Професионални серии за коса - тема 120

  • 77 830
  • 762
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ей страхотни сте.Сега ще ги разгледам и ще поръчам.А през това време да спра останалите продукти съдържащи протеин ,нали?

# 691
  • Мнения: 939
Отговориха ми,има шампоан 35 лева,балсам 36 лева
На тази цена не ли по добре Кресастаз да се вземе хидратиращата серия за суха коса.
Балсама на ДЖОЙКО ползвали ли сте или само шампоана?
Имам балсамът от Енцо,литър за 58 лв.Малко много ми се струва за 300 мл да искат 36 лв.Както и да е ползвам и маската и балсама и за моята чуплива коса са перфектни.

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 20:46 от tontoneva

# 692
  • Мнения: 4 740
Благодаря момичета... За мощността не се бях сетила, плоската четка на Филипс е 1000 вата, въртящи има доста марки, трябва да погледна ватовете.
Иначе и аз имам професионален сешоар, но така и не се научих да работя с него.. Има три степени на топлина и три на вентилатора и на най-ниската степен на вентилатора ще ми ''отнесе главата". Laughing Толкова е силен вентилатора и така ми раздухва косата, макар накрайника да е с тясна фуния накрая и пак не мога да работя с него... За сушене на корените е добре, но по дължините не мога да се справя с четката и това е... Яд ме е, че се изръсих толкова пари за него, а сега не мога да го ползвам както искам...

Между другото кръглите въртящи се четки могат ли да се ползват на режим без да се въртят или няма такава опция?

# 693
  • Мнения: 812

Между другото кръглите въртящи се четки могат ли да се ползват на режим без да се въртят или няма такава опция?

Могат. Аз така и не се справих с въртенето при дължина малко над кръста, та си я ползвам без въртене.
Когато одъртея и скъся косата ще си я оформям с нея Laughing

# 694
  • Мнения: 864
Отговориха ми,има шампоан 35 лева,балсам 36 лева
На тази цена не ли по добре Кресастаз да се вземе хидратиращата серия за суха коса.
Балсама на ДЖОЙКО ползвали ли сте или само шампоана?
Имам балсамът от Енцо,литър за 58 лв.Малко много ми се струва за 300 мл да искат 36 лв.Както и да е ползвам и маската и балсама и за моята чуплива коса са перфектни.


Хмм ами те повечето профи шампоани струват толкова за 250-300 мл, поне тези от висока класа. Най-ниската цена на оригинален джойко мойсчър за литър, която съм срещала е 35-6 евро, т.е. 58 лв е изключително малко и би ме усъмнило дали не е ...дето се вика менте Grinning Примерно в амазон.де много от профи шампоаните за литър не са оригинали и са с по 10-15 евро по-евтини поне, но ако ти си убедена, че е истински и ти действа добре, значи защо не. Аз не бих купила прекалено изгоден литров май, освен ако отзивите не са категорични. Grinning

Иначе да питам: намерих я аз ланзата (олиото) в размери 10, 50 и 100 мл. За 100 мл е 42-44 евро. Добре е, демек маалко по-скъпо от марокън, мислех, че ще е по-голяма цената. Понеже е протеиново бихте ли го препоръчали и на коса, която не се нуждае от силно напротеинчване?Или с други думи кой ефект е доминиращ: протеиновият или омекотяващият? Освен това им разгледах и другите продукти и съм доста заинтересована да пробвам синята хидратираща серия някой ден като ми свършат поне 2 маски. :Д

# 695
  • Някъде там
  • Мнения: 4 874
В олиото на ланза не се усеща протеин.
Омекотяващо и изглаждащо действие има.
Винаги ефекта с него е мека и подредена коса.
Използвам го отдавна.Още от самото начало когато го пуснаха в България.

Силно се интересувам от тази маска
Jungle Fever SCALP THERAPY TRIPLE ACTION MASK Маска за коса с тройно действие 250мл.Нанася ли се на скалпа?Добра ли е ?Достатъчно подхранваща ли е ?Омекотява ли дължините?

# 696
  • Мнения: X
При мен пък точно се усеща като протеиново, не знам дали е от кератина или косата ми просто не е така изтощена (не се боядисвам още), но ей така си виси в нас пълното шише (в размените е).

За разлика от него обаче съм много доволна от техния шампоан за обем и плътност, както и от балсама с манука, много са добри!

# 697
  • Някъде там
  • Мнения: 4 874
При голямата ми дъщеря,не боядисвана коса,олито съще се усеща омекотяващо и прави косата и невероятно гладка.
Не се боядисва,с много плътна и гъста коса е .В чудо се виждам с нейното косище.Тънък и е косъма,но е много гъста.
Вземи си малка опаковка за проба.Може при теб да е като при Shine и да не го харесаш.

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 11:31 от Fluttershy

# 698
  • Мнения: 3 819


Хмм ами те повечето профи шампоани струват толкова за 250-300 мл, поне тези от висока класа. Най-ниската цена на оригинален джойко мойсчър за литър, която съм срещала е 35-6 евро, т.е. 58 лв е изключително малко и би ме усъмнило дали не е ...дето се вика менте Grinning Примерно в амазон.де много от профи шампоаните за литър не са оригинали и са с по 10-15 евро по-евтини поне, но ако ти си убедена, че е истински и ти действа добре, значи защо не. Аз не бих купила прекалено изгоден литров май, освен ако отзивите не са категорични. Grinning


А как разбирате, че повечето големи опаковки на профи шампоаните в амазон.де не са оригинални?
Някакви външни белези или само заради цената?

# 699
  • Мнения: 864
Коментарите на хората със снимки на получената стока.  Поне коментиращите там са доста претенциозни и сравняват опаковки и етикети.  Всички керастас шампоани досега,  които съм проверила,  са били с различни/копирани менте опаковки и надписите на състава и тн са се различавали.  Хората там също говорят и за различен мирис и никой шампоан не е с преобладаващи 5 звезди както в сайтовете с оригинална стока,  а с 2-3 макс,  предимно от заблудени купувачи,  никога ползвали оригинален керастас или лореал или други подобни марки. Не знам за джойко,  но аз не бих си купила най-евтиното под средната цена на пазара по тези причини. 

# 700
  • София
  • Мнения: 6 475
Джойко в Ензо, понастоящем нотино е 100% оригинал, сравнявала съм с този на фризьорката ми от официален дистрибутор. Аз имам от малките опаковки, ако е от значение. Въобще от ензо всичко, което съм си поръчала за коса е било такова като от дистрибутора.

# 701
  • Мнения: 3 819
Ето един, който е 27 евро за литър.
https://www.amazon.de/Joico-Moisture-Recovery-Conditioner-trocke … 9c90-87fde92e897a

Той оригинален ли е или е менте?

При тези Керастас пък коментарите са еднакви, а цената е доста различна.

https://www.amazon.de/gp/product/B006MGR58Q/ref=ox_sc_act_title_ … 7DMC0Z5&psc=1
https://www.amazon.de/gp/product/B006MGR58Q/ref=ox_sc_act_title_ … M7981HO&psc=1

и при тези е същата работа - само цената им е различна

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 11:26 от My All

# 702
  • Варна
  • Мнения: 7 730
Всичко което съм вземала от Енцо е ок.От Парфимо също. Всичките ми Алтерни и повечето Керастази са от двата сайта. ДЖОЙКО също. Ланза ш и м са ми от HQ .

# 703
  • Мнения: 5 234
От прочетенето дотук реших да пробвам олио Ланза и маска Марокан с кафява капачка.
Остава да си избера хубав профи шампоан, много ви моля да ми препоръчате.

С къносана коса съм, средна дължина, тънка, цъфтяща; изправям я два пъти седмично; косъмът се разтяга, не се къса. Целта ми е да е гладка и мека, пригладена, да изглежда силна и здрава. Много ми допадна Маракеш за цъфтящи краища, Ш Марашеш Nourish и Маска Marrakesh Miracle , но свършват и ми трябват други хубави продукти.
Хубав ден!

# 704
  • Мнения: 3 545
Fifiana, Марокан с кафявата капачка е чудесна, но е силно хидратираща, а на теб ти трябва протеинов прдукт сега, щом ти се разтяга косата - например Терапист или Архитект на Керастас, Редкен Екстриим https://www.notino.bg/redken/?f=1-1-3959-4206

След седмица-две може да опиташ и хидратация с Марокана.

Общи условия

Активация на акаунт