Elevit – за здравословното развитие на Вашето бебе още от зачеването

  • 11 881
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Бременна съм след инвитро в 10г.с.пия витамини elevit  от 4мес.много съм доволна.имат всичко необходимо за бебо и за мен:)

# 31
  • Мнения: 58
Пих фолиева киселина още когато започнахме опити за забременяване, че и преди това. Когато забременях пих витамини за бременни само първите 2 месеца, след това моя доктор беше на мнение, че е по-добре да се храня здравословно и от там да набавям необходимите витамини и минерали.

# 32
  • София
  • Мнения: 561
Започнах да пия фолиева к-на малко след като разбрах че съм бременна.

# 33
  • Мнения: 34
Фолиева киселина, йод и желязо.

# 34
  • Мнения: 5
Важно е да се пият витамини за да си набавим необходимите микро нутриенти.

# 35
  • Мнения: 39 393
По време на моите три бременности пиех допълнително витамини и фолиева киселина.

# 36
  • Мнения: 1 186
Приемам фолиева киселина преди забременяване, опитвам се да ям повече плодове и зеленчуци в сурово състояние.

# 37
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Много плодове и заленчуци, както и ежедневно прием на ФК и Мултивитамини

# 38
  • Мнения: 277
Пия Елевит и се храня що годе здравословно.

# 39
  • Мнения: 1 327
В 14 г.с съм до сега никой не ми изписа витамини освен фолиева киселина.Днес бях на преглед и едно АГ ми препоръча точно тези витамини.Ня бях ги чувала досега .Замислям се да започна техния прием ,понеже ми падна хемоглобина ,а пък желязото ми е ок .Точно затова ми ги препоръча.

# 40
  • Мнения: 311
пиех витамини + допълнително желязо и фолиева киселина

# 41
  • Мнения: 16
Храненето при зачеване

Ако се опитвате да забременеете, е важно да поддържате здравословна и добре балансирана диета, осигуряваща на Вашия организъм жизненоважните хранителни вещества, от които той се нуждае за здравословна бременност.



Как да се храните здравословно и балансирано преди зачеването, по време на бременността и в периода на кърмене?
Кои са основните витамини и минерали, които са жизненоважни за здравословно развитие на бебето?
Какви са дневни нужди на организма от фолиева киселина, йод и желязо при бременност?


Отговорите на тези и други често задавани въпроси относно храненето преди зачеване, през бременността и в периода на кърмене можете да прочетете ТУК.


# 42
  • София
  • Мнения: 3 098
Много интересна и полезна статия. Благодаря.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 669
Храня се здравословно, като съм намалила максимално т.нар. джънк фууд, безалкохолни и т.н. Очаквам скоро да забременея и приемам фолиева киселина мета форма и различни антиоксиданти по препоръка от АГ.

# 44
  • Мнения: 83
Да, приемам фолиева киселина, витамини Д и Б12.  Старая се менюто ми да е богато на сезонни плодове и зеленчуци. За радост, роднини ни набавят домашно отгледани такива.

Общи условия

Активация на акаунт