ЛОНДОН - 10

  • 62 708
  • 729
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти, аз реших също да ползвам автобуса до Виктория и после там ще ме чакат децата.

# 166
  • Мнения: 1 454
Благодаря ти, аз реших също да ползвам автобуса до Виктория и после там ще ме чакат децата.
Супер и мен ме чакаше дъщерята, направо си отдъхнах , като я видях😂😂😂

# 167
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Помощ мили съфорумки(и съфорумци).Сестра ми живее от почти 5 години в Лондон и постоянно ни кани на гости и аз най-накрая се реших да взема ММ и по Коледа да отидем.Обаче съм тотално объркана,най-вече със самолетните билети.Дали сега е удачно да ги закупим?По-добре ли е двупосочен?Може ли на точно определени дати ?С кой превозвач ще ми излезе най-евтино?Никога не съм летяла(нито запазвала билети), а ММ ме натовари с тая задача и аз се чувствам като в небрано лозе.И още нещо-понеже неистово се страхувам само от мислълта за летене стигайки вече до самолета има ли нещо,което ще ме отпусне да не получа паник атака(страдам от клаустрофобия и понякога се случва да правя паник атаки,обикновено излизайки на въздух всичко се оправя,но в самолет няма да има къде да изляза)...

# 168
  • Мнения: 3 915
Купени 2м. по-рано билетите ни с уизеър, двуосочни, бяха 115лв. общо за двамата. По Коледа вероятно ще са по-скъпи.

# 169
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
С кой превозвач ще излезе най-евтино, ще разберете като проверите с конкретни параметри - дати, брой пътуващ и т.н. Към днешна дата направление София -Лондон на 22/12/2018 с Ryanair е между 29 евро и 123 евро, в зависимост от часа на полета. Връщане със същата компания преди НГ дава най-ниска цена от около 72 на човек.
Нaправете симулации в сайтовете на Ryanair, Easyjet, Wizzair!
След като сестра Ви живее в Лондон от 5 години, сигурно е наясно с покупката на самолетни билети - нека Ви помогне, ако се опасявате от грешки!

# 170
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
А,те пътуват основно с кола-3-ма шофьори са и им е по-лесно,евтино и удобно да дойдат до Бг с колата,но ще я питам,въпреки че доколкото знам тя ако лети със самолет винаги в последния момент си взима билет.Благодаря.

# 171
  • Мнения: 1 454
Елислава, идете в някоя туристическа агенция, предлагат тази услуга.Обяснете им какво искате , ще Ви помогнат със закупуване на билетите.Питайте подробно за всичко.Следващия път сама ще се справите, приятно пътуване!

# 172
  • София
  • Мнения: 2 296
Елислава, 59,66€ двупосочно на човек с Райънеър е следния вариант, ако ви устойват датите:
Sofia до Лондон Станстед
пон 24-ти дек 12:10 - 13:30 FR 9962
    1 x цена Adult Standard
    12,99 €
Лондон Станстед до Sofia
пон 31-ви дек 06:35 - 11:45 FR 9961
    1 x цена Adult Standard
    34,67 €
Приоритет и 2 чанти ръчен багаж
  2 х Приоритет и 2 чанти ръчен багаж - 12,00 €

# 173
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Много ви благодаря,момичета.Датите,които съм избрала са 26.12 заминаване и между 4 и 6.01. връщане,според зависи.

# 174
  • Мнения: 72
А дали в рамките на един ден могат да се посетят Мадам Тюсо, Окото и Аквариума.

Може, без проблем особено, ако не е в уикенд.

Благодаря. Май се очертава да е точно през уикенда. Ще гостуваме на детето в Саутхямптън, учи там и искаме за един ден да прескочим до Лондон.

# 175
  • Мнения: 72
А дали в рамките на един ден могат да се посетят Мадам Тюсо, Окото и Аквариума.

може, но предвидете чакане на опашки и започнете първия още с отварянето Simple Smile

Благодаря. А колко време отнема разглеждането на Мадам Тюсо и колко за Аквариума. И за трите ли трябва предварително да записваме час.

# 176
  • Мнения: 1 454
JPJ тазходете се по Трафалгар, полюбувайте се на Лондон от двете страни на Темза, пешеходно, посетете Националната галерия, вход свободен.Няма смисъл от Мадам Тюсо, скъпо, скъпо, тъпо, огромни опашки, ако имаше някой да ми каже не бих отишла.По-добре Тейт модерн, на Саут банк, южния бряг на Темза, и кафе на брега или бира😂.Редактирам, Тейт модерн е музейя на модерното изкуство, стана ми любим, невероятни изпълнения има, входа е свободен, опашки няма, отсреща е кафето и пъбовете.

# 177
  • Мнения: 204
А дали в рамките на един ден могат да се посетят Мадам Тюсо, Окото и Аквариума.

може, но предвидете чакане на опашки и започнете първия още с отварянето Simple Smile

Благодаря. А колко време отнема разглеждането на Мадам Тюсо и колко за Аквариума. И за трите ли трябва предварително да записваме час.
Не трябва предварително записан час. В аквариумът не сме влизали, за Тюсо ни отне близо 3 - 4 часа - но се снимахме с всички! А и имайте предвид, че за кралските семейства се чака около 10 - 15 мин на опашка, за да се снимате.

# 178
  • Мнения: 1 678
Дъщеря ми(на почти 13г.) се запали по Хари Потър и иска в Лондон за РД, който е февруари Та сега почнах да чета темата. Може би ще го оставим за пролетната ваканция, че не знам времето колко ще е подходящо, пък и ще имаме по-малко време. Може ли някой да каже по-точно какво и къде се гледа. Четох за тур по стъпките на Хари Потър, но цената е висока. Благодаря предварително.

# 179
  • София
  • Мнения: 754
По-напред писах за Leadenhall Market - "Диагонали" във филмите  филмите за Хари Потър; разбира се, задължителен е перон 9 и 3/4 на гарата Кингс Крос и магазинът до него (https://www.kingscross.co.uk/harry-potters-platform-9-34). Вероятно обиколката, която си струва, е тази на студиото, където са снимани филмите, с истинските декори и така нататък - https://www.wbstudiotour.co.uk/, - но разбира се, струва доста. 

Общи условия

Активация на акаунт