Време е за ИКЕА! - Тема 25

  • 76 132
  • 753
  •   2
Отговори
# 600
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Моята поръчка е от началото на септември, дреболии разни.  Още не е дошла, имам мейл с извинение и ваучер.Надявам се да дойде скоро.

# 601
  • Мнения: 9 441
Имате ли отзиви за плотовете за кухненско? Чудим се дали да се доверим на ИКЕА или да заложим на класиката.

# 602
  • Мнения: 4 393
Аз питах преди известно време, но пак да питам: някой дали е получил каталог? Струва ми се, че вече отдавна трябваше да ги разпратят, а аз не съм получила. Да не би вече да са спрели тази практика?

# 603
  • Мнения: 9 662
Взех го преди две от един познат, в Лозенец вече ги бяха разнесли. А при нас никога не го носят, така че и не чакам. Странно ми е, че ги разнасят по принцип по домовете, но пък на място от магазина не може да си вземеш.

# 604
  • Мнения: 46 520
В  Люлин преди около месец раздадоха каталозите.

Имам мейл, че ми подаряват ваучер на стойност 10 лв. заради забавянето на една от поръчките ми. Беше пусната по времето на 15-дневния срок и се бяха вместили в него, но явно пак го броят за забавяне.
В сайта им пише, че е временно, явно имат затруднения с доставчиците, дано скоро се оправят, бях се уплашила, че по принцип ще е 30 дни.

# 605
  • In transit
  • Мнения: 11 826
На мен пък ми писаха, че си аутсорсват склада и затова се бавели. Но ако са временни тия 30 дни, защо са ги променили и в общите условия в сайта, а не само да пише някъде, че е временно.

# 606
  • София
  • Мнения: 6 010
Каталог нямаме тази година.

Доволна съм от кухненския плот.

# 607
  • Мнения: 6 295
Преди 3 седмици разнесоха в Ман. ливади.

# 608
  • Мнения: 6 879
И аз съм доволна от нашия кухненски плот. Не е мръднал за почти три години, а го покрим стабилно и ако не се усетим, слагаме горещи съдове отгоре.

# 609
  • Мнения: 46 520
...Но ако са временни тия 30 дни, защо са ги променили и в общите условия в сайта, а не само да пише някъде, че е временно.
Предполагам се презастраховат, да не би някой да ги осъди, че не си спазват общите условия.
Това е съобщението, което ми излиза за "временно":
Скрит текст:
В мейла пише същото: "В момента извършваме пълна логистична реформа, свързана с аутсорсинг на част от нашите логистични процеси, което доведе до ситуация на забавяне изпълнението на редица онлайн поръчки."

Дано скоро влязат в час...

# 610
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
И аз съм доволна от нашия кухненски плот. Не е мръднал за почти три години, а го покрим стабилно и ако не се усетим, слагаме горещи съдове отгоре.
Кой е вашият плот?

Каталозите ни ги донесоха преди 2-3 седмици.

# 611
  • софия
  • Мнения: 25 476
За първа година нямаме каталог. Западен квартал на София. Ще бъда благодарна, ако някой има и не му трябва, да ми изпрати за моя сметка.

# 612
  • Мнения: 46 520
Току що се връщаме от Икеа и съм бясна. Наличностите, които се виждат в сайта не са реални. Имаше само 1 бройка и ни я взеха под носа. След 17-ти щели да имат от тези мивки, които искаме. Иначе на мостри я наслагали на 4-5 места, пълно разхищение...
Яд ме е, че сме болни и се вързахме на инфото в сайта, за да бием толкова път.

# 613
  • Мнения: 6 879
И аз съм доволна от нашия кухненски плот. Не е мръднал за почти три години, а го покрим стабилно и ако не се усетим, слагаме горещи съдове отгоре.
Кой е вашият плот?

Каталозите ни ги донесоха преди 2-3 седмици.

Съжалявам, но не знам. На квартира сме и просто знам, че кухнята е изцяло от Икеа (немската). Понеже съм доволна, а и ние предстои ремонт в България, май пак ще се насочим към тях.
В този ред на мисли какви са приблизетелните цени на монтаж и/или транспорт до друго населено място в България?

# 614
  • Мнения: 24 351
Аз питах преди известно време, но пак да питам: някой дали е получил каталог?
Да, получихме.
но пък на място от магазина не може да си вземеш.
Може да се вземе от магазина, но след касовата зона
Звънче, мога да ти дам каталог Peace

Общи условия

Активация на акаунт