Каква история се крие зад ника/потребителското ви име?

  • 48 856
  • 463
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: X
Чудех се какво да ми е новото екранно име, а обичам игрите на думи.
Обичам и котки, нищо, че съм кучкарка.
Бях видяла снимка на котката на една приятелка. Едната такава пищна, настръхнала, разкошна- направо Нейно Котешко Височество и я нарекох Хър Мяуджести. Реших, че ще ми носи добро настроение такъв ник и така...

# 92
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аз съм черен рак, демек сродна отровна душа.  Laughing

Ах, Уиш, надушила съм те - и аз съм рак. Само не знам кои са бели, кои - черни, ще ме осветлите ли?

Моят ник е песента на БТР, харесва ми самата песен + че съм рак, а те били подвластни на луната, казват.

# 93
  • Мнения: X
Белите са родените през първата половина на зодията. Тези, които са родени през втората половина, са черни. На 19 юли- чисто черен рак съм. Направо рак-мангал.

# 94
  • Мнения: 61
Аз съм се регистрирал със собственото си име. Вярно, имам някои пропуски в работата, определени проекти направо съм изпортил, но не се срамувам. Сътворил съм и много красиви неща.
А грешките ми вогоните ги поправят както могат Simple Smile

# 95
  • Мнения: 5 289
При моя ник няма голяма загадка, даже не знаех, че добавката "Лу" във форума по онова време била модерна. Smile

Преди сто години писах в чат с името Луси Лу, която много харесвам и на която прилича една от най-любимите ми приятелки. Тъй като друга любима (впоследствие) приятелка няколко пъти ме наричаше Лили Лу, се прекръстих в нейна чест. Не обичам да сменям никове, така си остана. Само го съкратих скоро, за да не ме наричат и реално Лили, както се случваше известно време.

# 96
# 97
  • Мнения: 36 197
никът ми показва отчайваща липса на фантазия, която все още не ме е сполетяла, за да го променя
идва от галеното име на дъщеря ми, когато беше бебе

# 98
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 537
е, аз история нямам. само настояще и бъдеще  Joy
моят ник е гордост. националността - също  hahaha

# 99
  • Мнения: 667
На мен никът ти ми навява асоциации за мано негра Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=HUb7-a6sS-c

# 100
  • Мнения: 36 197
а аз, покрай бонго-огнобския ник, се сещам винаги за тази песен:
https://www.youtube.com/watch?v=56LjFMfzAFk

# 101
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 537
питат за вашите никк-ове. другите ги оставете на мира Laughing
да ме сравнявате с тези красавци ... ами обиждате ме  hahaha

# 102
  • Мнения: 3 502
Никаква история се се крие зад ника ми, дори не помня вече защо съм се кръстила така. Simple Smile Пробвах десетки други варианти за име, но всичките се оказаха заети. Преди време щях да го сменям с името на любимия ми парфюм, но реших, че System Error ми подхожда идеално. Само понякога се стресирам, като го срещна в нета, и се чудя що пишат за мен. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 2 127
Белите са родените през първата половина на зодията. Тези, които са родени през втората половина, са черни. На 19 юли- чисто черен рак съм. Направо рак-мангал.
Офф: ще си честитим взаимно май Joy

# 104
  • Мнения: 61
При моя ник няма голяма загадка, даже не знаех, че добавката "Лу" във форума по онова време била модерна. Smile

Преди сто години писах в чат с името Луси Лу, която много харесвам и на която прилича една от най-любимите ми приятелки. Тъй като друга любима (впоследствие) приятелка няколко пъти ме наричаше Лили Лу, се прекръстих в нейна чест. Не обичам да сменям никове, така си остана. Само го съкратих скоро, за да не ме наричат и реално Лили, както се случваше известно време.

Ли Лу, актрисата не е ли Liu - Лиу?
Хареса ми ника ти, една любима певица е избрала това име за кучето си. Много красиво куче, впрочем. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт