Модни консултации -34

  • 75 439
  • 731
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 135
http://daphne.bg/bg/product-view/6535.html
Момичета, кащво ще кажете за тази рокля, официалничка е, но става за по-непрентециозни банкети и Новогодишно парти примерно, нали?

# 646
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 560
За мен не е никак празнична. Не отговаря на описанието си и като цяло не ми харесва.

# 647
  • Мнения: 18 057
Роклите на Дафне отдавна вече не са нищо особено. 9 страници едни и същи кройки, една и съща ужасна материя, която подчертава всеки недостатък на тялото. Отдавна спрях да ги купувам

# 648
  • Мнения: 24 467
Пълна синтетика са, освен това.
Спешно имат нужда от нов моделиер.

# 649
  • София
  • Мнения: 2 388
Не ми харесва изобщо роклята на Дафне, освен това в предната част на деколтето изглежда като лигавник.

# 650
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За мен не е никак празнична. Не отговаря на описанието си и като цяло не ми харесва.
И аз мисля така.
Според моето скромно мнение  за ежеднвие е малко претурпана, за официална "евтинее"(не заради цената)
Фен съм на изчистените модели, за мен те са символ на елегантност.Добрата материя и изработка съъщо са ми важни.
Но това си е мое мнение и не ангажирам с него когото и да било.

Последна редакция: чт, 18 окт 2018, 09:23 от sl

# 651
  • София
  • Мнения: 2 404
Момичета, чудя се за тези обувки
Скрит текст:



Много ли са кичозни за ежедневие в офис? Нося предимно семпли тъмносини дънки+сако. Колебая се заради лъскавото нещо отпред, но бих могла да го преглътна, защото ми допада удобния ток и цвета.

# 652
  • Мнения: 24 467
 Ако има такива без металната тока, биха били чудесни, особено ако материята е естествен велур.

# 653
  • Мнения: 13 533
И на мен само токата не ми харесва, някоя по-изчистена и по-семпла евентуално, като махнем нея ми харесват много.

# 654
  • София
  • Мнения: 2 404
Естествен велур са. Чудя се колко здраво фиксират такива токи и дали има шанс да я махна, ако много ме дразни.

# 655
  • sofia
  • Мнения: 8 957
Как ще я махаш! Ще им се развали ефекта Wink Според мен са чудесен акцент на семпли дрехи.
Винаги трябва да има нещо "лъскавко", иначе е скучно.

# 656
  • Мнения: 5 480
Обувките за офис са ок.
Роклята не харесах и аз.

# 657
  • Мнения: 13 533
Simple Smile Аз не понасям златисти метални елементи по чанти и дрехи, това ако беше някакъв мат и аз бих ги грабнала

# 658
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 560
И аз не ги харесвам, но ако се свалят всички други бижута и се оставят като единствен акцент, за закачка, се преглъщат добре Simple Smile

# 659
  • sofia
  • Мнения: 8 957
На младини хич не харесвах лъскавко, но някак ми се промени вкуса и почна да ми харесва. С мярка, но ми харесва. Лъскави копчета на жилетка, някакви брошки, ей такива "закачки" почнаха да ме кефят.

Общи условия

Активация на акаунт