УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 320
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Това са добри новини ! Супер !

# 31
  • Мнения: 209
Здравейте, искам да запиша час за преглед при Георгиоски, но едни познати ми казаха че в Девата не записвали часове отивам след 2:30ч. И чакам пък който е на смяна .... Също ми казаха че трябва да попълня и някаква декларация, че искам да раждам там... Моля някой запознат да ми обясни как се процедира Благодаря Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 410
Преди 6 г, ходих да попълня някакъв документ че ще раждам там, един месец по-рано с дата на термин и Т.н. но много неща сигурно се променили от тогава, но сега вече не мисля да ходя да раждам там а пък ми предстои след 6м

# 33
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Здравейте, искам да запиша час за преглед при Георгиоски, но едни познати ми казаха че в Девата не записвали часове отивам след 2:30ч. И чакам пък който е на смяна .... Също ми казаха че трябва да попълня и някаква декларация, че искам да раждам там... Моля някой запознат да ми обясни как се процедира Благодаря Simple Smile
Защо не си запазите час при него в Света София (ще може и по ЗК, ако искате)? Попълва се Заявление за раждане за желаещите да родят в Девата, на сайта им го има и се попълва онлайн. То е за улеснение, но и без него никой няма да ви върне (за Декларация чак не знам).

# 34
  • Мнения: 209
Здравейте, искам да запиша час за преглед при Георгиоски, но едни познати ми казаха че в Девата не записвали часове отивам след 2:30ч. И чакам пък който е на смяна .... Също ми казаха че трябва да попълня и някаква декларация, че искам да раждам там... Моля някой запознат да ми обясни как се процедира Благодаря Simple Smile
Защо не си запазите час при него в Света София (ще може и по ЗК, ако искате)? Попълва се Заявление за раждане за желаещите да родят в Девата, на сайта им го има и се попълва онлайн. То е за улеснение, но и без него никой няма да ви върне (за Декларация чак не знам).

Защото Света София ми идва далечко и колата ми друса доста и Девата ми е по-близко.... А направление мисля че не мога да си взема, защото имам избран следящ доктор Simple Smile А в Девата става ли със записване на час или просто отивам и чакаам

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 825
ако искате звъннете и питайте кога е Георгиоски на смяна и отидете когато е той щом държите на него Simple Smile

# 36
  • Мнения: 140
Здравейте, искам да запиша час за преглед при Георгиоски, но едни познати ми казаха че в Девата не записвали часове отивам след 2:30ч. И чакам пък който е на смяна .... Също ми казаха че трябва да попълня и някаква декларация, че искам да раждам там... Моля някой запознат да ми обясни как се процедира Благодаря Simple Smile
Защо не си запазите час при него в Света София (ще може и по ЗК, ако искате)? Попълва се Заявление за раждане за желаещите да родят в Девата, на сайта им го има и се попълва онлайн. То е за улеснение, но и без него никой няма да ви върне (за Декларация чак не знам).

Защото Света София ми идва далечко и колата ми друса доста и Девата ми е по-близко.... А направление мисля че не мога да си взема, защото имам избран следящ доктор Simple Smile А в Девата става ли със записване на час или просто отивам и чакаам
Принципно, ако сте решила да раждате при Георгиоски и искате той да ви следи бременността до края, може да идете при личния си лекар и да си вземете направление за преизбор на специалист за ЖК. После с това направление може да идете и да се запишете при др Георгиоски, в Света София. Той там гледа ЖК по каса. В Девата прегледите ще ви бъдат платени. Иначе в Девата става и със записан час, аз лично съм записвала, но се чака, особено ако има някое раждане в отделението.

# 37
  • Мнения: 59
Някой има ли впечатления за д-р Ангелов , който идва от Ямбол ? Засега него съм си избрала ..

# 38
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
В болницата извършва ли се отстраняване на полип от шийката на матката?

# 39
  • Мнения: 140
В болницата извършва ли се отстраняване на полип от шийката на матката?

Да, д-р Хубчев е човекът Wink

# 40
  • Мнения: 138
Какво ви е мнението за акушерките в ДМ? В сайта си не са си посочили поименно и със снимка, освен на старшата. Добри ли са? Може ли да препоръчате такава?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Какво ви е мнението за акушерките в ДМ? В сайта си не са си посочили поименно и със снимка, освен на старшата. Добри ли са? Може ли да препоръчате такава?
Мен ме изражда старшата Янка Ченешева, но и останалите са добри. Много внимателни и подкрепящи

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 449
При мен се падна ак. Кръстева - прекрасна е, много ме подкрепяше и ми помагаше. Тя и д-р Ирмов са страхотен екип.

# 43
  • Мнения: 93
Всички акушерки са добри и тези в неонатологията и тези от родилно. Пазя прекрасни спомени от тях Simple Smile

# 44
  • Мнения: 302
Здравейте, днес бях на отворени врати на родилното в Дева Мария. Налага ми се секцио по медицински причини. Днес разбрах, че секцио, независимо дали по желание или не задължително е с избор на екип. Преди 3 месеца позната роди секцио по медицински причини и плати само 300лв. Промяна ли има? Може ли някой раждал със секцио да сподели?

Общи условия

Активация на акаунт