Колко често оправяте леглото в спалнята?

  • 7 136
  • 203
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 760
Мнооооооооого рядко  Sunglasses

# 76
  • Мнения: 670
Всяка сутрин.

# 77
  • Мнения: 1 761
Никога  Party Освен ако изпъната завивка е оправяне? newsm78

В спалнята ми влизам само, за да ползвам леглото, гостите ми там не влизат, освен ако няма също да ползват въпросното легло...

Всъщност какъв е смисълът да се оправя леглото ако е в самостоятелна стая?


 Peace И аз се чудя каква е логиката. Леглото се е оправяло едно време, когато в една и съща стая се е спяло и живяло. Дори и не си опъвам завивката. Оправям леглото само като му сменям чаршафите.


Понеже и аз не си каня гостите в спалнята, не виждам никакъв смисъл да я "оправям".Имам много хубави чаршафи и завивка,подовата настилка е мокет.Там с обувки, с които се ходи навън никой не влиза,само редовно пускам прахослукачката и бърша праха.А и двамата с мъжа ми си имаме домашни дрехи,които носим само вкъщи,като искаме да седнем сядаме на дивана, не на спалнята.
Леглото ни е винаги готово да се мушнем в него.Не смятам да изкукуригвам и да играя ролята на луда домакиня с мания за чистене.

# 78
  • Мнения: 415
  Веднъж на ден,ама всеки ден Mr. Green
Peace
Ние спим с децата в една стая и тя е част от непрекъснатия трафик на играчки и какво ли не из цялата къща... Joy

# 79
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Принципно половинката го оправя  Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 3 421
 Мъжа ми го оправя всяка сутрин, дори да закъснява няма да си остави леглото неоправено.
 

# 81
  • Мнения: 680
всяка сутрин!

# 82
  • София
  • Мнения: 2 100
 всяка сутрин- мъжа ми го оправя! Laughing

# 83
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Хм..аз ако искам да правя нещо..няма да ми пречат завивките, още повече пък това, че е постлано Mr. Green

А иначе по темата, всяка сутрин си оправям леглото...немога да го търпя разхвърляно. Naughty
тъй тъй с пълна сила и за мен е така  Peace

# 84
  • Мнения: 2 040
Всяка сутрин ...  Peace
Не ни пречат нито завивки, нито пък наличието на спалня .. всяко легло върши работа, а може и да не е легло ...  Grinning

# 85
  • Мнения: 3 092
Оправям си леглото всяка сутрин.Иначе ме вбесява! #Cussing out

# 86
  • Мнения: 4 546
оправям го събота и неделя. през седмицата -мъжо. на мен лично въобще не ми пречи, ако не е оправено, но мъжо го дразни. не го оправяме, ако сме взели следобедна дрямка само.

# 87
  • Мнения: 328
Суеверна съм!Ако не оправя леглата сутрин не ми върви през деня!

# 88
  • Мнения: 1 446
Понеже излизам по рано от съпруга ми за работа , всеки ден той оправя безупречно леглото. Сгъва завивките , прибира ги и я постила с покривка.

# 89
  • Мнения: 1 100
Всяка сутрин, въпрос на елементарна подреденост.

Общи условия

Активация на акаунт