Модни консултации -34

  • 75 392
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 443
Здравейте , търся си точно такива обувчици , на височина около 7-8 см макс , голям хит са в момента според мен, а и аз се влюбих в тях , виждали ли сте ги във някой физически или онлайн магазин ?

 

Миналата седмица мисля, че мярнах подобни в Paolo Botticelli.

# 31
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 646
Тили, полата е на Ladybug. Имат страничка във фб. Бях я взела за бала на дъщеря ми, но остана като вариант за сватбата Simple Smile

# 32
  • Мнения: 6 713
Здравейте Grinning, къде могат да се намерят в София банските на Галя /от балет Сатен/, марката обаче не разбрах коя е, само ги мярнах в предаването На кафе, което гледам веднъж годишно, ама този път се заинтригувах Joy? Благодаря! Hug

# 33
  • Мнения: 7 848
В Базар и Олх мернах такива с фламинго. Виж и в Зара, те не са на Галя, а и са с малки фигури фламинго.
А да, и в някаква Асоновградска фирма.
ПП бих потърсила профилите и в Инстаграм, и ФБ   и бих я попитала.
Ето какво открих, но е във Варна:
https://momichetata.com/article/kod-moda-magazin-the-code-vv-varna.html

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 16:11 от Билян@

# 34
  • Мнения: 4 740
Момичета, как решавате "проблема" с по-широките ризки (тези, които са външни и падат свободно)? Носите ги вътре в панталон/пола или им слагате някакво коланче? Или просто си ги носите така широки и свободни?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря за новата тема Simple Smile Да, за съжаление, имам склонност към необмислени покупки. Дрехи, бижута, които никога не съм носила и така си стоят в гардероба. Или пък купя си нещо и го нося един път и край. Напоследък доста врехи продадох в Shedd

И при мен е същото, само дето с това приложение така и не се споразумях, в смисъл, че нямам и една успешна продажба от него.
Веднага се сещам за няколко рокли, които съм обличала по веднъж, една, която не съм изобщо и едва ли някога ще ѝ дойде времето, два чифта обувки и два чифта боти.

# 36
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Момичета, от къде мога да купя такъв пухкав сладур,

https://ae01.alicdn.com/kf/UTB8Al3zfn_IXKJkSalUq6yBzVXa1.jpg

 без алиекспрес вече поръчах от там и доставката ми е 3 долара а самото нещо е 5 та не ми се дават още толкова, а в последния момент се оказа че трябва да  взимам още едно в бял цвят, или слонова кост може и да не е чисто снежно бяло и да е на разумна цена, разбира се.

# 37
  • Мнения: 1 925
Зсравейте 😀едно бързо питане кой цвят от гуменките си отива най много с тези два гащеризона???





# 38
  • София
  • Мнения: 6 470
И с трите чифта си ходи, но аз съм за вторите като най-универсални.

За широките ризи, аз си ги нося широки без колани, или със загащване, но не на всеки модел панталон/ пола се получава.

# 39
  • USA
  • Мнения: 675
Отговорих с "Рядко". Вече купувам по малко дрехи и обувки и трябва да са ми супер удобни, така шансът да ги нося е по-голям.

nelly13, като че ли вторите и третите.

# 40
  • Мнения: 2 380
Здравейте!!Имам въпрос малко извън темата  Grinning има ли сутиени без презрамки и без гръб ,защото си взех един потник с гол гръб и искам да не се вижда нищо от сутиена. baby_neutral
Има силиконови сутиени. Те са с определен живот. Моят е 100 залепвания. Подходящ е и когато бюстът е малък. Има в различни цветове.
Но не мога да ти кажа откъде да купиш такъв. Моят е поне на 10 години. Не е мръднал.
Другият вариант, ако бюста позволява, е да сложиш силиконови капачки само на зърната / моите са от Джъмбо /. Тук цветовете са два - светъл и тъмен / за лятото /.

# 41
  • Мнения: 2 184
Момичета, от къде мога да купя такъв пухкав сладур,

https://ae01.alicdn.com/kf/UTB8Al3zfn_IXKJkSalUq6yBzVXa1.jpg

 без алиекспрес вече поръчах от там и доставката ми е 3 долара а самото нещо е 5 та не ми се дават още толкова, а в последния момент се оказа че трябва да  взимам още едно в бял цвят, или слонова кост може и да не е чисто снежно бяло и да е на разумна цена, разбира се.

Защо не пробваш да си го направиш ?

# 42
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Момичета, от къде мога да купя такъв пухкав сладур,

https://ae01.alicdn.com/kf/UTB8Al3zfn_IXKJkSalUq6yBzVXa1.jpg

 без алиекспрес вече поръчах от там и доставката ми е 3 долара а самото нещо е 5 та не ми се дават още толкова, а в последния момент се оказа че трябва да  взимам още едно в бял цвят, или слонова кост може и да не е чисто снежно бяло и да е на разумна цена, разбира се.

Защо не пробваш да си го направиш ?

не е добра идея Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 2 512
Някой беше питал май в предишната тема, дали има сайтове, подобни на Polyvore  Grinning Намерих една статия в нета на тази тема и ето резултатът:
Shoplook.io
Trendme.net
Getwardrobe.com
Trendfortrend.com  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 925
Харесвате ли ги ???


Общи условия

Активация на акаунт