В кой регион на България ще ми препоръчате да си купя вила?

  • 5 439
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Да, община Ловеч е Simple Smile
Аз имах в предвид и селата около В.Търово. Но и самият град е красив и си има всичко необходимо за нормален живот. Обаче климатът е ... кучи студ през зимата и адска жега през лятото.

# 31
  • Мнения: 4 992
Аааа, изненада ме Simple Smile Климатът в Търново е най-мекият от всички места, на които съм живяла или ходила за по-дълго време. Лятото е жега, но зимата си е съвсем поносимо. Малко е претъпкано, поне има всякакви магазини, развлечения, училища и пр., че и много места да отскачаш за кратка почивка.

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ами на мен така ми изглежда Blush И аз живеях известно време там. Никак не е мек климат, рязко континетален - горещо лято и студена зима. Но мястото е много приятно. Харесва ми и Арбанаси. Обаче там цените на къщите, ако изобщо нещо се продава, са резачка. Много от имотите в региона са изкупени от англичани и ирландци, което допълнително вдигна цените на имотите там.

# 33
  • Мнения: 158
Здравейте!Живеем в Бургас.Но много ни харесва да почиваме във Велинград.Дали някой знае в околността може ли да се намери малка вила? Далеко е ог Бургас,но природата много ни впечатли там.

Общи условия

Активация на акаунт