Каква история се крие зад ника/потребителското ви име?

  • 48 834
  • 463
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 15 490
Харесва ми самата думичка и как изглежда написана с главна буква.

Има една смешна история покрай моя ник.Колежки на дъщерята я питали как ми е ника във форума, щото им се похвалила с готвенето ми и да видели снимки, тя им казала,че е Тайна, те не разбрали и започнали да я молят да каже и,  че не може да е чак толкова голяма тайна.Двайсетина пъти им го казала и накрая пак си останали неразбрали кой ми е ника.

Последна редакция: сб, 07 юли 2018, 20:00 от Тайна

# 166
  • Мнения: 797
Здравейте. Бог не един път ми е спасявал живота, надарена съм със добра интуиция. След припадането ми ме заведоха с бърза помощ до Токуда. Там чувах как казваха че ако съм се забавила съм щяла да умра и не знаят как съм оцеляла, с ниски хормони, които аз приемам, с появила се анемия, с кр показатели на вс кръвни клетки под долна граница. Така че съм благодарна и всеки ден след това се опитвам да благодаря на Бог, че ме спаси!
И се опитвам да правя добрини, да бъда проводник на Божието Слово. Не винаги се получава. Откакто съм спасена пея в хора на църквата ни и чувствам Божието и на Ангелите присъствия понякога. Пожелавам ви го.

# 167
  • София
  • Мнения: 17 895
Като бебе са ме намерили изоставена в една нива със зряла ръж само по пелена и с 2 зарчета в ръката. Оттам rye, а q-то е за въпрос - защо в ръжта и има ли спасител там?
Интересна тема, ще следя. Много обичам истории на никове.

Чудила съм се защо ти викат грей, впрочем Laughing
Винаги ми е било интересно от къде идва твоят ник, хем и аз имам rye в своя, но не съм се усетила така да ги разбия. Историята естрахотна, не го сменяй : ))

Моят е ясно от къде идва, но се идентифицирам частично с героя. Ненавиждам повърхностни и лицемерни хора, имам съзерцателни наклонности. Винаги съм гледала да бъда искрена, но често съм се сблъсквала с обратното. Опитвала съм се понякога да покажа нередностите и несправедливостите, за да не залитне някой от близкото ми обкръжение в кофти посока, но с времето осъзнах, че не мога и не бива да спасявам хората/света. Затова и идентификацията е частична. Макар че все още имам остатъчни проблеми в тази област, но за мое добро се опитвам да ги преодолея. Когато това стане, може и да сменя ника.
Ще продължавам да изпитвам неприязън към лицемерието, но не желая да бъда спасител : )


# 168
  • Мнения: 2 515
Тайна, абсолютно е така Heart

Blagoslovena, не се опитвам да се заяждам, просто ми е интересно - очевидно на бог си много благодарна (поради незнайна за мен причина), а на лекарите, които са те спасили, не си ли?

# 169
  • Мнения: 2 004
Че то докторите какво са направили? Ако не е бил Бог...(шегичка)

# 170
  • България
  • Мнения: 6 270
Следя все повече теми из форума и срещам много интересни никове,зад които със сигурност се крие някоя очарователна история.Разкажете я ❤
Първоначално бях с името си,но после предпочетох малко повече анонимност и сега потребителското ми име е умалителното с което ме нарича ММ плюс датата ми на раждане.
Ако питаш за потребителското име (това, което не може да се променя)- използвала съм името на брат ми в женски род.
  Екранното ми име е на любима героиня от фентъзи поредицата "Колелото на времето".

# 171
  • Мнения: 797
Ужасни сте. Бог работи чрез хората както и злото. Край, енд, фин, конец.

# 172
  • Мнения: X
Интересна темичка Relaxed
Моят ник е от сериала Empire. Много ми харесва Cookie (Taraji P. Henson). Обичам и бисквитки, римува се и с моето име, и съм мама и така... Kissing

# 173
  • Мнения: 1 297
Ужасни сте. Бог работи чрез хората както и злото. Край, енд, фин, конец.
На аватара ти е злото, с тия дзъбки, предполагам.

# 174
  • Добрич
  • Мнения: 163
Една мнооого стара приятелка, още когато бяхме малки започна да ме нарича ''мармалад'', защото съм била много сладка. И от Мармалад съкратено остана Марма.

# 175
  • Мнения: 8 556
А аз след безкрайни опити да се регистрирам , затворих очи и произволно натиснах букви и цифри
И така с този ник успя да ме регистрира. Няма някаква особена история

# 176
  • Мнения: 3 777
Забавна тема,благодаря!
Лейди Рамкин е героиня на сър Пратчет. Здраво стъпила на земята дама, ще ми се да съм повече като нея.

# 177
  • Мнения: 797
Мента, грешиш. Просто не обичам да се закачат с мен особено ако и грам не ме познават Simple Smile
Иначе щях да ти кажа че ще те направя на мохито;)
И аз харесвам много Пратчет.

# 178
  • Мнения: 1 297
Мента, грешиш. Просто не обичам да се закачат с мен особено ако и грам не ме познават Simple Smile
Иначе щях да ти кажа че ще те направя на мохито;)
И аз харесвам много Пратчет.
Мхи, обичам да се закачам, особено на мохито. Ментата от мен.

# 179
  • Мнения: 5 134
Ха, колко интересна тема.

А моят обикновен скромен ник, противно на очакванията,  идва от началото на "Трагичната история за живота и смъртта на доктор Фауст", от Кристофър Марлоу.


     FAUSTUS. Was this the face that launch'd a thousand ships,
     And burnt the topless towers of Ilium—
     Sweet Helen, make me immortal with a kiss.—

Четях я когато се регистрирах, но и Helen, Хелена и Елена, бяха заети ...

Последна редакция: нд, 08 юли 2018, 00:17 от elenna

Общи условия

Активация на акаунт