше в чужбина. В Дева Мария ме стабилизира ха и изписаха след 5 дни. Да, но след една седмица пак се влоших и тогава вече постъпих в Пловдив. Как да ви кажа. Усетих си лекаря. Нямах доверие, имах чувството че трябва да направя нещо.
Пожелавам ви да се радвате на една сполучлива бременност. Съветвам ви да се доверие на интуицията си. Не всеки лекар, колкото и голямо светило да е за един е подходящ за вас. Лично аз си изпратих от "специалисти". Накрая, благодаря на Бог, открих моя човек.

# 676
  • Across the Multiverse
Момичета, много съжалявам за това, което сте преживели Sad
Преди 1.5-2 години, когато следях тук гинеколожките теми много изкъсо, установих, че битува именно такова всеобщо мнение- Георгиоски е мил, но неопитен, Мануелян е внимателна, с добра апаратура и отдадена (доколкото ѝ позволява натоварения график), а Татарова е сред малцината подходящи за следене на проблемна бременност ...

# 677
Не съм съгласна,че в Дева Мария е най-добрата неонатология,всички са около 20-30 години без никакъв опит,супер не любезни и през целия ми престой в болницата след секцио нямах търпение да си взема детето и никога да не ги виждам,единствено бях доволна от д-р Татарова и Светлина Николова.Нито сестрите бяха внимателни нито неонатоложките.

Общи условия

Активация на акаунт