Лидл 117 - Юлска тема

  • 91 795
  • 883
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Благодаря за темата!
В брошурата за тази седмица не виждам ел. пила за пети?!


Тя май беше миналата седмица.

Гергано моме, връщам се от К тъкмо...там са намалени оригиналните ел.пили. ....защо не видиш там? 😊
Дали на 30 лв бяха...щях да снимам, но си викам тя Гери ще е намерила вече...няма мен да чака Joy

Не съм още представи си Joy  Замотах се нещо, трябва да се организирам. Сега ще видя брошурата на К.

# 31
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Хубав ли е насипният боб? Пише, че е полски.
Аз веднъж взех и повече няма да взема.
От кой боб сте доволни?

# 32
  • Мнения: 2 681
Не видях някой да похвали нарязания свински врат от брошурата... аз ли съм пропуснала или не е за хвалене? Grinning
 
Ако е суровия - редовно го хапваме, доволни сме в къщи.
Пека го на скара или на фурна, предварително маринован.

# 33
  • Мнения: X
Аз харесвам боба Родна стряха. Още повече харесвам тоя в консерва, запържвам лучец, наденичка, червен пипер, изсипвам 2консерви и готово Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 606
Благодаря за темата!
И аз ще погледна роклите, добре изглеждат в брошурата.
От Лидълския боб харесвахме един дребен, в пакети по 1 кг, но скоро не съм купувала и не знам дали го има. Харесваме и шарения, насипен боб.

# 35
  • Мнения: 5 035
От тази брошура ще уважа само промоцията на маскарпонето от петък.
Ще погледна късите дамски панталонки колко са къси, но предвид това че са 100% лен, май доста ще се мачкат.Трябват ми едни за вкъщи.

Къде пише, че ще е намалено, в брошурата не го намирам.

# 36
  • софия
  • Мнения: 25 193
Рикота ще бъде намалена, не маскарпонето. На последната страница.

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 23
Здравейте, кой е кремът  с лешници, който препоръчвате тук в темата, че не успях да намеря снимка

# 38
  • софия
  • Мнения: 25 193
Днес съм на смяна  Mr. Green
Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 20 085
Аз се чудя за зехтина на Тета от четвъртък. Имам още една бутилка от деликатния на Коста Доро, после едно Чирио ме чака за проба, но, какво пък, няма лошо да има повечко Simple Smile))

# 40
  • Мнения: 1 427
Честита нова тема.

Аз също не съм доволна от насипния боб. Ядем боб един път в годината, похвали ни го приятел ... Варих го повече от три часа, а каза че се сварявал бързо. Е, подведох се и така и не си хапнахме боб.
Ще пробвам някога и този родна стряха, които препоръчвате, а в буркан само един вид ли е?

И аз съм си набелязала рикотата от петък, че цената е добра.
Също така ще си взема и ръкавици за тренировки в четвъртък.

Аз ходя 2 - 3 пъти седмично в лидл, защото е на 10 минути от нас, а и на 10 минути от офиса ми. Изобщо наблизо винаги имам лидл и ако нещо липсва в един го намирам в друг.

# 41
  • Мнения: 68 345
Аз се чудя за зехтина на Тета от четвъртък. Имам още една бутилка от деликатния на Коста Доро, после едно Чирио ме чака за проба, но, какво пък, няма лошо да има повечко Simple Smile))

От петък, от петък е... 😊

И аз имам цяла тенекия, но той се върви...

# 42
  • Мнения: 507
Зехтинът от петък нагарча ли? Веднъж взех един горчив и от тогава не смея да купувам.

# 43
  • Мнения: 68 345
Не горчи...на мен ми горчи другата им марка..примадонна нещо си беше. Този е промиерина нещо си. Сори че не съм екзактна в наименованията.

# 44
  • Мнения: 68 345
Аз пак за пилите за пети...да ви попиля

В брошурата на К на Шол е на 41.99лв. Тази


Обаче на място имаше и два други вида...явно базови..на 30 лв. Не знам защо ги няма тях в брошурата.

Общи условия

Активация на акаунт