Приеха ме!!!

  • 1 774
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
честито!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 959
...Стискайте палци сега да ми излезе бързо МВВ - то и най-накрая да се оправят нещата...
Честито и от мен, Мимката! Hug
Приятно изкарване в БГ. Да не ни забравиш после и с др. добри новини.  Heart Eyes А за палците, иска ли питане. Ще ги стискаме, разбира се! Peace

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 newsm10  love001 newsm44 smile3501 smile3501 smile3501, Мимка
а3 ка3ах ли ти Naughty Hug....сега и всичко друго ще се нареди...до кога си в Родината? щото ние си отиваме на 11 и ще седим до 23....дай да си направим един трефффф Party

# 18
  • Мнения: 1 493
Честито !   Hug  bouquet Party

# 19
  • Мнения: 7 430


Ехееее....каква музикална форумка си имаме Heart Eyes

Браво Мимката - много се радвам, но аз и не съм се съмнявала в обратното - сега ти пожелавам да почиваш повечко и скоро да ни зарадваш и с някоя по-хубава новина.

Стискам палци всичко да е наред Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 194
чудесна новина! честито!  bouquetОт тук нататък само хубави неща!

# 21
  • Мнения: 2 804
Честито и от мен!!!!!! Много успехи ти пожелавам и приятна ваканция!   bouquet Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТОООО   bouquet
страхотна новина, много успехи и весело изкарване с мъжете в БГ  Hug

# 23
  • Мнения: 5 475
Честито!
Много бъдещи успехи !


  bouquet

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Честито!

Голямото учене ти предстои....С успехи всяко препятствие да покоряваш..../ най -вече с манталитета на състудентите..../   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 854
Мимка, честито!Пожелавам ти да излезе по бьрзо студентската виза, да имаш леко и приятно следване и успешно дипломиране!

# 26
  • Мнения: 3 394
я гледай ти какви хубави новини от теб, особено след скорошните трудности Hug Видя ли-след лошото винаги идва хубаво Heart Eyes

Аз сега след последните харчове се нядавам на тото, понеже снощи сънувах въшшшшшшшшшшшшшшшшкиииииииииииииииииии Mr. Green Mr. Green Mr. GreenИ то големи,че се събудих и разръчках мъжо да ми проверява главата в 2 сутринта Mr. Green Толкоз големи бяха Twisted Evil

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мимката, това е страхотна новина! Grinning
браво, честито  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Честито,..колежке!  Party
Успех и.... не забравяй, че бебетата носят късмет  Wink

# 29
  • Мнения: 1 363
Честито Мимка, успешно учене.

Мимка, в какво се състоя изпита и на какъв език ще я учиш педагогиката.
Колко години отнема квалифицирането?

ПС, ама то и бебе ли има на път? Аз съвсем съм изпуснала клюките. Ако е така- ЧЕСТИТООО!  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 17:45 от miravmbd

Общи условия

Активация на акаунт