Време е за ИКЕА! - Тема 25

  • 76 006
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 010
Питай банката си каква ти е картата.

# 61
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Здравейте! Някой знае ли може ли в румънската ИКЕА да се плаща с карта от бълг. банка
Защо да не може, стига да имате Мастър Кард или Виза. В Румъния винаги пазарувам с българска карта.

# 62
  • Мнения: 1 787
Здравейте! Заглеждам бюрата MICKE. Високи 75 см. До каква възраст биха били полезни за ученика. Няма ли да станат ниски в един момент?

Ние имаме бюро MALM, което е дори малко по-ниско - 73 см и си е много удобно дори даже и за възрастен. По-скоро трябва да ви притеснява малката работна площ на MICKE и липсата на достатъчно място за съхранение. И ние се чудихме много какво бюро да купим и в крайна сметка се спряхме на голямо, широко и удобно, което няма да се налага да сменяме след някоя и друга година.
Моята идея е да сложа две бюра едно до друго и така малко ще увеличат работната площ, но се чудя тази дълбочина от 50 см дали ще е достатъчна, без надстройката.

По-горе питаше за височината, не за ширината. Wink

За мен MICKE бюрото е малко. Само за първокласник става и то пак доста условно и ако няма нищо подредено върху него, освен един моливник. Чекмедженцето е твърде малко дори само за чертожните инструменти, фулмастрите, моливите и пластилина, за прибиране на тетрадки и учебници и дума не може да става на въпрос. С две думи, ако си взимате такова бюро, предвидете си допълнителни шкафове за всички тези неща и бюрото да е свободно наистина само за писане.

# 63
  • Мнения: 3 819
Имате ли грил тиган от Икеа ?
Имам нужда от нов и се колебая какъв да си взема.
Заглеждам  разни от вивре и тези от икеа и не знам на какъв да се спра.

# 64
  • Мнения: 10 685
Имате ли грил тиган от Икеа ?

Имам и съм доволна. За цената си е супер.
Имам и Икейски за палачинки, пак е ОК.

# 65
  • Мнения: 627
Здравейте, имам питане към поръчвалите от сайта на Икеа. Регистрирали ли сте карта Икеа Фемили и как ползвате в последствие натрупаните точки? С наложен платеж може ли да се плати и до колко дни е пристигнала доставката?

# 66
  • Мнения: 702
Здравейте, имам питане към поръчвалите от сайта на Икеа. Регистрирали ли сте карта Икеа Фемили и как ползвате в последствие натрупаните точки? С наложен платеж може ли да се плати и до колко дни е пристигнала доставката?


Те като се натрупат точки, които могат да бъдат разменени и да има отстъпка, се появява опция искаш ли да ги използваш с настоящата поръчка. Доставката варира, при мен са идвали за 4 раб.дни, идвали са и за 6. Аз само с наложен платеж поръчвам.

# 67
  • Мнения: 1 787
Момичета, искам да споделя очарованието си от BESTA серията. Сглобихме си всичко, много приятно съм впечатлена от размерите, формите и безбройните начини на конфигурация на модулите. В началото, когато струпахме всички кашони и кашончета по средата на дневната, за момент си помислих, че съм направила грешка да поръчам такива големи неща, имах чувството, че стаята ще се претрупа, обаче когато ги сглобихме, нещата си паснаха идеално и не само, че не се претрупа стаята от обзавеждане, ами изглежда още по-просторна и подредена, отколкото, когато беше празна. Така че един голям + от мен за серията, просто е страхотна за всяка една стая, не я пренебрегвайте, когато си планирате обзавеждането

# 68
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Аз пък съм разочарована от Икея. Как може да нямат наличности от гардеробите Пакс. От една седмица "гоня" големите рамки. Два пъти ми дава, че вече са налични, а като тръгна да поръчам, пак ми казва, че не са налични. Sad

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Момичета, искам да споделя очарованието си от BESTA серията. Сглобихме си всичко, много приятно съм впечатлена от размерите, формите и безбройните начини на конфигурация на модулите. В началото, когато струпахме всички кашони и кашончета по средата на дневната, за момент си помислих, че съм направила грешка да поръчам такива големи неща, имах чувството, че стаята ще се претрупа, обаче когато ги сглобихме, нещата си паснаха идеално и не само, че не се претрупа стаята от обзавеждане, ами изглежда още по-просторна и подредена, отколкото, когато беше празна. Така че един голям + от мен за серията, просто е страхотна за всяка една стая, не я пренебрегвайте, когато си планирате обзавеждането
Може ли снимка! Simple Smile

Момичета, аз понеже ще купувам бюра, а ги няма нито във физическия магазин, нито онлайн, има ли вероятност да заредят?

# 70
  • Мнения: 1 787
Защото в момента, Mikkey, хората се скъсват да купуват мебели. Такъв е сезона - напролет и ранно лято са ремонтите, превали ли средата, вече е ред на обзавеждането. Миналата година и ние бяхме така, дебнехме гардеробите като ловци. Зареждат сутринта нова партида нещо си и до вечерта вече я няма. Сега също трябваше да ходим на два пъти за стъклени вратички, защото нямаше достатъчно бройки налични първия път.

# 71
  • Мнения: 1 691
Момичета, искам да споделя очарованието си от BESTA серията. Сглобихме си всичко, много приятно съм впечатлена от размерите, формите и безбройните начини на конфигурация на модулите. В началото, когато струпахме всички кашони и кашончета по средата на дневната, за момент си помислих, че съм направила грешка да поръчам такива големи неща, имах чувството, че стаята ще се претрупа, обаче когато ги сглобихме, нещата си паснаха идеално и не само, че не се претрупа стаята от обзавеждане, ами изглежда още по-просторна и подредена, отколкото, когато беше празна. Така че един голям + от мен за серията, просто е страхотна за всяка една стая, не я пренебрегвайте, когато си планирате обзавеждането

Качете снимки, моля!

# 72
  • Мнения: 437
И ние купихме Stuva и я дебнехме сума време да има налични бройки.

# 73
  • Мнения: 46 488
Имате ли грил тиган от Икеа ?
Имаме този. Доволни сме.

# 74
  • Мнения: 1 668
Пакс чакаме и ние. Спряхме се на вариант три метра, височина 2.36, бял. Сега мислим конфигурацията и си стискаме палци за августовските намаления.
Харесахме си и легло Малм с механизъм за повдигане, но не мога да го намеря на сайта. Чудно ще ни пасне в спалнята и имам чувството, че заедно с гардероба ще съберат половината свят.

Общи условия

Активация на акаунт