Звездни компромати - 370

  • 71 843
  • 770
  •   1
Отговори
# 705
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Hands ThumbsdownТръмпови в бели екипи. Мелания с този панталон, който подчертава луфта между краката й, в гръб, не ми харесва...
Скрит текст:
А Доналд с чорапките - мммм Hands Thumbsdown

# 706
  • Мнения: 12 685
Доналд е в екип за тенис. А Мелания за красота.

# 707
  • Мнения: 1 674
И какъв беше този прословут коментар , за тези, които го изпуснахме?

Меган й стои добре зеленото, кореспондира с тена й - но определено СЪС сутиен.
Тук с трети тоалет за деня , отново в Дъблин.

Скрит текст:


Скрит текст:

И сина на Чарлийз Терон. Хм... Rolling Eyes
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 11 юли 2018, 10:11 от Г-жа Гертруда Смехуркова

# 708
  • Мнения: 48 082
Тези последните тоалети на Мегън много ми харесват

# 709
  • Мнения: 18 669
Коментарът на Енчев беше да внимава да не ги размести, защото...картинки с пистолетчета.

# 710
  • София
  • Мнения: 493
Да, като, че ли Теа Минкова е наляла деколтето. Нямаше да забележа, но това е защото момичето е възпитано и не си навира циците наляво и надясно.

Това с Чарлийз Терън наистина ли  е момче?

# 711
  • Мнения: 2 751
Не е ли възможно д-р Е. Да е правил нещо на Шопов, не  е задължително мацката да е клиента.

# 712
  • София
  • Мнения: 23 126
И какво по-точно може да си размести Шопов Джуниър, докато е вдигнал над главата си гаджето?  Laughing И аз мисля, че си е сложило гърди момичето, няма лошо, изглежда много мила и приятна.

# 713
  • Мнения: 6 015
Я някой по запознат с Инстаграм да постне профила й на тази Тея, да я проучим Thinking

# 714
  • Мнения: 1 674
Готини са ми и на мен младежите Шопов и приятелка, но тя си беше хубаво момиче и без допълненията. Енчев е пълен простак, не пропуска момент да се прояви.

# 715
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Я някой по запознат с Инстаграм да постне профила й на тази Тея, да я проучим Thinking
https://www.instagram.com/teaminkova/

# 716
  • Мнения: 2 751
Най-вероятно си е сложило момичето гърди, но се замислих кво пък ще й се размести толкова, като реално Шопов се е напънал яко с тая поза. А доктора си е леке отвсякъде, коментара му е неуместен.

# 717
  • София
  • Мнения: 23 126
Нищо няма да му се размести на момичето, но как иначе д-р Е ще си направи рекламата. Отвратително човече.

# 718
# 719
  • Мнения: 9 708
Що за хора избират Енчев за свой хирург. Та той е отвратителен и работата му не е нищо особено.
Няма ли други лекари в България? Пък и в Европа... Европа е на един лоу кост полет.
Само за ДесиСлава и Преслава съм чула, че са правили гърдите си в Германия..

Общи условия

Активация на акаунт