ЛОНДОН - 10

  • 62 702
  • 729
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 15 220
Аз гледах клипчета в youtube, за да избера дали да се качим през деня или вечерта. Избрах да бъде през деня. По залез е почти идеалната възможност, но не и съвсем по тъмно, като че ли.

# 211
  • Мнения: 13 188
Окото е по-добре през деня, а през нощта The Shard предлага страхотни гледки.

# 212
  • Мнения: 201
Привет Simple Smile
И ние решихме да направим разходка до Лондон Simple Smile
Моля ви за препоръки за хотел или местенце от airbnb, където можем да отседнем за 4 дни. Иска ми се да не е много скъпо, но и да не е супер далеч от центъра Smile
Много искам, знам, но ще се радвам да ми дадете идеи и предложения Simple Smile

Благодаря!
Поздрави!

# 213
  • Мнения: 847
Привет Simple Smile
И ние решихме да направим разходка до Лондон Simple Smile
Моля ви за препоръки за хотел или местенце от airbnb, където можем да отседнем за 4 дни. Иска ми се да не е много скъпо, но и да не е супер далеч от центъра Smile
Много искам, знам, но ще се радвам да ми дадете идеи и предложения Simple Smile

Благодаря!
Поздрави!
Намерихте ли хотелче?Някой в момента в Лондон,да каже постоянно ли вали?

# 214
  • Мнения: 14 418
Не,в Лондон не вали постоянно-въпрос на късмет!

# 215
  • Мнения: 1 678
И аз с молба за апартамент/хотел. Ще сме 2+1 дете на 13 г.

# 216
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Много взеха да ме притесняват тези хотели.И ние търсим, въпреки,че плануваме пътуването си чак за пролетта живи и здрави.
Моля споделете, тези които сте отсядали в приемливи условия.
Приятел, обиколил целия свят онзи ден ми отсече, " В Лондон са най-кофти хотелите в света". Рзбирам,че е въпрос на гледна точка, но какво ли не си представих Simple Smile

# 217
  • Мнения: 847
Ето в тази верига сме отсядали и горещо го препоръчвам,за моите дати обаче е зает!
https://www.motel-one.com/en/hotels/london/hotel-london-tower-hill/

# 218
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Привет Simple Smile
И ние решихме да направим разходка до Лондон Simple Smile
Моля ви за препоръки за хотел или местенце от airbnb, където можем да отседнем за 4 дни. Иска ми се да не е много скъпо, но и да не е супер далеч от центъра Smile
Много искам, знам, но ще се радвам да ми дадете идеи и предложения Simple Smile

Благодаря!
Поздрави!
Намерихте ли хотелче?Някой в момента в Лондон,да каже постоянно ли вали?

и да вали е за кратко и изобщо не пречи да се разхождате Simple Smile тук не вали като в България, по-скоро пръска Simple Smile

# 219
  • Мнения: 221
Здравейте, по повод хотелите. Ние се върнахме миналата седмица и бяхме отседнали в този хостел https://www.yha.org.uk/hostel/yha-london-central?utm_source=goog … ign=google-places
Резервирах през букинг и ни излезе 316 паунда за 4човека, 4нощувки. Резервирах четворна стая с баня и тоалетна към стаята. Хостелчето е много приятно,беше чистичко и топло, стаята се почистваше всеки ден. Единствения недостатък беше че е лееко тясно за 4души,но ние така или иначе се прибирахме само за да спим така че беше  ок.Много добро и удобно разположение, има опция за закуска както и да се остави багаж преди или след напускане на стаята ако е необходимо. Надявам се да съм била полезна, ако някой го интересува още нещо съм насреща

# 220
  • Мнения: 1 476
Купила съм билети за пролетта и започвам с планирането. Да ви подскажа, че Kellogg's имат оферти на кутиите със закуски - Grown-ups go free. С детски билет влиза и възрастен. Изгодно е и ние ще се възползваме най-малкото за Окото...

# 221
  • Мнения: 201
Все още търся Anguished....търся хотел, в airbnb или при приятели на сладки приказки вечер Simple Smile ...нещичко, но да е по-в центъра....скоро приятели се завърнаха от Лондон и споделиха за своя хотел, хубав е, но е на час и половина от центъра, което ми се струва много - всеки ден по три часа път Dizzy Face

Много бих се радвала, ако някоя мама, живееща в Лондон подаде отзив или препоръка за хубава квартира или ако тя самата отдава такава за 4 нощувки...много ще се радвам на българи домакини, с които вярвам имаме доста неща да си кажем Simple Smile

И така...все още чета, смятам, но все още без видими резултати Yum

# 222
  • Мнения: 1 476
Все още търся Anguished....търся хотел, в airbnb или при приятели на сладки приказки вечер Simple Smile ...нещичко, но да е по-в центъра....скоро приятели се завърнаха от Лондон и споделиха за своя хотел, хубав е, но е на час и половина от центъра, което ми се струва много - всеки ден по три часа път Dizzy Face

Много бих се радвала, ако някоя мама, живееща в Лондон подаде отзив или препоръка за хубава квартира или ако тя самата отдава такава за 4 нощувки...много ще се радвам на българи домакини, с които вярвам имаме доста неща да си кажем Simple Smile

И така...все още чета, смятам, но все още без видими резултати Yum

И аз търся нещо по-бюджетно за четирима, но удрям на камък. Свестните хотели са много скъпи, а евтините - отвратителни Simple Smile Все ми се иска нещо по средата. Отсядала съм в хотели на Travelodge на различни места в Англия и Шотландия, но не съм била в техен хотел в Лондон. Принципно ги препоръчвам, макар че последния път не разбрах какво се случи с плащането и дали не ми взеха два пъти сумата...

# 223
  • Мнения: 167
На Travelodge са хубави хотелите. Поне този, в който бяхме миналата година.

# 224
  • Мнения: 1 476
На Travelodge са хубави хотелите. Поне този, в който бяхме миналата година.
В някой от лондонските ли сте били? Моля за отзиви...

Общи условия

Активация на акаунт